Skocz do zawartości
ketonek

Laptop poleasingowy do 1000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Część, poszukuje laptopa do 1000zl, używany, 15.6 cała, najlepiej matowy ekran. Tylko do stron internetowych i arkusza kalkulacyjnego, zatem dysk SSD 120gb starczy(mogę dokupić oddzielnie), laptop może być bez systemu. Na których laptopach się skupiać?

 

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poszukać Dell E6530 lub E6540. Ten drugi raczej będzie droższy. Szukaj koniecznie z matrycą o rozdzielczości minimum 1600x900, najtańsza HD (1366 x 768) nie nadaje się do pracy i była wybierana raczej w przypadku kiedy laptop był w stacji dokującej z zewnętrznym monitorem. Możesz śmiało szukać z mniejszą ilością pamięci lub ze zwykłym dyskiem hdd żeby maksymalnie zbić cenę. Modernizacja tego sprzętu jest banalnie prosta. Dołożenie ramu czy wymiana dysku trwa dosłownie chwilę i nie wymaga prawie żadnych umiejętności. Poza tym wszelkie części są nadal łatwo dostępne a sprzęt niesamowicie wytrzymały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że na allegro 90% ofert pochodzi od takich serwisów, reszta to oferty prywatne, gdzie ludzie sprzedają lapki kupione właśnie w  takich serwisach. Ja polecam przejrzeć OLX, łatwiej negocjować cenę, poszukaj takich firm w swojej okolicy i podzwoń. Mam jedną stronę gdzie kupiłem już trochę sprzętu i zawsze było ok, ale nie chcę robić reklamy, łatwo samemu znaleźć wpisując w google: laptopy poleasingowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...