Skocz do zawartości
B3T0N

KOŃCZYĆ Z TYM ???

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie wlasnie zastanawiam nad sensem tego wszystkiego - modowaniem , podkrecaniem sprzetu i innymi temu pochodnymi :?

 

W sumie przez ten komputer to strasznie SIEBIE zaniedbalem inwestujac w nowe rzeczy do modowania , akcesoria do WC - to strasznie wciagnelo mnie ... po prostu patrzac na to wszystko juz mi sie zaczyna robic niedobrze :? - caly czas jakies przerobki robie , to cos padnie , to naprawiam :? to cos z WC jest nie tak , to znowu cos innego.... po prostu przestaje mnie to bawic - przez tego kompa to nie tyylko siebie zaniedbalem , ale tez swoich znajomych, a tym bardziej swoich rodzicow - caly czas siedze w tym pokoju swoim i robie przy tym gooooownie - ja juz tego mam dosyc :?

 

 

chyba kupie najtanszego kondonszajsa , albo tracera , przejde na AC i wreszcie bede mial spokoj nooo i bede mial na pewno wiecej czasu i pieniedzy dla siebie.....

 

 

ehhhhhh nie wiem czy to momentalnie takie mysli mam :?

 

tez czasem tak macie zeby to wszystko pieprznac i nie wracac do tego ?? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wlasnie zastanawiam nad sensem tego wszystkiego - modowaniem , podkrecaniem sprzetu i innymi temu pochodnymi :?

 

W sumie przez ten komputer to strasznie SIEBIE zaniedbalem inwestujac w nowe rzeczy do modowania , akcesoria do WC - to strasznie wciagnelo mnie ... po prostu patrzac na to wszystko juz mi sie zaczyna robic niedobrze :? - caly czas jakies przerobki robie , to cos padnie , to naprawiam :? to cos z WC jest nie tak , to znowu cos innego.... po prostu przestaje mnie to bawic - przez tego kompa to nie tyylko siebie zaniedbalem , ale tez swoich znajomych, a tym bardziej swoich rodzicow - caly czas siedze w tym pokoju swoim i robie przy tym gooooownie - ja juz tego mam dosyc :?  

 

 

chyba kupie najtanszego kondonszajsa , albo tracera , przejde na AC i wreszcie bede mial spokoj nooo i bede mial na pewno wiecej czasu i pieniedzy dla siebie.....

 

 

ehhhhhh nie wiem czy to momentalnie takie mysli mam :?  

 

tez czasem tak macie zeby to wszystko pieprznac i nie wracac do tego ?? :?

do niedawna mialem podobny problem jak ty, tylko ze ja ciagle ulepszalem kompa ciagle cos wymienialem, inwestowalem w coraz to nowsze czesci. Aż wkoncu doszedłem do wniosku że nie ma to sensu, ze sa fajniejsze sprawy na tym swiecie niz komp, jego modernizacja itp.. Masz więcej czasu dla siebie i innych no i oczywiscie wiecej $$$ :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez o tym myslalem :) ale teraz kasy brak to tylko zagladam do budy i nic wiecej :P

ale mam hmmm zblizony problem:

moduje sie w celu posiadania unikalnego sprzetu, ale teraz kazdy ( :) ) ma szybe, tasmy, wc, wyciszony, psikniety na czarno, dodatkowe wiatraczki, radiatory (niepotrzebne skreslic) no i znowu kazdy ma podobnego kompa :twisted: mowie ogolnie, nie chodzi mi o inne wykonanie, ale teraz modowanie/grzebanie sprowadza sie do tych krokow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3T0N: Musisz zaczac po prostu traktowac kompy jako hobby a nie zycie :)

phranzee: Mnie tez to wkurza, dlatego mysle nad czyms orginalnym dla mojej budy a to jest coraz ciezsze.

Albo wszyscy maja teraz niebiesko w budzie no fakt niebieski to ladny kolor ale chyba nie az tak zeby prawie kazda buda byla niebieska. Mi sie tam podoba czerwony i mysle nad bialo czerwona budom ale cos extra za pare miesiecy pewnie zobaczycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3T0N: Musisz zaczac po prostu traktowac kompy jako hobby a nie zycie :)  

phranzee: Mnie tez to wkurza, dlatego mysle nad czyms orginalnym dla mojej budy a to jest coraz ciezsze.  

Albo wszyscy maja teraz niebiesko w budzie no fakt niebieski to ladny kolor ale chyba nie az tak zeby prawie kazda buda byla niebieska. Mi sie tam podoba czerwony i mysle nad bialo czerwona budom ale cos extra za pare miesiecy pewnie zobaczycie :D

z oryginalnoscia nie mam problemu :P bo mam az 3 kolorki w budzie , tylko nurtuje mnie to , ze nie moge od moddingu odstapic , bo mnie to po prostu maxymalnie wciagnelo - np dzisiaj wzialem i zrobilem nowy zbiorniczek do WC , ojciec ma mi zamowic szybkozlaczki , mam miec miedz - <span style="color:red;">[ciach!]</span>A !!!! no i jak od tego odejsc :cry: :cry:

 

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo :) tylko ja laduje w sprzet. po kazdej wymianie mowie, ze to juz koniec a tu w sobote kupilem nowy dysk a w tym badz na poczatku przyszlego tygodnia wymieniam 2 miesieczne MoBo !!. To jest jak narkotyk - wciaga, uzaleznia i drenuje kieszen. ciezko jest tez sie od tego uwolnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dawajcie łaczmy sie ja o godziny rzuciłe paenie w lodówce już nic nie ma do jedzenia a mi sie dopiro ssanie włącza qrde no ale bede twardy wy też możecie wystarczy chcieć ;-)

co do rzucania palenia to juz wiele razy probowalem i jestem za miekki, zeby je rzucic. nie mam takiej motywacji. co do czyszczenia lodowki przy rzucaniu to jest tragedia, wystarczylo "pare chwil" i moja lodowa (wys. 195cm!!!) byla praktcznie pusta, co sie dalo zjesc to zniknelo :lol:

 

Zycze powodzenia i wytrwania w swoim postanowieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh faktycznie - chyba popadlem w nalog komputerowy :) wlasnie skonczylem filmy ogladac i nie mam co robic :? - chyba zaczne rozplanowywac moje zmodyfikowane WC :lol:

 

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>A ! czasem zaluje ze trafilem na Tweaka , bo to od tego sie to wszystko zaczelo - nie to co kiedys - mialem ECS'a 128 RAM (De De Er :lol:) i wszystko bylo cacy , a teraz ??? to juz chyba moja 5 MOBO od pazdziernika :? ehhhhhh i zapowiada sie niedlugo wymiana MOBO na cos mocniejszego - kto wie czy nie na Epoxa 8RGA+ , bo mi sie spodobal :lol:

 

 

a z fajkami to sie nie rozstane - chyba mnie do grobu zabiora :) - pozatym jakbym nawet rzucil , to bym przytyl i zbrzydl , a juz niedlugo oboz nad morzem , wiec trzeba wygladac jakos do ludzi :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak samo wszedlem na www.tweak.pl poczytalem na drugi dzien juz dziuer robilem w kompie do dodatkowego wiatraka :) Ostatnio deko olalem kompa ale bedzie trzeba go zmodowac zainwestowac deko kaski na cos nowszego bo ile mozna miec to sam ..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dawajcie łaczmy sie ja o godziny rzuciłe paenie w lodówce już nic nie ma do jedzenia a mi sie dopiro ssanie włącza qrde no ale bede twardy wy też możecie wystarczy chcieć ;-)

co do rzucania palenia to juz wiele razy probowalem i jestem za miekki, zeby je rzucic. nie mam takiej motywacji. co do czyszczenia lodowki przy rzucaniu to jest tragedia, wystarczylo "pare chwil" i moja lodowa (wys. 195cm!!!) byla praktcznie pusta, co sie dalo zjesc to zniknelo :lol:

 

Zycze powodzenia i wytrwania w swoim postanowieniu.

Ja wlasnie rzucilem 13.06 Narazie sie trzymam i jest spoko. Tylko 4 kg przybylo. Wiec nie jest zle.

Ja dalem rade, to i Wy dacie rade!

3mam za was kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie zazdroszcze mojemu koledze, kupilismy w tym samym okresie kompa ja od tamtej pory mam juz 3 mobo, procka a grafe to nawet 4 a on jedzie na tym samym konfigu od poczatku. Kompa o uzywa do netu i gier i prawie we wszystkie gry gra, fakt ze 800x600 i 16 bit i detale na minimum ale gra a ja juz tyle kasy wydalem zeby moz grac 1024x768@32bit i warto.....

Ale w zadzie przez takie zmiany umie o wiele wiecej, jak on ma jakis problem to dzwoni a ja go przewaznie rozwiaze ale naucze go. Takze moze jednak warto.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio co 2-3 miechy coś wymieniam... Nie moduję, ale ciągle nowszy i nowszy sprzęt... :? Teraz już się na grafę szykuję, bo HL2 we wrześniu :). Większy HDD też by się przydał, nooo i obowiązkowo jeszcze 256MB RAM. Skąd ja kasę wezmę??? (tak jest zawsze ;)). To już jest nałóg....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzieki Bogu nie moduje, mam AC i sie ciesze.... co prawda przez wakacje chcialem sobie dorobic na WC (wiadomo - ciche jest, a jak czasem z dziewczyna sobie ogladam filmy, to AC jest denerwujace :?), ale jednak zostane przy tym co mam. niedlugo urodzinki i jej i moje.... kase sobie zbiore i wyprawie cosik fajnego ;)

 

btw, to faktycznie nalog... wstaje o 7-8 rano, odpalam kompa sprawdzam poczte, odpisuje na wszystko co jest na tweaku.... i dopiero kolo 12-13 z domu wychodze :? to jest chore :( ale postaram sie z tym zerwac (nie liczac tego, ze na dniach bede robic kolejna siec w domku ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzieki Bogu nie moduje, mam AC i sie ciesze.... co prawda przez wakacje chcialem sobie dorobic na WC (wiadomo - ciche jest, a jak czasem z dziewczyna sobie ogladam filmy, to AC jest denerwujace :?), ale jednak zostane przy tym co mam. niedlugo urodzinki i jej i moje.... kase sobie zbiore i wyprawie cosik fajnego ;) 

 

btw, to faktycznie nalog... wstaje o 7-8 rano, odpalam kompa sprawdzam poczte, odpisuje na wszystko co jest na tweaku.... i dopiero kolo 12-13 z domu wychodze :? to jest chore :( ale postaram sie z tym zerwac (nie liczac tego, ze na dniach bede robic kolejna siec w domku ;))

Ooooo! Dokładnie mam tak samo... Wstaje to od razu poczta i Tweak. Myślę "chwilka, sprawdzę pocztę, odpiszę na kilka postów i pójdę w miasto może" i tak mija ta chwilka przez 4h..... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miakelus Ty to w ogole masz przerabane ;) juz nawet tweak Cie uwaza za nalogowca ;) jestes uzalezniony ;)

 

 

ale tak na serio.... to nie jest smieszne..... to jest normalne uzaleznienie.... ja sie staram z tym walczyc (dziennie siedze przy kompie tyle, co te 4h z rana, a potem caly dzionek na miescie czy w lesie na spacerku.....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, to samo co u mnie :) wstaje, ledwo co widze, ale trafie do kompa, wlaczam monitor, zaczynam juz widziec szczegoly, rozrozniam literki, biore sie za poczte, sprawdzam co sie sciagnelo, dopiero pozniej normalne zycie :P

a co do kasy to zbieram na wc i chieftec'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh fakt ja juz niewiem jak mozna zyc bez netu i kompa :/

czasami jak mi sie net s<span style="color:red;">[ciach!]</span>li niemam w co grac niemam gdzie wyjsc to sobie ikonki na monitoze przestawiam 8O :/

ehh teraz tez mnie wydatki czekaja pamieci, grafa i mialem sobie jeszcze WC zamontowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie B3TONa.

Tez tak mam.

Ja nawet juz zaczelem kuracje odwykowa.

Przez ponad 2 tyg bylem tylko 1 raz przy kompie, i dobrze mi z tym bylo ! :D

Postanowilem nie wsadzac kasy w kompa, i ................ jeszczelepiej mi z tym ! :D

Zakupilem sobie cyfraka i kompletuje osprzet, a komp sie przyda, w koncu musze gdzies obrabiac fotki :lol:

3maj sie B3TON, "odzaleznij sie" i daj sobie z kompem na luz

Poswiec wiecej czasu rodzinie i znajomym, to zdrowsze.

Jestem z toba ! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja komp uzależnia, ja oprócz komputerów bardzo lubię motoryzacje. Więc na różnych forach siedze po 6-8 godzin :( :roll:

 

Ale koniec z tym, jestem spokojnie w stanie się opamietać, zaraz znowu lece na rowerek - ponad 40 km i będzie looz :twisted: A wieczorem piłka :)

 

Od września ponownie siłownia, po przerwie. Więc będę miał co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam ból  :? ale walcze z tym

@reed

qrde gdzieś Ty się podziewał  :D

A na wczasy sobie wypadlem na "pare" dni :)

Szkoda ze tak szybko sie skonczyly :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm widze ze wiekszosc ludzi na Tweaku ma podobne problemy co ja :?

 

od dzisiaj sobie postanawiam , ze nie bede inwestowal w Wc , Modding , oraz sprzet komputerowy (plyty , procki itd.) , stwierdzam po prostu , ze nie ma to najmniejszego sensu , gdyz i tak , gdzies za rok komputer ten bedzie przestarzaly pomimo najnowszych komponentow jakie teraz mam :?

 

komputer bede upgrade'owal tylko wtedy , gdy naprawde bedzie to konieczne

 

 

wlasnie dostalem zle wiesci z serwisu komputerowwego , ze nie beda mieli mojego Epoxa poniewaz maja problemy z dystrybutorem i serwisem i postanowilem wymienic sobie plyte na Gigabyte'a GA7VA (totalny shit jezeli chodzi o krecenie) , dostalem jeszcze 150zl roznicy miedzy plytami i teraz juz nie moge sie bawic w O/C - I DOBRZE !! - przynajmniej nie zniszcze sprzetu. Dalej bede chlodzil kompa woda , ale ani grosza juz nie dorzuce w WC - IMO bezsens - elegancko poskrecam go , zamkne wreszcie obudowe i dam mu spokoj !

 

 

teraz czas sobie odbic ten czas jaki spedzilem przy modowaniu i robotach przy kompie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...