Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SaintInside

Android 9 Pie, Jak wrocic do 8?

Polecane posty

Mam Nokie 7 Plus. Przez przypadek wyrazilem zgode na zainstalowanie aktualizacji do A 9 Pie....

Jest sposob na powrot do 8?

Nie wiem jakie  Oni super funkcje dodali, no bo skad mam to wiedziec? Zadne info o nowosciach I ich sposobie wykorzystania sie nie wyswietlilo. Wiem natomiast co sie zepsulo....

Nie podobaja mi sie kolorowe srakowate ikonki, dziwne hamskie ikony rozwijane od gory,

zmiany w regulacji glosnosci - zapomniano o ergonomii I funckjonalnosci dramat, zeby regulowac dzwonki multimedia otwiera sie osobne okno...

Lista otwartych aplikacji przewija sie poziomo!!!! Okno po oknie, a nie kaskadowo w pionie Jak kiedys... Zabijanie aplikacji pojedynczo w tempie zolwia.... Clear all jest po przesunieciu wszystkiego w prawo co trwa wieki.... I nie potrafie wyswietlic dwoch aplikacji jednoczesnie na  ekranie Jak kiedys....

Zegarek na gornej belce jest po lewej stronie!!!

Cale te zmiany w UI mi nie pasuja. Dramat I wizualny I ergonomii. 

Blagam pomozcie bo w skrajnej rozpaczy jestem!!!

Edytowano przez SaintInside

Chcesz zostać na nie wspieranej wersji systemu i zrezygnować z nowszych aktualizacji zabezpieczeń? Na XDA znajdziesz sposób.

Nie wiem czy da się zrobić prosty downgrade OS bez utraty wszystkiego .

Jak koniecznie chcesz wrócić do Oreo to pomoże wgranie na nowo oryginalnego romu z Androidem 8.x .

Instrukcje jak to zrobić masz choćby na wspomnianym XDA , znajdziesz je też na stronach / forach poświęconych temu modelowi . 

Ale pamiętaj , wgranie na nowo romu oznacza pozbycie się całej zawartości komórki , w zasadzie przypomnina to pod tym względem Hard Reset komórki .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.