Skocz do zawartości
finalcell

tuner tv

Rekomendowane odpowiedzi

chce sobie kupić bo mam troche nadprogramowej kasy 300zł :D i mam do wyboru 3 firmy bo pixelview chyba odpada

-winfast

-herculec

-aver

czy może coś innego godnego polecenia wiem dobrze że nie dostane nic super za 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu pixelview odpada ?

właśnie ;) Ja mam PlayTV HD i jest spoko. Testowałem też AverMedia na Conexancie - jeszcze lepsza niż mój Pixel - więc poleciłbym ją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem 2 pixelview i jakość obrazu byla szajska bo raczej o to mi chodzi

Ja mam jakość obrazu bardzo dobrą. Dużo zależy od tego jakiego oprogramowania sie używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam avea, trochę już ma ale chodzi ładnie. stereo oczywiście, wejście s-video i chinch, wejście i wyjście audio.

jakość nie jest rewelacyjna gdy oglądam telewizję ale mam skopaną wtyczkę antenową (jak się porusza nią dobrze to jakość super) i kablówka nadaje cienko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam Averka 303 juz od od jakiegos czasu ( to juz 3 tunerek Avera jaki mam) ale widzialem w akcji tego winfasta i tez niczego sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 300zł kupisz kartę DVB, polecam Technisat SkyStar2. Właśnie przymierzam się do jej zakupu, chociaż do samego oglądania TV jej nie potrzebuję (mam do tego celu stacjonarny tuner podłączony do TV), bardziej interesuje mnie możliwość bezstratnego nagrywania strumienia MPEG2 na dysk. Zobacz sobie np. http://www.physd.amu.edu.pl/~dareks/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Averka, dobra jakosc obrazu i stabilny soft (stery) dolaczany do karty. Mialem dwa PixelV i porazka byla - cienkie stery, ciagle zwiechy (nawet pod xp). Lepiej dolozyc troche kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...