Skocz do zawartości
pyotrec

Mity o Windows XP...

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien dylemat: Gdy qupowalem new compa mialem problem czy zainstalowqc oryginalnego XP, czy pirata (narazie mam 98 ) koles który sprzedawal mi kompa odradzał mi pirata gdyż XP jest tak skonstruowany, że posiada coś w stylu trojana który pomaga sprawdzać ludzią z Microsoftu, czy masz oryginalnego czy pirata, jesli masz original to spoko, a jeżeli masz pirata, to w tedy demoloja ci caly hard disk, i pewnego dnia moze zapukac do twych drzwi... , tym bardziej, że niedugo będe mial staly dostęp do internetu. Nie wiem co mam o tym myślec, pierwszy raz cos takiego slyszalem. Może co jest szczera rada, a moze proba naciagnięcia mnie na original i wydanie 4 baniek w jego sklepie.

Bardzo proszę na wyrazanie swoich opinni na ten temat, napiszcie czy slyszeliscie kiedys o czyms takim czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na XP sie nie znam , ale z samej nazwy mozna wywnoskowac , ze to program blokujący pewne informacje wysyłane przez system do MS,

AQ co do tego trajona , to go niema

MS praktykuje teraz patch sprawdająxcy legalnośc XP ( zawarty w jednym z update z winupdate )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w xp jest kilka programow sprzegujacych wysyłajacych informacje do microshitu jaki p[rogramow urzywasz itp. Ale i gowno im z tego i w bolsce taki burdel ze nawet im bi sie ni chciało przychocic .A pozatm jasne ze ci nie przyjda do domy ,poprostu chciał cie naciagnac .ja mam xpka od kad wyszedl i jeszcze nic sie nie stało .A i wgraj se program albo ten antispy a ja wrzywam Ad-aware 6 i jest zajebisty raz mi 40 tych gówien znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko jush znalazłem ten xpantispy, ale napewno na 100% nie bedzie zadnej demolki twardego ? moge spac spokojnie ?

na 10000%, nic ci sie z twardym neistanie, chyba ze nim rzucisz z okna...., nisluchaj na drugi raz takich bujdziarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W firmie, owszem, najlepiej miec oryginal...

ale w domu - rob co chcesz... kto ci ma tam wpasc? Jednostka Grom, za to ze uzywales pirata???

W sklepie tak ci powiedzieli bo mieli nadzieje ze sie przestraszysz i kupisz oryginala, a co za tym idzie - dla nich profit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no taki wmontowany trojan pracujacy na porcie 5000 chyba...

Tylne drzwiczki ;)

 

ps. antispy nic nie da :) Bedziesz msusiał miec firewall'a który zablokuje ten port i tyle :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna spawa jest z XP micro$oft wykombinował, że większość pirackich XP ma te samen numery seryjne (chyba jest kilka różnych) i je zablokował, czyli jeśli masz tą wersję to ze stron M$ nie ścięgniesz żadnej aktualizacji ani łatki.

Problem można łatwo rozwiazać wystarczy zmienić numer seryjny sa programy które generują "orginalne numery" i M$ przywita cie informacją że masz orginalna wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno, co do skanowania kompów przez wbódowane trojany, to bzdura, to jest nielegalne, jak ktoś by im wytoczył proces że rozprowadzają trojany, to by się microsoft nie wypłacił :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelec: nie tylko IP kompa ale wszystko co chca wiedziec ludzie z M$ o twoim kompie.

CO wy z tym trojanem ? W xpeku jest takie cos i to wysyla dane do Microsoftu, chyba ze od razu po instalce poblokujecie porty.

Zreszta jakby mieli chodzic w Polsce po domach kazdego kto ma pirata to by chyba do konca swiata nie zdazyli wszystkich sprawdzic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem jeszcze jedno, jeśli macie kompa z xp podłączonego do sieci, to te programy już wam nic nie pomogą, jesteście na czarnej liście microsoftu, wyglądajcie policji niedługo wpadnie do was, i jeszcze do milionów ludzi na świecie, to kwestia czasu...

 

...kilkuset lat

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...