Skocz do zawartości
kandi

Catalyst 3.6 juz sa !!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

jezoo co dwa tygodnie już normalnie no.. ;)  

tradycyjnie poczekam na omegi ;)

tylko kiedy wyjdą ?? :)

pewnie do dwoch tygodni , ale zaraz :idea: gdzies czytalem ze powinny wychodzic rowno z Catalystami :P moze juz jutro wyjda :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawa i to znaczna w OpenGL, a chodzi mi konkretniej o HL i mody, szybciej sie juz przelacza do Menu po nasisnieciu ESC i w druga manke, czyli po wcisnieciu Resume game :D (WKONCU :!: :P )

D3D nadal bledy w grafice w Fifa2003 przy wlaczonym Anizo :(

ale gram juz bez ;)

ogolnie udane te Katalizatory, zero wiekszych problemow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powtorze pytanie Qborg'a... czy ktos wie skad mozna sciagnac plik modujacy Radeona 9500 w 9700? Chodzi o ten dzialajacy na Catalystach 3.6. Zaloze sie ze potrzebuja go teraz setki osob :) Bardzo prosze o jakiś odzew.

z gory dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu mam dużo gorszą wydajność na tych Catalystach tak samo jak na 3.5. Test pixel shader w 3dmark 2001 ma o połowę gorszy wynik. Wynik ogólny w tym marku spadł o ok 500 punktów a 2 3dmarku 03 wynik spadł o ok 180 punktów :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no www.benchamrk.pl cos sporo i czesto o tym modzie pisza poszukaj tam ;]

Tak bo maja ja w ofercie swojego sklepu wiec ciagle ja zachwalaja :) .

 

A co do ludzi testujacych, przestancie z tymi 3dmarkami juz wydajnosc taka wydajnosc siamta, sprawdzcie lepiej czy chodza gry ktore nie chodzily bo to jest najwazniejsze. Jakies istotne bledy ktore byly wczesniej a teraz ich nie ma lub jest ich wiecej, a wy ciagle lekko wiekszy wynik w 3dmarku, lekko nizszy w 3dmarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej nie na nasza karte marcin :). Z tego co widze do catalysty od 3.2 w gory sa juz docelowo dla radkow dx 9.0 compatible. A o reszczie najwidoczniej zapomnieli, bo sytuacja sie powtarza rpzy wyjsciu kadzej nowej wersji (spadek wydajnosci ...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Wy jak przeinstalowujecie stery to zostawiacie stare i "nadinstalowanie" czy wywalacie do zera i od nowa instalacja ??? jak lepiej przez "inf-a" czy "setup.exe"

----------------

Do tej poty zawsze odinstalowywałem do zera i dopiero instalka nowych - przez setup.exe jakoś nie miałem z tym WIĘKSZYCH problemów (dlatego wększych bo 3.5 coś tam napisały że [...] dopiero przy 3-ciej instalacji poszło OK)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...