Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

@mak777

 

Nie lubie oglądać filmów w badziewnym kinie to po pierwsze po drugie to nawet jak bym ten film oglądał w kinie to by mi do gustu nie przypasił. :D

 

A teraz skończyłem oglądać Dracula 3 Legacy jak dla mnie odena 7/10 rewelka film i Gabi super bryka 10/10 doskonały film troche śmiechu , zabawy itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastic Four - -2/5

nie polecam, film nudny, scenariusz a la spiderman, efekty takie sobie, czasami zabawny ale to tylko przez jedna postac.najbardziej co mi sie podoba to piosenka "everything burns" reszta sux!

 

1562577[/snapback]

E tam ja bym obejrzał chociażby dlatego żeby popatrzeć na Albe :D :D :D

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American History X

 

Stary ale jakże fajny :)

 

Problemy rasowe w nowym wydaniu - czyli Skinhedzi i ich nie zawsze łatwe wyobry. Przemoc jako sposób na życie ?

Oglądałem jakiś czas temu. Polecam kto jeszcze nie oglądał 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestancie juz z tym kinem i Wojna Swiatow !!!

Wladce Pierscieni: Druzyna Pierscienia ogladalem w takiej wersji, ze nie dalo sie odroznic bohaterow, a byl to moj najlepszy film roku. Pozniej i tak sie wybralem do kina.

Wymienilem wszystkie jego wady i nie bylo to audio-video wiec w kinie nic innego mi nie poleci i nie zmieni mojej oceny. Jedynie efekty specjalne mozna poogladac, ktore i tak mi sie podobaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mial taka prosbe...Żona qzyna mnie prosila o tytuly jakis filmow dla Niej czyli jakies filmy kobiece/romantyczne...ja nie gustuje w takich tematach to nawet nie znam tytulow...moglby ktos podsunac pare tytulow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahah :D

Dołączona grafika

 

Alien-Direcrors Uncut- rozczarowanie. Nie wiem dlaczego, ale ja nie zauważyłem poza jedną góra 3 minutową sceną ( gniazdo) nic nowego, a ponoć było tego na 20 minut. Film oczywiście mimo tego na 9.9/10

 

Monty Python- poszukiwacze zaginionego grala- poprzedni zbiór skeczy był super, ten nie przypadł mi zanadto do gustu. Pare fajnych momentów, ale niestety - tylko 4/10.

 

Doom - O_o Widziałem zapowiedź. Wygląda mi to na kolejną wersję Resident Evil 1, całkowiecie zgnębił mnie koleś jak tarzan walący w ryj kukłę z glanów. Rock nie wydaje mi się aż tak beznadziejny, żeby filmu nie obejżeć, ale rewelacji się nie spodziewam- w grze nie było latarek przy gnatach jak w filmie, ale to szczegół. Za to będą portale i potworki rodem z piekła :D Pójdę do kina :)

 

A jak tam Duke Nukem- the movie? Ktoś czyta to forum? ;)

 

A i gdzieś na emule widziałem film LOBO po hiszpańsku z Jackiem Nicholsonem ( gra LOBO? :blink: :lol: ) :D Ale to chyba nie ma nic wspólnego z komiksem jak sądzę. Update- a jednak, gra LOBO :lol: Film z 1994 :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monty Python- poszukiwacze zaginionego grala- poprzedni zbiór skeczy był super, ten nie przypadł mi zanadto do gustu. Pare fajnych momentów, ale niestety - tylko 4/10.

A moim zdaniem to najlepsza pelnometrazowka Pythonow (no i oczywiscie "live at hollywood bowl")

Doom -(...) w grze nie było latarek przy gnatach jak w filmie, ale to szczegół.

Jak to nie? Trojka to tez Doom [;

A i gdzieś na emule widziałem film LOBO po hiszpańsku z Jackiem Nicholsonem ( gra LOBO?  :blink:  :lol: ) :D Ale to chyba nie ma nic wspólnego z komiksem jak sądzę. Update- a jednak, gra LOBO  :lol: Film z 1994  :)

daj info bo jakos na imdb tego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i gdzieś na emule widziałem film LOBO po hiszpańsku z Jackiem Nicholsonem ( gra LOBO?  :blink:  :lol: ) :D Ale to chyba nie ma nic wspólnego z komiksem jak sądzę. Update- a jednak, gra LOBO  :lol: Film z 1994  :)

1571563[/snapback]

Co do Lobo to o tym nie wiedziałem, widziałem za to krótkometrażowy filmik LOBO i Święty Mikołaj :) Aaa i królik wielkanocny też tam był i jakieś konczity ;) OFfkoz Lobo rozpindolił wsio ;) HEhe więc chyba nikt mnie nie zlinczuje za zdradzenie fabuły ;P Kurcze, pamiętam jak byłem młodszy to Lobo i Aliens vs Predator to były moje dwa ulubione komisky :D Lobo vs Predator też był dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się domyślicie ;) Lobo oznacza po naszemu "Wilk"- było to w komiksie choćby "Portret ofiary". A ten film jest io wilkołakach- imho b. dobry, ale jak już napisałem- nie ma w nim nic, co by mogło przypominać komiks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Alien 3000 taki fajny ???

1571832[/snapback]

To ironiczne pytanie ? :P bo nikt nie pisał, że fajny ;))

Slayer pisał o Alien-Direcrors Uncut a to co innego :>

 

Pamiętajcie, że dziś "Godfather 2" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ironiczne pytanie ? :P bo nikt nie pisał, że fajny ;))

Slayer pisał o Alien-Direcrors Uncut a to co innego :>

 

Pamiętajcie, że dziś "Godfather 2" :D

1572095[/snapback]

Umiescil opis pod zdjeciem Alien 3000 i zobaczylem tylko notke 9,9/10

 

Gdzie Ojciec Chrzestny 2 ??

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiescil opis pod zdjeciem Alien 3000 i zobaczylem tylko notke 9,9/10

 

Gdzie Ojciec Chrzestny 2 ??

1572142[/snapback]

Jak gdzie TVN 23:35 jakoś tak ;) ja już mam browarki i reszte przygotowaną :] w końcu ~200min trwa :> no + reklamy to będzie ze 230 :)) nie można przegapić!

 

pozdro

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dzisiaj na bank ;) w necie przynajmniej na wp się mylą. W TO&OWO jest napisane, że GodFather 2 :] zresztą nawet ktoś już daty pisał tutaj, kiedy i która część leci. Na 99,9% dziś leci :) TVN 23:35 :> mogę fotke zarzucić z gazety hehe :P

 

P.S. kurde sprawdzałem na onecie i też Brat Kain OMG. Jak w gazecie się pomylili to ich chyba potnę ;p a fotę najpierw wrzucę ;) :mur:

 

No proszę fotkę ;) z szybciora ale widać na górze 29lipca a na dole opis Godfather 2 :>

 

Dołączona grafika

 

bodajże Crosis pisał, że pod koniec lipca będzie :>

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pisałem że ma być pod koniec lipca, a trzecia część miała być w sierpniu. Z tego wynika że TVN dało (_._) i nie pokaże dziś Godfathera tylko jakiś mega "wypasiony" film :angry:

Może dadzą za tydzień. Jedno jest pewne - TVN woli dać jakiegoś gniota niż dobrej klasy film. A to Polska właśnie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bluznij

DePalma gniotów nie robi , choc tego filmu jeszcze nie widziałem

1572834[/snapback]

bartezjusz , Crosisowi chyba chodziło o "gniot" w odniesieniu do Ojca chrzestnego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bluznij

DePalma gniotów nie robi , choc tego filmu jeszcze nie widziałem

1572834[/snapback]

Ok film może będzie dobry... Jestem po prostu mocno wkurzony tym, że miał być Godfather, a zamiast niego dadzą inny film (mimo że Ojca zapowiadali już w czerwcu). Jeśli Cię lub kogoś innego uraziłem nazwaniem tego filmu gniotem, to serdecznie przepraszam :)

 

W sobotę Hot Shots 2 ;) Będzie można się pośmiać :D

 

Update:

@wasiela

Z Godfathera nie żartuj, bo to jeden z najlepszych filmów jakie kiedykolwiek powstały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...