Skocz do zawartości
mikaelus

Kamieniem w pociąg... grrr...

Rekomendowane odpowiedzi

No szlag mnie zaraz trafi!

Wracam sobie wczoraj z Bieszczad z kumplem, siedzimy w pociągu. Siedzę sobie przy oknie gazetę czytam, kumpel wstaje sobie do okna, otwiera je i nagle 'bach!' - szyba, którą opuścił roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>lona na wysokości mojej głowy. Gdyby nie otworzył okna to kamień przeszedł by tylko przez jedną szybę i dostałbym w łeb. Normalnie jak bym takiego gościa złapał to bym mu <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nogi połamał. Ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le. Polska to chory kraj.... :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szlag mnie zaraz trafi!

Wracam sobie wczoraj z Bieszczad z kumplem, siedzimy w pociągu. Siedzę sobie przy oknie gazetę czytam, kumpel wstaje sobie do okna, otwiera je i nagle 'bach!' - szyba, którą opuścił roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>lona na wysokości mojej głowy. Gdyby nie otworzył okna to kamień przeszedł by tylko przez jedną szybę i dostałbym w łeb. Normalnie jak bym takiego gościa złapał to bym mu <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nogi połamał. Ja <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Polska to chory kraj.... :evil: :evil: :evil:

no to farta miałeś, głupota ludzka nie zna granic, także na każdym kroku trzeba uważać bo nie wiadomo co komu do łba szczeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szlag mnie zaraz trafi!

Wracam sobie wczoraj z Bieszczad z kumplem, siedzimy w pociągu. Siedzę sobie przy oknie gazetę czytam, kumpel wstaje sobie do okna, otwiera je i nagle 'bach!' - szyba, którą opuścił roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>lona na wysokości mojej głowy. Gdyby nie otworzył okna to kamień przeszedł by tylko przez jedną szybę i dostałbym w łeb. Normalnie jak bym takiego gościa złapał to bym mu <font color="#FF0000">[ciach!]</font> nogi połamał. Ja <font color="#FF0000">[ciach!]</font>. Polska to chory kraj.... :evil: :evil: :evil:

Jak kiedyś na śląski jechałem pociągiem to wpadł przez okno nie kamień, al pół cegłówki, na szczęście nikomu nic się nie stało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farta miałeś. Polska to coraz bardziej <span style="color:red;">[ciach!]</span>iany kraj.

W polsce powinni wprowadzić karę śmierci. Celowe zabicie kogoś przez takiego debila powinno kończyć się elektrykiem. Powinni też zmienić prawo odnośnie obrony własnej. Jak Ci ktoś wtargnie do domu to kula w łeb, a potem pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpilki pod paznokcie , po kulce w kolana i sprintem na golasa przez centrum miasta .

mysle ze to by cos ich nauczyło :)

mysle , ze z przestrzelonymi kolanami daleko by nie zabiegl :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZUKAJ BYŁO  :lol:  :lol:  :lol: taki topic z narzekaniem już był  :lol:  :lol:  :lol:

ciekawe czy ty bys nie byl w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iony i nie narzekalbys jakby spotkało cie to co mikaelusa :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpilki pod paznokcie , po kulce w kolana i sprintem na golasa przez centrum miasta .

mysle ze to by cos ich nauczyło :)

mysle , ze z przestrzelonymi kolanami daleko by nie zabiegl :twisted:

To juz by był jego problem.. jak to zrobić :D

 

Swiat sie wali, idiotów zwłaszcza w naszym kraju jest zbyt wielu :( nie jestem zwolennikiem kary smierci ale takich pacanów jak ten z przykładu to bym torturował az zaczna płakac krwia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpilki pod paznokcie , po kulce w kolana i sprintem na golasa przez centrum miasta .

mysle ze to by cos ich nauczyło :)

mysle , ze z przestrzelonymi kolanami daleko by nie zabiegl :twisted:

To juz by był jego problem.. jak to zrobić :D

 

Swiat sie wali, idiotów zwłaszcza w naszym kraju jest zbyt wielu :( nie jestem zwolennikiem kary smierci ale takich pacanów jak ten z przykładu to bym torturował az zaczna płakac krwia ;)

jestem za :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpilki pod paznokcie , po kulce w kolana i sprintem na golasa przez centrum miasta .

mysle ze to by cos ich nauczyło :)

mysle , ze z przestrzelonymi kolanami daleko by nie zabiegl :twisted:

To juz by był jego problem.. jak to zrobić :D

 

Swiat sie wali, idiotów zwłaszcza w naszym kraju jest zbyt wielu :( nie jestem zwolennikiem kary smierci ale takich pacanów jak ten z przykładu to bym torturował az zaczna płakac krwia ;)

kara smierci, hmm.. moim zdaniem to by było dla niego za wygodne tak go po prostu kropnąć..

Naprawde, czasami zdarzają sie takie zbrodnie, że gościu powinien dostać dożywocie w takich ciężkich więzieniach jak mają w Rosji (szczególnie na Syberii) wtedy sam by sie prosił o śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni wprowadzic to:http://republika.pl/middleage/tortury/index.htm

i jeszcze lamanie kolem od dolu(dla tych co nie wiedza co to:

lamanie kolem polega na lamaniu kolem od wozu z roznymi "przystawkami" wrzystkich kosci wyruzniamy dwia rodzaje lamania od gory (smierc na miejscu po zlamanu puszki muzgowej lub karku)i od dolu(najlepsza :twisted: ) lamanie wszystkich kosci zaczynajac od kosci palcow u nog po przez srod stopie itd... przy lamaniu kolem kat nie mogl pominac zadnej z kosci o gdy delikwent tracil przytomnosc cucili go i jechali dalej :twisted: przyjemnie nie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wydarzenie to mialo miejsce chodzilem do 3 - 4 klasy SP

mielismy lekcje w jednej z klas do ktorych mozna bylo swobodnie zagladac stojac obok budynku

przyszlo mi do glowy zeby wrzucic do srodka kawalek galezi na lawke obok ktorej stal kolega

heh z tego co wiem cholernie sie wystraszyl a ja kiedy podczas lekcji mowil o tym wydarzeniu nauczycielce smialem sie pod nosem dumny z siebie

ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...