Skocz do zawartości
ATLON

Tv " Trwam"

Rekomendowane odpowiedzi

mi w kablowce zemiast RaiUno to gwno wstawili . tragedia !! A na RaiUno takie laseczki byly :)

widzisz teraz mozesz kogo innego podziwiac :lol: :lol: :lol:

 

gdyby mi takie cos zrobili chyba bym rozpieprzyl telewizor :x :x :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy bedzie mozna kupic kible w ksztalcie glowy ksiedza rydzyka, albo czapeczki ze zdjeciem tegoz idola i klaszczacymi lapkami :P

i love rydzyk :twisted:

 

p.s.

oto jak szatan wdarl sie w struktory kosciola :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w kablowce zemiast RaiUno to gwno wstawili . tragedia !! A na RaiUno takie laseczki byly :)

Możesz sie teraz napalac na zakonnice albo na księży bo przecież 40% to geje mogą cie przelecieć :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w kablowce zemiast RaiUno to gwno wstawili . tragedia !! A na RaiUno takie laseczki byly :)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika oj nieladnie jest tak TV Sram krytykowac ;) jak pojdziesz do nieba to cie Sw. o. Rydzyk nie wpusci i do piekla zesle Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to coś u siebie w kablówce (toya). Straszny syf, total amatroszczyzna + max szowinizm. A z arytkulu najbardziej rozwalił mnie kawałek:

 

...a Zdzisław z Kalisza apelował, aby abonament telewizyjny zamiast na telewizję publiczną przekazywać na Telewizję Trwam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to coś u siebie w kablówce (toya). Straszny syf, total amatroszczyzna + max szowinizm. A z arytkulu najbardziej rozwalił mnie kawałek:

 

...a Zdzisław z Kalisza apelował, aby abonament telewizyjny zamiast na telewizję publiczną przekazywać na Telewizję Trwam...

buahahahaah :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprostu zbliża isę kolejny monopolista, chcący przejąć władzę nad mediami i całym światem gospodarczym. Wkrótce pojawią się gazety o.Rydzyka, procesory o.Rydzyka, linie lotnicze o.Rydzyka ( z drogą prosto do nieba ), płyty o.Rydzyka.............

 

Ale my się nie damy, my ich pokonamy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawosci co sadzicie o kosciole ? bo po mojemu to jest najwieksza mafia na swiecie. kiedys mialem okazje byc na pogrzebie faceta z roboty co mial wypadek z pradem ksiadz wiekszosc tesktow ksiedza byla o tym ze trzeba lawki do kosciala kupic i ze ludzie za malo na ofiare daja zygac sie chce jak sie slucha co oni wyprawiaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...