Skocz do zawartości
Janosik303

Czy warto kupić dysk ssd Adata SP600 64gb?

Rekomendowane odpowiedzi

Niska cena to znaczy ile ?

 

Generalnie ten SSD to dość stara ( ~2013 rok ) i niezbyt wydajna konstrukcja , w teorii 360 mb/s przy odczycie i 130 mb/s przy zapisie - testy w syntetykach to potwierdzają .

Mam do go do kupienia za 50zł bo mam karte podarunkową na 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za 50 zł to go możesz brać .

 

Pokaż jeszcze ( jak możesz ) screen z Crystal Disk Info oraz Crystal Disk Mark - zobaczymy ile czasu pracował , ile zapisał / odczytał TB oraz jakie ma aktualne osiągi .

Spokojnie to nówka jest czyli chyba tych danych nie potrzeba? :D Będzie lepszy od hd502ij czy jakoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd ja mam to wiedzieć? SSD uzależnia, każdy soft uruchamiany potem z hdd podnosi ciśnienie użytkownika.

Dobrze to powiedz mi jak to działa bo ja za bardzo tego nie ogarniam. Czy jeżeli na ssd bede miał tyko system, a reszte plikow na hdd to komputer i tak bedzie sie uruchamial powoli? Bo na moim aktualnym dysku czysty system uruchamia sie ponad 3 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach dysk systemowy ~60GB jest bardzo ciasny (przy czym ja też na taki dysk instaluję po prostu programy, a nie tylko i wyłącznie sam system). Jak masz ten bon 100zł, to może jest możliwość użyć go przy zakupie pojemniejszego dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach dysk systemowy ~60GB jest bardzo ciasny (przy czym ja też na taki dysk instaluję po prostu programy, a nie tylko i wyłącznie sam system). Jak masz ten bon 100zł, to może jest możliwość użyć go przy zakupie pojemniejszego dysku?

No ja wiem, tylko że ja jeszcze pełnoletni jestem i stałego zarobku nie mam, więc cięzko jest mi zarobić dodatkowe 50zł ;/ A uruchamianie systemu ponad 5 minut mnie juz denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...