Skocz do zawartości
Noirr

i5 4670 problem

Rekomendowane odpowiedzi

http://extrahardware.cnews.cz/sites/default/files/styles/ehw-galerie-clanek-300/public/pictures/clanky/ehw/2013/06cerven/intel-core-i5-4670k-es/intel-core-i5-4670k-01.jpg

 

 

Trochę się zdenerwowałem, ale do rzeczy.

 

 

Otóż tak jak na zdjęciu widać(tutaj to może akurat jest brud), ale po bokach wgniotło się (takie malutkie punkciki tak jak to czarne powiedzmy na środku image'a po lewej i prawej stronie).

 

 

Na razie wszystko śmiga itd. czy ktoś z was orientuje się w budowie procesora czy to może teraz z dnia na dzień się zepsuć? Czy to tak ma się wgnieść(taa jasne... Dołączona grafika)

 

 

 

http://images.gamestar.de/images/idgwpgsgp/bdb/2404403/944x531.jpg

 

tutaj też widać, bo ja już tutaj nie wiem co robić :D

Dziękuję za pomoc

Edytowane przez Noirr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym po bokach? Tam nic nie ma, to jest do montażu tylko a rdzenie są w środku.

tak tak wgniotło się właśnie troszkę (jak na zdjęciach post wyżej "taki punkt" po lewej i prawej stronie), czyli nie muszę się martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest tylko element "obudowy" procesora, tak zwany IHS. Jest on po to żeby chronić rdzenie znajdujące się pod nim, mniej więcej na środku tego kawałka metalu. Takie wgniecenie powstaje chyba na większości procesorów z tym LGA, obudowa socketu naciska na IHS żeby stworzyć odpowiedni docisk dla pinów znajdujących się pod procesorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...