Skocz do zawartości
Lukhas

Tablet z Androidem do ~500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję dobrego tabletu do oglądania filmów, przeglądania Internetu (w większości oglądania YouTube) oraz do grania - dla 10-latka. Zastanawiałem się nad Dell Venue 8, ale nie znam się na tabletach i nie wiem którą wersję miałbym wybrać (oczywiście zakładając, że ten tablet będzie pasował do tych wymagań). Chciałbym już jutro zamówić, czy mógłby mi ktoś coś doradzić? Dzieciakowi zależy na Androidzie, by mógł grać w swoje ulubione gry z Google Play, dlatego tak. No i przyjemnie by było, gdyby tablet posiadał HD lub FHD. Ekran najlepiej powyżej 7".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinski Teclast X80HD Dual OS, masz windows 8.1 + android. Jak z wykonaniem, to musisz juz poszukac na internecie. Do andka nie ma co brac urzadzen ponizej 2gb ram a nawet uzywek do 500zl nie widze na allegro.

Edytowane przez Quave
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym tylko z Androidem, ale dzięki za odpowiedź. Dziwi mnie to, naprawdę trzeba wydać ponad 500 zł by dostać tablet, na którym będą płynnie działać gry z Google Play? Sprawdzałem trochę rankingów i testów w Internecie, i wyczytałem, że te modele są w porządku:

- Dell Venue 8
- Asus MeMO Pad 7
- Lenovo A8-50
- Kiano Intelect 8

Lenovo ma dosyć dużo pozytywnych ocen. Venue 8 ponoć jest dość awaryjny (szczególnie ta nowa wersja, która wyszła, tańsza o 100 zł od poprzednika), Kiano jako "dobra alternatywa dla tabletów od Della, Samsunga czy Lenovo w tej cenie" no i Asus MeMO, wyróżniony z powodu stosunku ceny do jakości. 

Znalazłem taki model i myślę, że to właśnie ten wybiorę, głównie ze względu na wydajność:

Asus MeMO Pad HD 7 ME176CX-1E041A Edytowane przez Lukhas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, dzięki. Niestety własnie doszły mnie wieści, że moja bardzo niecierpliwa kobieta postanowiła kupić Mantę Mid1010 za 400 zł. Nie mam słów.
Dziękuję za odpowiedzi, temat rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...