Skocz do zawartości
Pjetal

WinXP czy 2000 ??? nie-lamer :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znowu :-) problem denerwuje mnie już mój Win98 i chcę się przerzucić na inny. Mam Celerona 416 Mhz i 128 RAMi dysk 3,2 GB :-( Czy lepiej dać se spokój z XP i instalować 2000 ??? podobno by mi XP lekko zwalniał na takim fajansie czy nie tak bardzo ??? i czy to prawda że jak się ma pirata XP :-) to się kłóci z siecią bo mam też SDI !!! :-) PROSZĘ POMÓZCIE !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kad wiecie jak windows xp chodzi na takim sprzecie ??

Ja mialem Xp na C400 i choulal nie duzo gorzej niz tegaz... a napewno lepiej niz u qmpla ktory mala c733. Ale i tak lepiej zostan przyczym jestes , albo win2000 bo na xp masz maly dysk.... xp sie wpycha na 1000mb a to 1/4 twojego hdd... wiec lepiej daja se spokoj - chyba zeb tylko stronki przegladasz ... i w wordzie cos se piszesz (tak ma teraz moja siora xp na c400 i 4.3gb i 192 ram - wszystko spox... ale ona tylko czatuja w wordzie se pisze i stronki oglada.... ale chodiz jej spok wszystko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znowu :-) problem denerwuje mnie już mój Win98 i chcę się przerzucić na inny. Mam Celerona 416 Mhz i 128 RAMi dysk 3,2 GB :-(    Czy lepiej dać se spokój z XP i instalować 2000 ??? podobno by mi XP lekko zwalniał na takim fajansie czy nie tak bardzo ???

Lekko zwalniał ????? LOL :lol:

 

zapomnij o XP, a do win2000 tez troszke ramu dołóż sobie - (min 192)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz miec : niezawodny, niewieszalny system, brak zadnych problemow z multimediami, sterami i grami, kompatybilnosc ze wszystkimi rodzajami sprzetu ??!!

 

Jesli tak to Win2000Pro ROXXXXXX

 

Nawet najgorszemu wrogowi nie polecalbym XP - suf !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mały dysk, ale i tak myśle, że win2000 będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

Przy tym konfigu wybierz Win 2000.   Na XP masz za słaby komputer.  Windowsa NT4 odradzam...  zero multimediów  :D

Możesz sprecyzować co oznacza zwrot "zero multimediów", bo ja w swoim czasu używałem NT 4.0 i nie miałem żadnych problemów. Przez multimedia rozumiem tutaj, np. Divx i mp3. Wszystko chodziło jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz z innej beczki bo nie chce zakładać nowego tematu:

Jak w win2k zmienić żeby w pasku adresu w oknie wyświetlana była cała ścieżka katalogu a nie tylko ostatni folder?

Narzędzia=>Opcje folderów=>Widok

zaznaczamy: Wyświetl pełną ścieżkę na pasku adresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wybrałem win 2K bo jest lepszy od XP, u mne akurat odpada martwienie się wydajnością procka dla XP.

2K jest normalniejszy od XP, nie wygląda jak choinka (wiem że w XP można wyłączyć lunę ale nadal jest jakiś koślawy dla mnie), a wydajnością i multimediami nie ustępuje XP. no i brzmi bardzie jprofesjonalnie niż XPerimental. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...