Skocz do zawartości
Radek

Uwaga - czyje to IP ?

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem cynk, że FBI już szuka osobnika posiadającego jakieś IP. Pytanie jest następujące: http://adi.website.pl/licznik.php

 

Poszukiwany podejrzany jest o używanie nielegalnego oprogramowania między innymi:

- Windows

- MP3

- Microsoft Office

 

Poszukiwany delkwent może być niebezpiczny - już instalujcie Fire Walla!!

 

Uważajcie. !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem cynk, że FBI już szuka osobnika posiadającego jakieś IP. Pytanie jest następujące: http://adi.website.pl/licznik.php

 

Poszukiwany podejrzany jest o używanie nielegalnego oprogramowania między innymi:

- Windows

- MP3

- Microsoft Office

 

Poszukiwany delkwent może być niebezpiczny - już instalujcie Fire Walla!!

 

Uważajcie. !!!

Uuuu musze zmienić IP :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem cynk, że FBI już szuka osobnika posiadającego jakieś IP. Pytanie jest następujące: http://adi.website.pl/licznik.php

 

Poszukiwany podejrzany jest o używanie nielegalnego oprogramowania między innymi:

- Windows

- MP3

- Microsoft Office

 

Poszukiwany delkwent może być niebezpiczny - już instalujcie Fire Walla!!

 

Uważajcie. !!!

jak go szuka FBI to pewnie to podane ip jest FAKE - bo gosc pewnie sie dobrze podszywa:) ale moge sie mylic i moze to byc zwykly lamus:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu sztuczki z "cudzym" IP :?: 

Nie no fajna rzecz, ale calkiem niedawno byl bardzo podobny topic i teraz to chyba nikogo nie zaskoczyło :wink: .

Pozdro.

Dokładnie było i nawet nie wzbudziło u mnie poruszenia. Jak tylko zobaczyłem temat to skapowałem o co biega. Tylko, że tamten gościu pisał, że ktoś sie mu włamuje z tego numeru IP. Zapraszamy częściej do przeglądania nowych topiców. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheh ea ja sie na poczatku przestraszyłem .. hm nei wiem po co ale nic :D

 

Nie radze robic takichzartow bo jak na razie nikt nie robi statystyk ile to osób z tego fora dostaje ataku serca spowodowanymi takimi tematami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheh ea ja sie na poczatku przestraszyłem .. hm nei wiem po co ale nic  :D

Nie będę ukrywał, że jak zobaczyłem to na jakimś forum dosłownie od razu zainstalowałem Kerio Personal FireWall. Miałem niezłego stracha, ale looknąłem do źródła wiadomości i kamień mi z serca spadł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładajcie więce takich tematów, widziałem poprzedni wątek, po przeczytaniu tematu tego wątku wiedziałem, o co chodzi, a mimo to spoglądając na swoje IP odczułem niemiłe mrowienie po plecach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wy to już widzieliście a ja nie i jak to przeczytałem na samym początku patrząc na IP :P to myślałem że padnem ze śmiechu, no ale gdyby nei było podspodem żadnych jużodpowiedzi to bym isę wystrachał jak nie wiem co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...