Skocz do zawartości
kamizelka

Podkładka pod laser

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam podkładki pod logitech g700. Jak wiadomo to laser, a lasery lubią twarde podkładki. Udało mi się zawęzić grupę potencjalnych zwyciężców moich poszukiwań:

  • Roccat Raivo
  • Zowie Swift
  • Qpad Heaton
  • Steelseries 4/9hd
  • Roccat Alumic

 

Co do produktów firmy roccat nie jestem przekonany, bo naczytałem się, że źle znoszą upływ czasu, przedwcześnie się rozklejają itp. Czy ktoś może powiedzieć jakieś złe lub dobre słowa o tych podkładkach? Albo polecić inne?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciężka mysz, wiem bo mam. Po dość długiej dyskusji z ludźmi (dobra, maniakami ze Skandynawii) na ircu dałem się przekonać do Zowie G-TF http://www.morele.net/podkladka-pod-mysz-zowie-g-tf-big-soft-surface-mousepad-speed-version-g-tf-speed-version-504245/Edit fajnie ze taptalk urwal post.Wcześniej miałem QCK+ ale przez ostatnie kilka miesięcy zaczął się sypać i potrzebowałem czegoś podobnego rozmiarem ale lepszego.Na górze jest jakiś porowaty materiał, po którym świetnie ślizga się taka ciężka myszka, szczególnie na ślizgaczach full teflon.Dobrze się też te powierzchnie czyści. Dodatkowo masz krawędź obrębioną aby się nie siepało.Pod spodem jest gładki plastik, dobrze przylega do pół gładkich powierzchniPodkładka szybko się prostuje i wietrzeje, w porównaniu z QCK.Podkładkę mam od poczatku maja.Mysz na 6. pozycji od lewej w Windows, DPI miedzy 400 a 800. Bez akceleracji, z nastepcami mouse fixa.Inna sprawa, ze ten sensor w myszy niestety ma angle snapping nawet jak jest wyłączony w sterach ( minimalny, ale zawsze).

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na destruktorze - fajna podkładka, mysz (log g7 i g700) ślizga się bez oporów i nic nie gubi, ale niestety razer strasznie szybko się wytarł. Obecnie mam roccat sense i działa już tak u mnie od ponad 3-ech lat. Jest cienka, więc mogę spokojnie oprzeć nadgarstek na stole, krawędzie się nie strzępią, a powierzchnia jest z twardego materiały (nie jak zwykła szmacianka) przez co dobrze nadaje się do każdego czujnika. No i średnio-duża, jak dla mnie rozmiarem idealna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morele jest wyprzedaż podkładek firmy CorePad, mozna kupić sporą szmatę za 20zł Dołączona grafika

 

Porównanie rozmiarów:

CorePad XXXL

CorePad DeskPad XL

QCK+

Zowie G-TF Speed

 

https://plus.google.com/102114679564491568041/posts/ZFwvsbhrrJZ

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...