Skocz do zawartości
Mardok

Cooltek UMX1 Plus (Window lub bez)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad zmianą obudowy abym w końcu móc wsadzić normalnej długości karty graficzne ale aby dalej była jak najbardziej kompaktowa - póki co upatrzyłem sobie tytułowego Cooltek'a. Problem polega na tym że ni cholery nie można go dostać w naszym kraju ... I tu pytanko czy ktoś wie gdzie to może upolować lub może polecić coś podobnego ale dostępnego u nas?

 

Znaczy jest w jednym miejscu ale ilość negatywnych opinii na temat tego sklepu jest raczej duża:

https://www.alternate.pl/Cooltek/UMX1-Plus-Window/html/product/1202258?event=search

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Prodigy Ci nie pasuje?

 

Tu też sprawdzałeś?:

https://www.cyberport.de/?DEEP=2A31-11T&APID=6

 

Niet, Prodigy mi nie pasuje - cóż są gusta i guściki ;) Natomiast co do zaproponowanego przez Ciebie sklepu to go nie znam - wysyłają do PL bez problemów?

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają wysyłkę zagraniczną, widnieje też na liście Polska. Sam tego sklepu też nie znam, ale wlazłem na idealo.de i poszukałem tej obudowy po niemieckich sklepach. :P

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają wysyłkę zagraniczną, widnieje też na liście Polska. Sam tego sklepu też nie znam, ale wlazłem na idealo.de i poszukałem tej obudowy po niemieckich sklepach. :P

 

A najlepsze że wersja z oknem jest nawet u nich tańsza ;)

 

https://www.cyberport.de/cooltek-umx1-plus-mini-tower-itx-gehaeuse-usb3-0-schwarz-mit-seitenfenster-2A31-11Z_705.html

 

Cóż, póki co czekam na odpowiedź od morele (mieli ten model w swojej ofercie) jak nie będzie "pozytywna" zainteresuję się tym niemieckim sklepem - dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

niestety na tą chwilę nie posiadam jeszcze informacji na temat nowych dostaw dla w/w produktu więc ciężko jest mi określić czy produkt z linku powyżej trafi do ponownej sprzedaży.

 

Pozdrawiam

Czyli z Morele - nici. Cóż będziemy próbować z Niemcami ;)

 

Edit:

 

Chyba jednak mam nowego faworyta - choć też od Cooltek mianowicie model U3 :P Da się tam wcisnąć referencyjnego GTX980 mimo iż producent mówi że max długość karty to 260mm :P

 

3z2emy.jpg

 

Oraz na CPU można dać coś konkretnego bo maksymalna wysokość chłodzenia CPU to aż 175mm :D

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna buda.  tez mnie kiedys korcilo, bo skladalem w okolicach wejscia jej na rynek.  jednak finalnie 'jamnik' Node.

jak tam w ogole ogarnia zasilacz w niej? nie twoj konkretnie. ale ni wlotow, ni wylotow dla zasilki w sumie nie ma. hm.

 

poka jaka fote tego zestawu.

 

ps. wyrzucic ta przyjemna alu-podstawe i byla by takze ciekawa buda... na plasko ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna buda.  tez mnie kiedys korcilo, bo skladalem w okolicach wejscia jej na rynek.  jednak finalnie 'jamnik' Node.

jak tam w ogole ogarnia zasilacz w niej? nie twoj konkretnie. ale ni wlotow, ni wylotow dla zasilki w sumie nie ma. hm.

 

poka jaka fote tego zestawu.

 

ps. wyrzucic ta przyjemna alu-podstawe i byla by takze ciekawa buda... na plasko ;]

 

Ano buda całkiem całkiem, niestety jedyną fotkę jaką mam pod ręką to z weekendowego "ogarniania kabli". Natomiast zasilacz ma niby wydmuchiwać powietrze do góry (jest odpowiednia przerwa) i to powietrze ma wyciągać ten biały wentylator - cóż pierwsze co do zmiany to właśnie ten biały wentylator (strasznie głośny jak dla mnie) a nie miałem żadnego "fajnego" 120mm (pewnie będzie BQ SW2 120mm PWM). Swoją drogą że ten AX przy tym zestawie nawet nie myśli aby zacząć się "kręcić" czyli działa cały czas jako pasywny nawet pod max. obciążeniem. I chłodzenie CPU pewnie też wymienię na NH-L12 bo zmieści się idealnie - a na koniec jakaś karta graficzna tylko ciągle się zastanawiam czy przy moim graniu (bardzo rzadko) nie podarować sobie nowych GTXów i nie wpakować RX 480 - ale to wymaga jeszcze przemyślenia ;)

 

piVLdEZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...