Skocz do zawartości
kucyk

O zgrozo... co za ludzie żyją na tym świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was... Leży mi pewna sprawa na sercu i muszę się wyżalić.

 

Pewnego dnia koleżanka poprosiła mnie o złożenie kompa. Zabrałem się do roboty, zamówiłem, złożyłem wszystko w jak najlepszym porządku. Tak się składa, że jej komputer należy do sieci w której dzielone jest łącze NEO+, a największym problemem jest jej pseudo administrator.

Koleżanka poprosiła go, aby skonfigurował jej NEO na kompie i tu zaczeła się jazda...

:arrow: Pierwsze co zrobił to wchodząc do BIOS-a stwierdził, że procesor jest inny niż powinien być (zamówiłem AXP 1700+ AXDA DUT3C lecz nie mogąc oprzeć się pokusie :lol: od razu podciągnąłem go do 2000+). Wywnioskowałem, że pseudo admin pokierował się odczytami BIOS-a (napewno nie zaglądał pod radiator) twierdząc, że procesor nie odpowiada temu co miało być (1700+)... szkoda słów.

:arrow: Przejdzmy dalej...

Postanowił sam pozmieniać w BIOSie parametry pracy proca i tak narobił, że zmniejszył napięcie do 1,6 nie zmniejszając FSB i RATIO co doprowadziło do tego, że komp pracował niestabilnie, resetując się co 10 minut... :evil:

:arrow: Kolejna sprawa...

Gdy zobaczył, że zainstalowany jest WINXP obrzucał go <span style="color:red;">[ciach!]</span>em twierdząc, że najlepszy (uwaga tu usiądzcie) jest ... WIN ME :!: Tu mi szczena opadła, ale nie długo się nad tym zastanawiałem - okazało się, że koleś nie potrafi poprawinie skonfigurować NEO+ (klient) na WINXP... :evil:

:arrow: Następnie wylookał, że kumpela za Antivira ma Kasperskego, stwierdził że to h.u.****.t.w.o i odinstalował... :evil:

Także szybko domyśliłem sie czemu tak zrobił - po prostu koleś wrzuca userom w sieci trojany i taki AVP nie idzie mu na ręke...

:arrow: Dalej...

Wszyscy użytkownicy skarżą się, że im się strony nie otwierają (standardowy problem z dzieleniem NEO+) a on twierdzi, że tak ma być i nie da sie tego zmienić :!:

:arrow: Ostatnia sprawa...

Podsumował, że taki komputer mógłby złożyć za 1000 zł (ja złożyłem za 1870 (grafa się zminiła w konfigu).

Oto on:

Dołączona grafika

 

No i powiedzcie jak tu się nie w.k.u.**** z takimi ludzmi... Potem dziewczyna do mnie dzwoni, mówi że to nie taki proc, klient jej miesza równo w głowie. Nie moge się doczekać naszej wspólnej konfrontacji. Tak czy siak takich ludzi powinno się usypiać, co najmniej trzymać z dala od kompa.

Musiałem, walnąć tego posta bo nie mogłem tego w sobie dłużej trzymać. Mam nadzieje, że dodacie mi otuchy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał ch***** w morde. Co za kretyn. Taki lamer ze szkoda gadać. Ale spoko u mojej matki w robocie to samo taki lamer jest adminem ze szkoda gadać to że ja od niego wiem więcej no nic ale to ze użytkownicy wiedzą od niego więcej 8O :lol:. Poprosty lametrzy na tym świecie byli są i będą nic na to nie poradzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w.k.u.**** mnie to, że on wciska jej jakieś bajki, a ja potem z tego wszystkiego muszę się tłumaczyć. Wykorzystuje to, że nie ma nikogo "mądrego" w danej sytuacji, kto mógłby sobie z nim "porozmaiwać"...

Ale już nie długo, oj niech ja sie z nim spotkam...

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa.

Ciekawe na czym o n routuje to NEO+, bo dziewczyna miała zainstalowany WinGate więc, będzie to pewnie system poniżej Win2000... ME :?:

Pewnie koleś o czymś takim jak freesco pod NEO nie słyszał :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to PSEUDO admin, dzieli NEO na 14 osób i zdziera po 50zeta od kompa...

Przypomniało mi się najlepsze, teraz to polejecie po gaciach...

Klient ten powiedział, że może dzielić NEO+ bo ma... uwaga teraz

NEOSTRADĘ GOSPODARCZĄ :!: :!: :!:

Ło k.u.***a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to PSEUDO admin, dzieli NEO na 14 osób i zdziera po 50zeta od kompa...

Przypomniało mi się najlepsze, teraz to polejecie po gaciach...

Klient ten powiedział, że może dzielić NEO+ bo ma... uwaga teraz  

NEOSTRADĘ GOSPODARCZĄ  :!:  :!:  :!:  

Ło k.u.***a.

Specjalny model - Neostrada dla Gospodarstw wiejskich a zarazem dla takich buraków jak ten GRRR"admin"GRRR. Do piachu z burakiem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bij: :bij: :bij: :bij: :bij: :bij: :bij: :bij: :bij: :bij:

 

O TO POWINNI Z BURAKIEM ZROBIC. KOLO POSRA** JAK NIKT!!!

BUAHAHAHAHAH, NEO GOSPODARCZA, TYLKO WYSALC TO TPSA!!!!

 

HAHAHAHA, LUUUUU HHUIHUHUHUHU, A CO ZA DEBIL!!

 

NIE MA BATA, DOBRY TOPIC WYCIAGA Z KAZDEGO DOLKA :):):):):):):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak pozdrów tego administratora. Ukończył pewnie informatykę w Technikum Rolniczym o specjalności WYPROWADZACZ KRÓW. Tego kompa spokojnie mógłby go słożyć za 1000zł ale najpierw musiałby ukraść go ze sklepu. Jak masz namiar na niego to powiedz mu że u Mnie na osiedlu jest praca dla ADMINISTRATRA w Spółdzielni Mieszkaniowej "Lokator". Świetna fucha będzie malował ławki i trzepaki i niebędzie robił ludzi w chu**.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDROWIA KLON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rozkładam się już... Teraz do mnie dzwoni laska i się pyta jakiego ma GeForca bo admini nie wie jakie steryzainstalować. Co za koleś.

Przed chwilą twierdził, że może złożyć takiego kompa za tysiąc złotych, a nie wie co jest w środku :!: Nie potrafi sobie nawet sprawdzić, pomijając fakt, że każdy Detonator pasuje... Luuuudzie trzymajcie mnie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAH, nie wes daj do niego damiar, to pojade i mu powiem co o nim sadze, albo telefon to se z nim pogadam. Kolo jest jakis inny, ma problemy z mozgiem i to spore, ale pewnie trafil juz na madrego klienta z baseballem :twisted: :twisted: :twisted:

Jestem ciekaw gdzie sie uczyl obslugi kompa???

 

No coz mamy tu przyklad kolejnego mlotka wsrod nas zyjacych normalnych ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa to ten sam co był adminkiem w tej elektrownii na Ukrainie... czekajcie co tam się stało :?: :lol: Aha, zainstalował chyba złe stery do reaktora.... i spalił procka... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk a weż zrób pare zdjęc cyfrówką.. i wyślij małe fotostory Telepsie ;)

pewnie sie palantem zainteresują ;)

zwłaszcza tą GOSPODARCZA NEOSTRADA :twisted:

'

Wiem, nic tylko h.u.**a zakablować w TePsie, ale szkoda mi tej dziewczyny :? bo dała 350 zeta za założenie... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cie nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>le , LAMER!! jak bym byl na twoim miejscu to bym normalnie pojechal do niego i tak bym mu pojechal ze by sie czlowiek rozplakal , matko jak ja to czytalem to mi sie jesc obiad odechcialo seryjnie....u nas nie ma naszczescie takich lamerow, a ten ktorego ty spotkales to normalnie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> takiego do muzeum i oprawic w zlota ramke.....:) ide normalnie sie odstresuje brr........ az mnie skreca jak slysze to co on tej lasce wmawia..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jak nic pasuje na takiego goscia LAMER.

Ale usmialem sie po pachy. Mam na osiedlu tez takiego cwaniaczka. Zalozyl siec osiedlowa. Ciagnie od kazdego po 40 zeta za neo+ a jest ich 8 osob. Lazil do mnie i sie pytal jak zainstalowac SB 128 pod linuxa. Pytam, masz stery odpowiednie pod linuxa?

A on: o kurcze, o tym nie pomyslalem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...