Skocz do zawartości
KyCoL

Midnight Club 2

Rekomendowane odpowiedzi

DO BARTEZJUSZA

Cofam wszystko co złego poweidziałem o tej grze...

Jestem teraz w Paryżu i dopiero poczułem ten POWER...

Gra mnie wciągneła jak nie wiem co...

:lol: :lol: :lol:

 

a nie mówiłem :D

 

ja jestem na 83% i juz mnie ...... strzela

 

kilka razy miałem ochote rozj... padem monitor jak jedną z plansz przechodziłem chyba z 15razy- dzisas jeszcze zadna gra nie kosztowała mnie tyle nerwów a z drugiej strony mnie tak nie wciągneła

 

ale gierca wypas-bez 2 zdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO BARTEZJUSZA

Cofam wszystko co złego poweidziałem o tej grze...

Jestem teraz w Paryżu i dopiero poczułem ten POWER...

Gra mnie wciągneła jak nie wiem co...

:lol: :lol: :lol:

 

a nie mówiłem :D

 

ja jestem na 83% i juz mnie ...... strzela

 

kilka razy miałem ochote rozj... padem monitor jak jedną z plansz przechodziłem chyba z 15razy- dzisas jeszcze zadna gra nie kosztowała mnie tyle nerwów a z drugiej strony mnie tak nie wciągneła

 

ale gierca wypas-bez 2 zdan

ja jestem na 25 % los angeles :oops:

i mało co:

-nie rozjebałem monitora,

-nie ukryzłem kierownicy(i to wiele razy),

-wczoraj matula mnie zjebała za klnięcie :D

 

Normalni szczał kutsa nad przepaśćią, gra wypas na maxa tylko trzeba przejżdżać kilka rzy żeby załapać najkrótszą drogę i spoko się wygra.

A tak na marginie ta gra to pali moją kartę, pograłem wczoraj na ustawieniach 300/395MHZ i po jakiś 20 minutach pod autami jakieś kropki 8O

musiałem włączyć wiatraki radiator na gpu to miał chyba z 80 stopni bo pażył a radiatorki na memorkach to z 60 ztopni,

TA GRA WYMIATAAA!!!!!!

(tylko żebym sięnie nabawił nerwicy :lol: :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie tak wciągnęła że chyba się z roboty zwolnię :D

Odgłosy silnika może nie są zbyt ciekawe ale udeżenia suuuper, wczoraj w nocy sąsiadka do mnie przyleciała z krzykiem że jej się szklanki w regale trzęsą. :)

I jeszcze jedno pytanko: Jak się gra z kierownicą w to? Bo mam okazje kupić za 20zł Interact V3 racing Wheel, jest to taka njaprotsza kierownica bez ręcznego, biegów i wibracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mnie tak wciągnęła że chyba się z roboty zwolnię  :D 

Odgłosy silnika może nie są zbyt ciekawe ale udeżenia suuuper, wczoraj w nocy sąsiadka do mnie przyleciała z krzykiem że jej się szklanki w regale trzęsą.  :) 

I jeszcze jedno pytanko: Jak się gra z kierownicą w to? Bo mam okazje kupić za 20zł Interact V3 racing Wheel, jest to taka njaprotsza kierownica bez ręcznego, biegów i wibracji.

Za 20 zl od kogos czy w sklepie.... bo za taka cene tez bym se kupil ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby tylko poprawic odglosy samochodow. Bo prykaja pocichu.

Jak włącze subwoofer to odgłosy są wspaniałe, piękny ryk silnika a przy udeżeniach aż odskakuje od monitora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta giera po prostu wymiata... teraz to naprawdę wiem dlaczego kupiłem kierownicę do kompa :)) Grało u mnie 2 kumpli na kierownicy i jeden kupuje kierownicę dzisiaj a drugi jak tylko nastuka trochę kasy :)))

Najlepszy jest efekt jak odpalimy NOS'a... po prostu suuuuper. Na 2 kółkach też się zarąbiście jeździ.... a wozik american muscle czy jak mu tam zarąbiście rusza na tylnich kołach.... ech wracam do gry.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobic, zeby ten woz ruszyl na tylnych kolach bo nie mam pojeca :( mialem tez, ze odblokowalem "burnout" - co to i jak tego uzywac, bo w kontrolsach nie ma wzmianki.

Burnout = szybkie ruszanie na piskach = podkoszenie przednich kol w muscule car = trzymasz reczny, dodajesz gazu. poszaczasz reczny.....

 

A co do reszty bajerow to nie wiem, umiem tylko jeszce podniesc przednie kolo w motore..... ale to chyba kazdy umie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o jazdę autem na dwóch kołach to jest taki specjalny przycisk który się trzyma i skręca w jedną stronę to się auto podnosi w jedną stronę i w drugą stronę to samo :)) jak się przycisk puści to auto opada... można w ten sposób przemykać na autostracie między autami... :))obakajcie w optionsach w ustawieniu controls.. coś z weight... ja sobie ustawiłem na kierownicy jeden z przycisków to nie pamiętam jaki jest oryginalnie.

niech ktoś napisze jak się jeździ na tym jednym kole na motorze bo ja też nie umiem :))

jak narazie jestem na 17.1%... i muszę pojeździć poszukać skrótów bo normalnie to nie da rady być pierwszym... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzyma sie ten sam przycisk, ktorym w aucie jest jesci na 2 kolach, tylk zamiast na boki dajemy do przudu i do tylk o(up/down etc.... bo ja gram na padzie i mam to wszystko na galkach, ogolnie pad do tej gry jest najlepszy, a kierownice to raczej do sim simow.....imho oczywiscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby tylko poprawic odglosy samochodow. Bo prykaja pocichu.

Jak włącze subwoofer to odgłosy są wspaniałe, piękny ryk silnika a przy udeżeniach aż odskakuje od monitora :D

Ja tez gram na 5.1 ale te silniki moglyby ryczec. Tak jak powinny. A musculecar to juz wogole. Kocham V8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wypas choć mam dopiero 3% :lol:

Ale co jest ze mi skręca cały czas w lewo lub prawo :evil:

Restart gry czasem pomaga a czasem restart kompa dopiero, robilem specjalnie format i jest tak nadal! Kiedys gdzies widzialem ze ktos tak miał w Vice city. O co z tym chodzi? 8O

A i czemu tak mało serwów jest na multi? zbyt świerza gra czy co?

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ta gra. Po ladowaniu etapu jest czarny ekran z japonskimi znaczkami na dole. Po przelaczeniu do windows i z powrotem do gry pokazyje sie zamrozony ekran z gry ale niestety nic nie da sie zrobic. Jak wiecie co jest grane to napiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest wypas, jestem teraz we francji i jest szok :D Są zajebiste akcje ale tez są chwile załamania, np na koniec drógiego wyścigu we francji nie trafiłem w drógie drzwi w tym kościele? , daje wsteczny , jedynka i jestem trzeci :lol:

A co do emula to tez mam LowID ale jakoś ściagam (nie patrze na transfer zeby sie nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iiać) zostawiam kompa na noc pare dób i sie sciaga, nie można robić przerw bo wtedy 10 godzin w plecy z kolejką :)

Polecam tą gierke - dobrze robi na nerwy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eahehaheahhea ale zajefajny artykół :lol:

Ta gazeta powinna zatrudnić paru nowych młodych redaktorów, jak czytałem ten artykół to myślałem, że zjade z krzesła, Eaheahea.

Boshe... jak można takie brednie pisać ? Oni chyba za dużo razy obejrzeli 2 fast 2 furious a potem naoglądali się galerii "tuNNingowych" w necie bo o prawdziwym tuningu samochodowym to oni chu.ja[podobnie zresztą jak ja, choć wydaje mi się że i tak dyponuje odrobine większą wiedzą] (sory za szczerość i wulgaryzm) wiedzą... a ten koleś, muzyk to on sam jest "ścigantem burakiem" Jeśli jego fura rozpędza się od setki w mniej niż 3,8s to na 1/4 mili powinien mieć grubo poniżej 11 sek a nie prawie 12, dalej powiedzial że objechał Yamahe 600 YZF - albo poniosła go wyobraźnia (koleś powinen być bajkopisarzem a nie muzykiem) albo kierowca tej jamachy to był jakiś lamus.

- A gdyby podjechało lamborghini? 

Zastanawia się przez moment: - Myślę, że też bym je objechał.

Taaaaa Lamborghini które ?? 450 - 600hp w zalezności od modelu 1/4 mili w okolo 9s - max 10s on by to mógł objechać naokoło jak by stało co najwyżej. Mania wielkości, kretynizm i debilizm biją po oczach.

Eahehahea ŚCIGANT BURAK LoL co to wogóle za określenie ? Trzeba być porytym żeby takiego zwrotu wogóle używać, i co on mógł objechać... w artykule pojawia się stronka polskiego LEGALNEGO streetracingu LoL - chyba o to chodzi i w tym cały sęk i od tego rośnie poziom adrenaliny, że wszystko odbywa się nielegalnie... a jakie oni tam mają czasy na 1/4 mili :lol: O takie. Piszą o Ameryce... a tam rekordy zchodzą poniżej 8 sekund, a 10 to minimum... Po stylu wypowiedzi Jerzego można wywnioskować, że to niezły sztywniak i w graonie sztywniaków musi sie obracać: prawnicy, lekarze, zamożni... i mają kase więc 99% zmian dokonywanych w ich samochodach jest robione przez Chojnackiego :lol: a nie właśnoręcznie... - co jest istotą tuningu - co to za zabawa oddać kompa do servisu żeby mi procek podkręcili

Reszte artykułu to już wogóle pozostawiam bez komentarza bo szkoda słów i nie chce mi się już pisać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...