Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o Nokia 6230i SE (czarna) ... warto za 799zł brać ?

 

Miałem SE K750i i denerwował mnie bo był niestabilny jak cholera, miał głupi dżoistik oraz trzeszczał cały - wrrr !

 

Oczywiście szukam jakiegoś niedużego telefonu, nie musi mieć super funkcji, byle nie był zbyt duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spuść trochęz tonu. Bo jeśli chcialibyśmy być tacy drobiazgowi, to by się trzeba czepiać wszystkiego.

czyli jak mnostwo ludzi sie myli to trzeba udawac ze nic sie nie dzieje?

 

ale kiedy ktos palnie blad ortograficzny na forum to poprawianie go jest fajne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu osób rozkładany telefon to telefon "z klapką", chociażby dlatego że musi mieć jakąś klapkę skoro się rozkłada. Nie każdy potrzebuje wiedzieć jak się nazywa rodzaj telefonu, skoro go interesuje tylko konkretny model.

 

Poza tym nie mam zamiaru z Tobą dłużej dyskutować na ten temat, ponieważ moja uwaga była skierowana do Ciebie ze względu na ton Twojej wypowiedzi, a nie zawartość merytroczyną, która akurat może być niektórym pomocna.

Jeśli masz ochotę, to dalsza dyskusja tylko na PW, ponieważ w żaden sposób nie dotyczy to wyboru telefonu.

 

EOT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie opłaca, ale właśnie tylko w przypadku gdy jest on nowy.

Koszt simlocka z tego telefonu to jakieś 15zł- tu już mogą być małe wachania w zależności od serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

@humax5400

 

Nie spotkałem się z N6230i czarną, jeśli czarna to bez "i", a różnica to brak joysticka o ile dobrze pamiętam. Jeśli miałeś K750 i coś nie pasował to ta Nokia jest gorsza troche, karty pamięci się wyjmują głupio, słabiutka mp3, aparat gorszy, wyświetlacz jeszcze ujdzie. Za 800zł to nie opłaca się brać w ogóle tego tela czy to jest wersja z "i" czy bez "i". Nówka z "i" za 600zł jak dobrze poszukasz, a jak nie to za 700zł pełno jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6230 i 6230i sporo sie roznią:

mam porownanie bo ja mam 6230 a brat ma 6230i i "I"ma niewielka przewagę m.in

wiekszy wyswietlacz,JOYSTIK(ten przycisk w 6230 wymaga duzego przyzwyczajenia),"I"jest wykrywana przez kompa jako Storage driver(cos jak pendrive),push to talk(nadal nie działajacy w polsce),wiecej pamieci(32mb vs 7mb),lepszy aparat (1.3vs VGA),lepsza polifonia,tylko mp3 razi w tych modelach,6230 moze ma brzydszy odtwarzacz ale za to wygodniejszy,lepsza bateria (900mAh vs 850)

No to chyba tyle,moze mało stylistycznie ale chyba całkiem niezle :D.Osobiscie polecam oba telefony ze wskazaniem w strone I.

 

LINK:

http://www.telepolis.pl/porownanie.php?akcja=porownaj

 

co do roznice pomiedzy 6230 a 6230i to cos wiecej niz tylko nowy przod, jest tego sporo, postaram sie wypisac najwazniejsze:

- aplikacje java 3d

- olepszona ksiazka adresowa

- aparat z matryca 1.3mpix

- wiekszy ekran z rodzielczoscia 208x208

- zmienione menu

- push to talk

- dyktafon nagrywa godzine dzwieku

- tematy

- wiecej profili bt

- 32mb wbudowanej pamieci

- 64-tonowa polifonia

- lepsza klawiatura

- mms do 300kb

- usb mass storage (komp widzi tela jako dysk usb)

(Jest to tekst Szumiego0 LINK do tematu http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=151448&hl= )

Edytowane przez L!z@rD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jaka max karta wchodzi do Noki 9300? Musze sobie taką kupić jako drugi telefon do obsługi emaila i allegro bo wakacje i duzo podrozuje a przy okazji bym sobie wrzucil karte zeby zrobic z niego 'pendrive'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do 500zł/600zł z allegro na chwile obecna?

Chcialbym aby telefon mial:

- mp3

- wymienne karty pamieci, albo duza pamiec wewnetrzna

- w miare dobry aparat (przynajmniej 1.3 Mpix)

- raczej klasyczny wyglad

 

Podoba mi sie SE w800i, jednak brakuje mi na niego funduszy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Polece Ci k600i, jego minusem jest to że nie ma wymiennych kart pamięci, ale ma 30MB wewnętrznej, jeżeli to dla Ciebie za mało to wybierz coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja widze w jakim stanie on jest. Wyglada swietnie, ale np. z tylu dwa rogi sa przytarte i szybka tez nie jest pierwszej nowosci. Nie ma zadnych rys ale takie mikroskopijne sa od normalnego czyszczenia:)

 

EDIT:

 

Fota

post-110226-1152961297_thumb.jpg

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do 500zł/600zł z allegro na chwile obecna?

Chcialbym aby telefon mial:

- mp3

- wymienne karty pamieci, albo duza pamiec wewnetrzna

- w miare dobry aparat (przynajmniej 1.3 Mpix)

- raczej klasyczny wyglad

 

Podoba mi sie SE w800i, jednak brakuje mi na niego funduszy :/

Jedyny telefon który mi przychodzi na myśl to e398, e1. Z Nokii może być 6600, 6630. Bardzo polecam Siemensa S65. Do wyboru do koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki telefon polecacie do 1300zł !koniecznie nowy!

zastanawiam sie miedzy nokia 9300i a E61

musi mieć koniecznie WIFI ! i MP3, aparat mi jest zbedny.

 

----

jak jest z sim lockiem na E61 , da sie zdjąć bez problemu

Edytowane przez KAMILcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos telefonu do gdzies 300zł. Generalnie nie używam go do niczego innego niz dzwonienia i smsów. Może jakis Samsung? c210 jest nawet nawet. Generalnie moze byc z klapką lub bez. Jedno wiem, nie chce Siemensów bo się mulą...

Przydałyby sie jakies zabzepieczenia np. na skrzynke sms, ale nie są konieczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam 6610(i interesuje mnie cos podobnej wielkosci), chciałbym na coś lepszego wymienic. Generalnie kolorowy wyświetlacz, ale mam w związku z tym pytanie jak te tansze samsungi trzymają? Zależy mi też na "pancernosci", nie chciałbym żeby po jednym upadku sie rozpadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro glownie do dzwonienia i smsow a chcesz 6610 wymienic na cos "lepszego" to w takim razie pod jakim wzgledem ma to bym lepsze? sadzac po wymaganiach to pewnie nie chodzi o wiekszo mozliwosci telefonu wiec zostaje solidna budowa, wygodna klawiatura, dluzej trzymajaca bateria... nic wiecej mi na mysl nie przychodzi... a w takiej sytyuacji w gre wchodzi praktycznie tylko 6310/i a moze nawet 6210?

 

choc ja fanem nokii nie jestem i za bardzo sie nie znam o-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...