Skocz do zawartości
Yogi311

Klawiatura+Mysz do... 400zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam mieć problemy z moją XG760 przy okazji chcialbym zmienić klawiaturę na coś z podświetleniem.

 

wymagania co do myszy

-conajmniej dwa programowalne przyciski

-mile widziana bezprzewodowa (przynajmniej tydzien pracy na baterii przy uzytkowaniu 2-12h dziennie)

 

klawiatura tylko wysoki profil obecny model (GK-300A) mi calkowicie odpowiada tylko bardzo potrzebuje cos z podswietleniem.

 

Co do budzetu to jestem w stanie dolozyc grosik jezeli bedzie warto.

 

edit: Razer Orochi ?  klawiatura dalej nie wiem jaka :P

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bezprzewodowych myszy to bym raczej tylko rozważał logitecha g602, z uwagi na zastosowany sensor, jakość wykonania, i czas pracy na bateriach. Na allegro są blisko 200zł.

Klawiatura, jesteś pewien że potrzebujesz podświetlenia na klawiszach? Zazwyczaj idzie to w parze z kiepskim pokryciem klawiszy, tak że wyciera się z nich farba/guma, i przebija światło spod klawiszy.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynym powodem dla którego chcę zmienić obecną klawiaturę to brak podświetlenia, które czasami się jednak przydaje. Co do myszy to naczytałem się różnych opinii na temat tego  orochi i chyba sie z niego wyleczylem. Zastanawiam się jak o myszy za 250zl bezprzewodowej od razera ludzie pisza, że nie da się na niej grać bez podlaczenia do usb bo ma bardzo duzy lag, gdzie moja (rip) xg760 za jakies 50zl sluzyla mi przez ponad 4 lata i byla katowana od lola po diablo przez path of exile i inne 'klikanki'. masakra.

 

Co byś polecił przewodowego w rozsądnej cenie?

 

edit a g700?

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Cie interesowało coś na temat G700 (a dokładniej G700s), to mogę powiedzieć, że się nieźle sprawdza, choć nie obyło się bez problemów. Bardzo wygodna i nie ma żadnego input laga, ale czasem trzeba po 2 razy instalować stery, ponieważ potrafią "zgubić" urządzenie (nie działają wtedy makra), bateria mogłaby też działać dłużej - na średnim ustawieniu starcza na ok. 10 godzin nieustannej pracy/gry. Mam ją też dopiero od 0,5 roku - zobaczymy, czy wytrzyma tyle, co jej starsze siostry (5-6 lat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...