Skocz do zawartości
Dziewica

Tansze rozmowy komorkowe ! sensacja moze za jakis czas ?

Myslisz ze cos z tego bedzie ?  

  1. 1. Myslisz ze cos z tego bedzie ?

    • Alez oczywiscie . Radosnie obniza ceny !!
      2
    • CHyba zartujesz ? Obudz sie ..to nic nie da !!!
      27
    • Nie mam komorki wiec nie interesuje mnie to
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jestes uzytkownikiem telefonu komorkowego, bo w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest sobie wyobrazic zycie bez 'komóry'. Dzwonimy, wysylamy sms-y a to wszystko kosztuje. Nie jest to jakis koszmarny wydatek, bo stac na niego wielu ludzi, abonentow przybywa w szybkim tempie, jednak Polska to dziwny kraj....... porownujac ceny abonanamentow z innymi krajami w stosunku do zarobkow Niemców, Francuzów czy Hiszpanow wychodzi na to ze rozmowy w Polsce sa przerazliwie drogie. Niby wraz z postepem ceny ciagle spadaja, ale nadal nie sa zadowalajace. Co wiec robic? Czy mozemy miec jakikolwiek wplyw na spadek cen? OWSZEM! Wystarczy dac sygnal operatorom ze nie podobaja im sie wysokie oplaty za telefon. Jak to wyrazic? Umowmy sie ponad miesiac - czas by przekazac ta informacje jak najwiekszej ilosci ludzi) ograniczymy uzywanie naszego telefonu do minimum czy wrecz wylaczymy na caly dzien telefon (najlepiej by bylo), tzn zanim zadzwonisz czy wyslesz sms-a 5 razy sie zastanowisz czy na prawde cos sie stanie jak nie zadzwonisz. Gdyby ten 'strajk' wyszedl i w telewizyjnym dzienniku uslyszymy o stratach operatorow tytulem tego wlasnie strajku, da to na pewno do myslenia ludziom od ktorych to wszystko zalezy i taka akcje bedzie mozna powtarzac, az w koncu szanowni operatorzy obniza oplaty. Co ci szkodzi probowac? A moze 15 lipca oglosimy dniem bez Telefonu? Przekaz ta informacje przez GG,maila lub w inny sposob znajomym - ta akcja na prawde moze sie udac, a Ty sie mozesz do niej przyczynic

 

przykre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie używajmy światła a zaklad energetyczny obniży ceny

 

nie kupujmy windowsów a microsoft też obniży jego cenę

 

nie jedzmy i nie pijmy a żywność będzie za darmo

 

nie oglądajmy TV ani nie wchódźmy do neta a usługi na pewno stanieją

 

tlyko kto zgodziłby ise na takie warunki. jedzenie i picie jest niektórym tak samo niezbędne jak komorki więc na pewno nie zrezugnuję z tego. myślicie, że jeśli operatorzy nie zarobią jeden dzień dodatkowego miliona zł to obniżą ceny? impasyble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to doprowadzic do prawdziwej konkurencji. jak ich przycisnie to obniza ceny - rynek zawsze wybierze najlepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam komurki, i się cieszę :D :) :)

 

 

co do takiej akcji, nie ma szans, zbyt wielu ludzi jest obojętna na takie slogany, np. wy :lol: :lol: :lol: , ale cóż, tacy są polacy :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupujmy windowsów a microsoft też obniży jego cenę

O ile wiem to w Polsce prawie nikt nie kupuje windowsów i wpływu tego faktu na cenę jakoś nie zauważyłem :lol:

 

A bez komórki da się żyć i to całkiem nieźle o czym stwierdzam czerpiąc ze składnicy własnego doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...