Jump to content
pozytywniedoprzodu

Jaką karta dźwiękowa do słuchawek Steelseries Siberia Elite?

Recommended Posts

Czołem towarzysze, zakupiłem same słuchawki Steelseries Siberia Elite. Wiem, że za pomocą specjalnej karty dźwiękowej mogę w nich definiować kolor podświetlenia. Moje pytanie, jaką karte dźwiękową kupić? Tak czy siak jakąś muszę kupić. Jakie przewody ewentualnie jeszcze muszę dokupić? Pytam się ponieważ trafiłem na 3 modele i nie mam pojęcia, który wybrać.

1.
455641051_195.jpg

2.
DSC00640.jpg

3.
Black-White-font-b-Steel-b-font-font-b-S

Edited by pozytywniedoprzodu
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autor tematu nie pytał się o ocenę słuchawek, jakie już zakupił, tak więc daruj sobie takie wypowiedzi, nawet, jeśli masz rację.

 

pozytywniedoprzodu - napisz do producenta z zapytaniem, inaczej ciężko będzie z udzieleniem Ci właściwych informacji, chyba że trafisz na użytkownika takiego sprzętu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety mam rację. Nie będę się tutaj awizował, ale słuchawek i dedykowanych im źródeł dźwięku miałem kilkadziesiąt, również te "gejmingowe" dla testów.

 

To marketingowa zabawka dla "graczy", w której nie chodzi o jakość dźwięku, czy poprawny balans tonalny słuchawek, tylko o kolorowe podświetlenie i ewentualnie wygląd rzucający się w oczy. Ja wiem, że to są trudne do przełknięcia słowa dla kogoś kto już je posiada, albo ma wyprany mózg przez marketing, ale taka jest prawda.

 

Podświetlenie i inne bajery będą dostępne tylko z dedykowaną kartą do tych słuchawek. Te wszystkie pozostałe to plastikowe chińskie zabawki, które karty dźwiękowej na oczy nie widziały z resztą tak samo jest z tą dodawaną do słuchawek...

 

Jedynie warte uwagi headsety to HyperX Cloud w wersji I, bez tej dodatkowej karty, jak wersji II, bo to dla mnie bezsens oraz QPady, które też bazują na tym samym modelu, co HyperX, czyli Takstar Po80.


PS. Nie ma to jak minusy od znawców tematu :) Bawcie się w swojej piaskownicy sami.

Edited by FeX
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostajesz minusy, ponieważ krytykujesz produkt, który ktoś już kupił, a kogo nie obchodzi Twoje zdanie na ten temat. Równie dobrze mógłbyś napisać "ale z Ciebie idiota, że wydałeś pieniądze na taki badziew" - Twoja uwaga była po prostu bardziej "subtelna", ale wciąż niepożądana.

 

Wszyscy wiemy, do czego nadaje się "sprzęt dla graczy", ale jak pewnie zauważyłeś, nikt o tym nawet nie wspomniał poza Tobą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że ktoś ma problem ze zrozumieniem funkcji jaką pełni forum dyskusyjne.

 

A czemu nikt nie wspomniał? Brak Wam odwagi? Rozumiem, że lepiej przytaknąć, jak ktoś kupuje byle, co i sam sobie szkodzi, a że nie potrafi tego przyjąć na klatę to już jego sprawa.

 

Jeśli wszyscy tak sobie będą przytakiwać, to ten cały bajzel słuchawkowy będzie dalej rósł w siłę, bo producentom ten plastikowy towar z Chin schodzi. Statystyczny klient jest niestety nieświadomy tego, co kupuje z tego względu wolę, żeby wiedział, jaki popełnił błąd teraz żeby za tydzień, miesiąc, rok nie kupił kolejnych jeszcze droższych słuchawek spod znaku Razera, Logitecha, SteelSeriesa i innych im podobnych sądząc, że wyższa cena da mu lepsze słuchawki. Nie tędy droga. Po co producent ma produkować dopracowane i dobre jakościowo słuchawki skoro bardzo dobrze prosperuje sprzedając plastik w ładnym opakowaniu? Ekonomia ponad wszystko.

 

Poza tym na pytanie odpowiedzi udzieliłem, więc post nie był bezwartościowy.


Trzymajcie się, nic tu po mnie.

Edited by FeX
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś kupi słabe gejmingowe słuchawki za sporą kasę to według mnie dał się po prostu oszukać. Marketing obecnie działa prężnie i jest skuteczny, jak widać. Trzeba umieć podejść do niego z dystansem, bo ludziom wciśnie się wszystko, a słuchawki i sprzęt "dla graczy" to świetne pole manewru :)

 

Tutaj widzę każdy jest tak emocjonalnie powiązany ze swoim sprzętem, że jakieś złe słowo na jego temat wprowadza takiego kogoś w poddenerwowanie i rozpacz. To tylko trochę plastiku, dwa przetworniki i 1,5m kabla, jeśli chcecie tak bardzo tego bronić droga wolna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...