Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj akurat mialem okazje potrzymac 6280 i musze powiedziec ze wcale tak zwawo nie reaguje na polecenia.

pewnie nie mial najnowszego softu. Ten najnowszy upodabnia go w dzialaniu do 6630 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 6270? podobno lepsza od 6280?

6280 jest tel 3G a 6270 nie

 

różnice - wbudowane głośniki stereo w 6270, brak obsługi video rozmów (ale 6270 jest zwykłym tel komórkowym) i rejestrowanie wideo w 320x240 (6280 rejestruje 640x480) - funkcje i reszta identyczne w obu telefonach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kumpel ma do sprzedania nokie 6230i tylko nie wlacza sie... co moze byc przyczyna(raczej nie zalanie) i ile moze kosztowac naprawa?

Z gory dzieki

Pzdr

jak nie masz znajomego co sie bawi w naprawianie to ogolnie nie oplaca chyba, ze za 100zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Zastanawiam się nad wyborem telefonu jednego z podanych:

Nokia 6280, Nokia E61, SonyEricsson W800i, Benq BenQ-Siemens EF81, żadnego z nich nie miałem jeszcze w dłoni, ale wszystkie mi się podobają na pierwszy rzut oka. Nie mogę się zdecydować który z nich wybrać, przydałyby się jakieś sugestie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że sam nie wiem czego będę wymagał, co ma mi się przyda z tego co będzie posiadał. Zmieniam telefon dlatego, że ten który mam aktualnie, jest pustakiem i mi się znudził(nokia 6030, jest to najgorszy telefon jaki posiadałem, przedostatni SE-P800).

Chcę też kupić telefon taki który nie straci na cenie za dużo, ale chyba w tej chwili jest to niemożliwe, ratuje mnie to że cena zakupu będzie 300zł max.

Posiadam mp3, aparat cyfrowy też, jednak mimo wszystko fajnie jest się pobawić bajerami które oferują, pod warunkiem że nie stracę na samym telefonie.

Telefon ma być przede wszystkim do dzwonienia, być ładny, funkcjonalny, nie wieszać się, posiadać ciekawe wzornictwo. Te modele które podałem są nowościami i w mniejszym lub większym stopniu spełniają te wymogi.

 

 

 

Update:

 

Trochę posiedziałem w sieci i wybieram między Benq BenQ-Siemens EF81 a Nokia E61, podejżewam że padnie na E61, ponieważ wolniej będzie spadała z ceny niż BenQ-Siemens, który i tak ma już następce.

Obawiam się jeszcze tego że jak już będę siedział w salonie to się rozmyślę. Hehe

Pozdro

Edytowane przez Worms14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie < prośbę > do użytkowników Symbian'owców w wersji s60, mam pytanko dotyczące Nokii 3650, czy istnieje możliwość ustawienia na tapete pliku w rozdzielczości 176x 208 <maxymalna rozdzielczosć wyświetlacza > ? ewentualnie użycie jakiegoś themes'a <pod warunkiem, że zadziała na pustaku jakim jest 3650> .........

proszę o pomoc, help, hilfe ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Planuje sobie kupic jakis telefon... dobrze by bylo zeby mial radio , odtwarzacz mp3 , aparat i jakis dobry wyswetlacz, jaki telefony polecacie? do 300-350 zl

Pzdr

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P raczej aparat nie musi byc jakis oO wazne zeby mial radio i jakis dobry(min65k kolorwo) wyswietlacz , 300-350zl moje + ze sprzedanego starego fona czyli jakies 450zl

zle sie okreslilem

 

No ale do 350 zl tez mozna kupic jakis dobry tel chyba z takimi funkcjami?

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, gdzie dostane kabel do samsunga E770, bo na allegro nie moge znalezc, pomoze mi ktos??

Acha nie moge tez znalezc takiego dzieki ktoremu podlacze go z TV bo telefon ma tv-out, z jednej strony musi byc taki jak od sluchawek w samsungu a z drugiej normalne chinche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P raczej aparat nie musi byc jakis oO wazne zeby mial radio i jakis dobry(min65k kolorwo) wyswietlacz , 300-350zl moje + ze sprzedanego starego fona czyli jakies 450zl

zle sie okreslilem

 

No ale do 350 zl tez mozna kupic jakis dobry tel chyba z takimi funkcjami?

sl45i z duza karta? nokia 5510? :blink:

 

może L6?

 

zajrzyj na 1 strone do faka

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon jak telefon aparat 1.3 ale telefon jest naprawde duzy... wiec ja bym sie grubo zastanowil czy sie oplaca... jak chcesz podobny to v3i (ulepszone v3) tez 1.3 aparat mp3 i karty pamieci. wymiary tak samo jak v3 troszke inny przod... no chyba ze chcesz cos lepszego to polecam to co sam mam v3x :P a spoza motoroli to bedzie niedlugo w polsce xcute pewnien. telefonik 9 mm grubosci aparat 6 mega i 3 krottny zoom optyczny :) acha polecam jeszcze xcuta dv1/dv2 jezeli dobrze mowie roznia sie tym ze jeden ma 2 mega aparat a drugi 6 mega mialem ten drugi i jakosc jest powalajaca... filmy 30 fps. ;o a jak masz wogule w **** hajsu to kup najcienszy telefon swiata samsunga x820 (6.9mm) wlasnie na taki przypuszczalnie bede zmienial..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już przeżytek teraz sa inni jego następcy :wink:

Szkoda ze tyle kosztują :P

 

@Kiczis: przesadzasz z tymi rozmiarami, teraz mam n-gage i specjalnie nie narzekam xD

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Noki E61, jedyne co dołuje to mała ilość oprogramowania na ten telefon(Symbian OS 9.1, Series 60 UI). Z czasem pewnie się to zmieni, wtedy zacznie się prawdziwa zabawa.

Może znacie jakieś przydatne oprogramowanie, które jest warte uwagi, jakieś krótkie opisy się by przydały?

Jest olbrzymi to fakt i nie poręczny, ale do wszystkiego się można przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, kupilem niedawno nowego samsunga E770, powiedzcie mi jakiej firmy karte(micro sd)do niego kupic?I jaka pojemnosc najlepiej oplaca sie wziac, chodzi mi o stosunkowo niska cene i wystarczajaca pojemnosc.

 

Bylbym wdzieczny za poszukanie w internecie i na allegro kabla do polaczenia go z komputerem, bo nigdzie nie moge znalezc pasujacego do tego modelu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sagem myx 6-2 wypas telefon. Jego mankamentem jest, to że ma simlocka na Orange. Generalnie bardzo dobry telefon i tani a jego parametry są takie jak K700i :> do tego można włożyć kartę SD jak się nie mylę... Zdjęcia robi dobrej jakości wkońcu 1.3mgpixelka. Aha z tego co mówił mi brat, to kiszka jak słucha się muzyczki i chce się napisać sms-a, trzeba przerwać słuchanie mp3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście parametry jak k700i, bo przecież lepszy aparat i karty pamięci, to nic :>

 

Mi się osobiście nie podoba ten telefon. Jest zdecydowanie za duży, a jego rozmiar nie jest czymkolwiek uzasadniony. Jednak, jeśli nie brać pod uwagę wyglądu, to za tą cenę oferuje on wiele- pod warunkiem, że ktoś nie ma uprzedzenia do f-my Sagem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byscie polecili z tanszych telefonow do tych 200 pln, moze troszeczke wiecej. Dla osoby starszej, z wada wzroku i trzesacymi sie lapami? (duze klawisze raczej)...brak wymagan co do bajerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nokia 3330 albo jakiegos BOSCHA (starego) ma duze klawisze , albo jakiegos ERICSSONA dziadek ma i nie nazeka ;) ma duze klawisze ale maly wyswietlacz tu minus, ale kupisz go za 15 zl ;)

To z czarno bialych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie do 1000zl? Stary telefon niestety mi sie posypal i w przyszlym tygodniu musze sobie cos sprawic... telefon ma mi sluzyc przez dlugi czas(lata?) bo raczej nie jestem fanem telefonow i zmieniam je jedynie jak jestem do tego zmuszony. Czego oczekuje... najlepiej zeby mial jakies "bajery" czyli aparat, mp3, duza pamiec i co tam jeszcze teraz sie w nich montuje no i przedewszystkim Bluetooth. Ogolnie lubie telefony z klapkami wiec jakbyscie znalezli cos takiego to pisac bo ja kompletnie nie jestem na czasie a niechce zaliczyc jakiejs wtopy :)

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...