Skocz do zawartości
kucyk

NEO + promocja

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz mnie wielki murzyński juch strzeli. Mam tydzień Neo i... zapłaciłem 400zł i bede płacił za abonament nornalnie :(

już jest topic o tym na forum o tu http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=36115 tutaj też sie żalą ale strasznego wałka wam odwalili tzreba było założyć dsl'a nie dostlibyście promocji i było by sprawiedliwe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszli do mnie agenci tej „szanowanej” firmy przez domofon powiedziałem im ze nie posiadam i nie jestem zainteresowany założeniem telefonu, a oni ze i tak wchodzą otwieram drzwi a koleś pyta czy chce aktywować pocztę głosową, no to ja mu powtarzam ze nie posiadam telefonu z TPSA, ubiegłem jego następne pytanie i powiedziałem, że internet tez mnie nie interesuje, bo mam z kablówki, to on czy nie wolałbym pakietów internetowych z TPSA. Ludzie czy oni tam zatrudniają opóźnionych umysłowo czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty te 640/160 widzisz? Chyba progsie od modemu. Zobacz sobie na progs od tepsy - tam masz rzeczywisty transfer.

wszędzie widze 64kb/s czy to sciągam z ftpa, czy emulem, czy dapem stały transfer jest 64kb/s czasem wiekszy ale nie mniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arg.... ciach ciach! w neo+ nie dzieli sie przez 8 tylko przez 9 :!: to Ci daje ~57kB :!: nie pytaj sie czemu, po prostu tak jest :!: (jak chcesz sie dowiedziec szczegolow to poszukaj na sieciach, albo wal na priv do PIT'a, on Ci wyjasni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretorian niech zgadne... masz lucenta, albo siemensa prawda :?: wszystkie siemense sa na 640/160 i wiekszosc lucentow (tez maja byc wszystkie)

zgadza sie mam lucenta no i właśnie od jakiegoś miesiące mam te lepsze transfery :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arg.... ciach ciach! w neo+ nie dzieli sie przez 8 tylko przez 9 :!: to Ci daje ~57kB :!: nie pytaj sie czemu, po prostu tak jest :!: (jak chcesz sie dowiedziec szczegolow to poszukaj na sieciach, albo wal na priv do PIT'a, on Ci wyjasni)

Nie przez 9, a przez 10, więc daje to równiutkie 64kB/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arg.... ciach ciach! w neo+ nie dzieli sie przez 8 tylko przez 9 :!: to Ci daje ~57kB :!: nie pytaj sie czemu, po prostu tak jest :!: (jak chcesz sie dowiedziec szczegolow to poszukaj na sieciach, albo wal na priv do PIT'a, on Ci wyjasni)

Nie przez 9, a przez 10, więc daje to równiutkie 64kB/s.

czemu przez 10 :?: bit stopu jest jeden :!: w sdi sie dzieli przez 10 :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech obniża ten abonament chociaz ;) do tych 120-150 zł / miesiąc i zamawiam neo na bank, a tak.. niech się w d*** ugryzą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...