Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy mógłby mi ktoś pomoc złamać haslo do laptopa ? Laptop dziele z bratem i on założył jakieś dziwne hasło , nie to takie zwykłe tylko hasło jeszcze jedno.

Będę bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widocznie stwierdzil że nie powinieneś tego komputera ruszać. Nie wiem ile macie lat, wiec proponuje się dogadać.  Nikt tu ci nie pomoże w złamaniu hasła na urządzeniu do  którego ktoś nie chce dać innej osobie dostępu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja nie jestem w stanie i nie che pomóc w takiej sytuacji. 24 letni brat widocznie uznał że nie powinieneś mieć dostępu do komputera. Proponuje zakończyć dyskusje na forum i zaczać z bratem. Z mojej strony to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż w łamaniu haseł nie pomagamy. W przypadku laptopów jest to bardzo utrudnione.

 

Mam radę dla ciebie : Zbliża się wiosna/lato i są prace np. Zbieranie truskawek. I w ten sposób zbierzesz odpowiednią sumę by uniezależnić się od brata kupując sobie za zarobione własnymi rekami pieniądze swojego laptopa.

 

To jest najlepszy wybór. I dobry start w życie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu gadu gadu o bracie, a gdzie opiekunowie? Skoro starszy brat blokuje młodszemu dostęp do kompa a oni nie reagują, to może tak właśnie ma być z jakiegoś powodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...