Skocz do zawartości
kucyk

Jaką kartę graficzną kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się zmoduje (na co powinna być spora szansa sondząc po wynikachy użytkowników którymudało sięodblokować karte często do 16p/6v) to jest to bardzo dobry wybór, jeśli natomiast nie no to IMHO lepszym wyborem będzie GTO.

 

Ale ja mu wlasnie propnuje x800gto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli odblokujesz to bedzie wieksza bo chyba na poziomie 6800GT ktory jest szybszy od GTO

 

a teraz moj problem, otoz stoje przed kupnem kompa, wszystko fajnie juz jest tylko zonk z karta graficzna jest, chce sie zmiescic w okolo 1150-1250zl za karte i mam takie propozycje - 7900GT, X1800XT i X1900GT - i co lepsze ? dodam tylko ze nie bede sie raczej bawil w ekstremalne podrecanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej karcie http://allegro.pl/item102474238_asus_gefor...gabox_agp_.html

Warta swojej ceny ? Nie wiem co kupić myslalem ze 650 zl wystarczy na solidną kartę a tu ZONK :P

Chyba to jakiś przekret , za taką cenę taka karta :D

http://allegro.pl/item103471548_palit_gefr...1_4ns_fbox.html

 

Która lepsza , może jakaś inna ?

Edytowane przez JanosiQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko czy warto wymienić X800XL na 7600GS z pamiątkami 1.4 lub 1.2 ns ? Z tego co się orientuję 7600GT jest szybszy od x800XL, a GS z takimi pamiątkami osiągnie bezproblemowo zegary GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o zwykłego 6800 ??

6800xt zmodowanego 16v5 i podkreconego na 400/850.

Czy ten podkrecony GF bedzie szybszy od podkreconego Radeona (nie wiem jakie sa mozliwosci o/c tej karty). Ceny sa te same, chce wiedziec co sie bardziej oplaca wybrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to w wersjach GTO nie mamy 100% pewności że karta się zmoduje. Dopiero wersja GTO2 (PCI-e) to oferuje, jednak producent wprodukował tylko 10 000szt. tych kart. Według mnie ten zmodowany 6800xt będzie wydajniejszy. Zresztą poczytaj w topicach o 6800 i gto opinii użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - żeby nie było jak z ATI 9500. Jest kilku sprzedawców na allegro którzy sprzedają te karty i również gwarantują że się modują do 9700 4p@8p. Jednak gdy kupisz od niego kartę i zmodujesz a ona będzie sypać artami sprzedawca wyprze się i powie Ci że źle zmodowałeś albo uszkodziłeś ją.

Wybór należy do Ciebie. Poczytaj na forum o tym sprzedawcy tych GTO. Może coś o nim piszą. Jak nie to napisz do tych, którzy kupili te karty od tego sprzedawcy i spytaj się czy się zmodowały. Jeśli nie uzyskasz żadnych inf. to weź tego gf6800.

 

;)

Edytowane przez piotralek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jesli zalozymy, ze karta sie zmoduje, to bedzie wydajniejsza od zmodowanego na 16v5 i podkreconego 6800?

 

A sprzedawca raczej nie byle jaki.

Edytowane przez -Paluch-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ buła81

24-potokowca na agp nie ma. AGP już powoli idzie do lamusa. Myślę. że producentom nie opłaca się produkować b.wydajnych kart graficznych na AGP. Teraz wszystko idzie w kierunku PCI-e, SLI lub Quatro SLI (czy jakoś tam).

Jeśli chcesz wydajną kartę na AGP to bierz jakiegoś gf6600gt lub coś z 6800 jak masz $.

 

@ -Paluch-

Według mnie 6800 16v5 będzie szybszy. Popatrz sobie na wyniki forumowiczów w 3DMarkach, posiadających te karty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takich odp oczekuje :D

znalazlem teraz troche testów na innych stronach - większość głosów jest za tą kartą, a w tej kasie mi to bardzo odpowiada :]

 

dzieki i pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten radzio 9600 Mobility jest super!!!

Niedługo ukaże się art na purepc odnośnie tej że grafiki.

Powiem krótko na def ustawieniach karta robi 3000 marków w 3DMarku 2003!

Ogólnie najlepszy wybór do 250zł na AGP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten radzio 9600 Mobility jest super!!!

Niedługo ukaże się art na purepc odnośnie tej że grafiki.

Powiem krótko na def ustawieniach karta robi 3000 marków w 3DMarku 2003!

Ogólnie najlepszy wybór do 250zł na AGP!

Modowlany 9500 256 bit jest o wiele lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli trafisz na modowalnego to raz, a dwa 9600M jest nowy a radki 9500 już dawno nie sa dostępne z pierwszej ręki!

 

A pozatym gdzie ty 9500 modowalnego dostaniesz za max 150zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...