Skocz do zawartości
kabull

Czym chciałbyś być?

Czym chcialbys zostac?  

  1. 1. Czym chcialbys zostac?

    • narzedzia (jakie)
      0
    • recznik
      0
    • harddrajw
      2
    • wibrator
      19
    • bomba (wpisz jaka)
      4
    • britney spears
      2
    • strona www
      1
    • samochod
      3
    • meteoryt
      4
    • inne
      11


Rekomendowane odpowiedzi

o <span style="color:red;">[ciach!]</span>a ale zajebista ankieta :D ja chcialbym byc..... zaluzmy ze wibratorem ale to musialbym wybrac pania i zeby niezabawiala sie nim z mezczyzna :lol: :lol: :lol: ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pasuje mi ręcznik, szczegolnie plażowy ;) Przeczytajcie sobie "Autostopem przez galaktyke", bardzo przydatne sa te reczniki :D

Czytałem to kiedyś. Fajnie było by być materacem. Co właściwie robiły tam ręczniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ale zajebista ankieta :D ja chcialbym byc..... zaluzmy ze wibratorem ale to musialbym wybrac pania i zeby niezabawiala sie nim z mezczyzna :lol: :lol: :lol: ;) ;)

Nie ma tak dobrze.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pasuje mi ręcznik, szczegolnie plażowy ;) Przeczytajcie sobie "Autostopem przez galaktyke", bardzo przydatne sa te reczniki :D

Czytałem to kiedyś. Fajnie było by być materacem. Co właściwie robiły tam ręczniki?

Taa materace byly super :D Reczniki byly wozone w torbie kazdego autostopowicza... Przydawaly sie czesto :D

 

Pamietam np ze Ford zarzucil kiedys recznik na robota itp. itd. Tak mi sie skojarzyl recznik.

 

PS. Nikt z Was nie chcial by byc Marvinem z tej ksiazki 8)

 

A ksiazka swietna, mozna sie posmiac. :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pasuje mi ręcznik, szczegolnie plażowy ;) Przeczytajcie sobie "Autostopem przez galaktyke", bardzo przydatne sa te reczniki :D

Czytałem to kiedyś. Fajnie było by być materacem. Co właściwie robiły tam ręczniki?

Taa materace byly super :D Reczniki byly wozone w torbie kazdego autostopowicza... Przydawaly sie czesto :D

 

Pamietam np ze Ford zarzucil kiedys recznik na robota itp. itd. Tak mi sie skojarzyl recznik.

 

PS. Nikt z Was nie chcial by byc Marvinem z tej ksiazki 8)

 

A ksiazka swietna, mozna sie posmiac. :lol: :lol: :lol: :lol:

flolop...

No to jestem materacem

flolop flolop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym wolal byc HDD kiem mnostwo danych i wiedzy

 

 

P.S. Wiem jestem inny  :)

A jak by ktoś tak Ciebie zformatował. :D

 

A wracająć do tematu to oczywiście że chciałbym być Britney Spears :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bym śpiewał takie fajne ambitne piosenki i bym był super gwiazdą :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym wolal byc HDD kiem mnostwo danych i wiedzy

 

 

P.S. Wiem jestem inny  :)

A jak by ktoś tak Ciebie zformatował. :D

 

A wracająć do tematu to oczywiście że chciałbym być Britney Spears :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bym śpiewał takie fajne ambitne piosenki i bym był super gwiazdą :lol: :lol: :lol:

I nigdy byś nie umarł :lol: :lol: :lol: . Jak by co to można zrobić nową. Krótko pisząc Britney wsiegda żiw :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...