Skocz do zawartości
czaros45

[3500] Zestaw do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Złożyłem sobie taki oto zestaw. Oceńcie go proszę. Może zwrócicie uwagę na rzeczy o których nie pomyślałem wcześniej lub poprostu jest lepsza alternatywa :)

https://www.morele.net/inventory/info/5580c5f1/

Mam do niego:

Karta VGA Palit GTX1080 DUAL 8GB GDDR5X 256bit DVI+HDMI+3DP oraz Chłodzenie CPU SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 (SPC144).

Do czego będzie mi służył? Do programowania, wirtualizacji oraz grania. Jako, że mam monitor 3440x1440p to pewnie rozdziałka jaką będę próbował w grach to 2560x1440p. 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tego Evo bym wybrał SX8200 480GB i za oszczędzone pieniądze kupiłbym jakiś normalny zasilacz i obudowę, bo to co wybrałeś jest produktem obudowopodobnym.

Płyta do wymiany na B450. Ja bym postawił na ASRock B450 Pro4 (jest w tej samej cenie) lub Gaming K4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASRock na B350 po premierze Ryzen 2xxx dawał na pudełku naklejkę z informacją o wsparciu 2 generacji, a płyta już miała odpowiedni BIOS. Nie wiem jak u innych producentów.

W tym tygodniu (mam nadzieję) będę sprawdzał ja działa Bootkit od AMD. W pracy na MSI B350 Pro-VDH kupionej w zeszłym roku będę wstawiał 2400G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam swoje 5 groszy i napisze że w przypadku wyboru myszki warto przejść się do jakiegoś sklepu stacjonarnego i zobaczyć która mysz TOBIE najlepiej leży w dłoni , chyba że już to zrobiłeś . 

Co do obudowy to ta wydaje się opłacalna https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-regnum-rg4tf-frosty-white-spc180-978272/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...