Skocz do zawartości
Włodi

Przejściowa karta na premierę Deus Ex:MD i Mafia III

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, że wychodzą mniej więcej w tym samym okresie moje dwie gry z 1 i 2 miejsca osobistej listy top wszechczasów i chciałbym je pierwszy raz uruchomić i pograć w możliwie najwyższych ustawieniach graficznych, przy powiedzmy minimum tych umownych 30 klatkach. Na nową kartę docelową, GTX 1070, którą wstępnie obrałem sobie za punkt honoru, nie chciałbym zapłacić więcej niż 1500-1600zł. Premiera Deus Ex'a zapowiedziana na koniec sierpnia, więc raczej do tej pory aż tak nie stanieje :D. Pomyślałem więc o jakiejś używanej karcie przejściowej za ~1000zł. Z tego co się wstępnie orientowałem, można za tą cenę dostać GTX 970 lub GTX 780Ti, który jest rzekomo nieco szybszy. Chodzi o wydajność w grach. TDP, wynikami w innych syntetykach, oraz kulturą pracy nie będę się przejmował na tak nie długi okres czasu. Po chwili szukania, znalazłem porównanie obu w.w kart z przed roku w leciwych już produkcjach typu Tomb Raider 2013, Metro Last Light, Battlefield 4 itp. Faktycznie 780Ti wypadała lepiej (jeśli liczyć się z każdą klatką, o co mi chodzi) bo na oko te +10 fpsów było. Pytanie jak obie karty wypadną w dzisiejszych tytułach ?

 

Przy mojej obecnej 760 muszę już niestety ostro ciąć detale w każdej nowej produkcji. Nie mogę ze spokojem ducha pograć w ROTR, czy Mirror's Edge: Catalyst. Dla mnie średnie ustawienia to już granica, której nie chciałbym dosięgnąć. Jeśli płacę te 140zł za grę, to czuję że połowa kontentu jaki przygotowali twórcy w postaci grafiki, gdzieś mi ucieka. 

 

Dzięki.

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaskini mieszkasz? O RX480 nie słyszałeś?

 

Taptaptap Mlais M52

Radeony nie wchodzą w grę. Posiadam SHIELD Tablet na który streamuje gry ze swojego PC. Z radeona raczej sobie nie postreamuje...

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...