Skocz do zawartości
lockhed

Lublin & wentyle ?

Rekomendowane odpowiedzi

pisze znowu bo net zaczal chodzic tragicznie :(

dajcie to proxy dla pronetu

chyba czas najwyzszy zaczac meczyc naszego providera zeby nie spadlo nizej, o transferach kolo 100 kilo z wp mozna pomarzyc zreszta jak mierze tymi internetowymi monitorami to wychodzi juz ponizej 100 kilo a kiedys na Polske bylo ponad 256 na swiat powyzej 128

PS czy ktos ma moze pod reka umowe z Pronetem tam byl taki punkt odnosnie transferu ze jak spodnie ponizej i bylo okreslone w jakim czasie to mozna nie placic abonamentu, nie usmiecha mi sie zrywac umowy chcialbym ich delikatnie zmobiulizowac do polepszenia lacza

Wczoraj mniej więcej w tym czasie gdy wysłałeś tą odpowiedź net na kilka minut zaczął wolniej chodzić a przez około 3 minuty nie było go wcale. Strony u mnie ładuja sie z prędkością do kilkudziesięciu KB/s co daje wiele więcej niż 128 kb/s gwarantowane. Pliki sie ściągają ze srednią prędkością 100-200KB/s, a czesto wiele szybciej więc wcale nie jest tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :D

Jest lubelski topic to ja niechcąc zakładać nowego apeluję :D

 

Kto życzliwy ma wyrzynarkę czy coś :))) do wycięcia jednej dziury w obudowie (właściwie to o okienko chodzi :>) bo mnie się nie opłaca wogóle wyrzynarki kupować dla tego jednego okna (już w domu mam kolekcję 2 Toyek więc styka)

Pomożecie? :)

 

Aha, blacha ta jest tak cienka że to bajka. Po tym co zrobiłem z moją ostatnią obudową musiałem kupić najtańszą żeby było w co kompa włożyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ba jak to nie wiemy przeciez pilka nozna sam sie wybieram na mecz ale co to ma wspolnego z moim pytaniem  ?? czy ktos w Lecznej ma nagrywarke DVD moze ty ??

niestety nie posiadam i nie znam nikogo kto ową rzecz posiada :] :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak sie składa ze tez jestem z Lublina ; P a dokladnie z Czechowa ...

Dj. Gargamel kup sobie Anonse tam duzo ludzi sie ogłasza ze sprzedaje płytki na ps2 , w wiekszosci oni wlasnie maja takie nagrywareczki , zadzwonisz do takiego pogadasz , uzgodnis co i jak i masz ... (zazwyczaj takie osoby sa zabiegane jak ... i ciezko sie dodzwonic lub dogadac) ; P

 

ps. zna ktos jakies sklepy audio , gdzie mozna kupic rożne akcesoria do budowy głośników ? (oprucz Unitry bo tam juz bylem , mam jakies 5 minut drogi ;P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wyrzynarke do drewna tylko :(

ale jakbys kupil w obi te do glazury to wiertarke mam :)

Wyrzynarka tylko do drewna ??

Przeciez do metalu to sie tylko brzeszczoty zmienia 8O

Co Ty masz za sprzeta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedzialem ze tyle ludzi z lublina jest na forum ;)

Pozdro dla lubliniakow,ja tez mieszkam na czubach,ulica różana.

Ale net mam z multimedia 170kbps i jestem bardzo zadowolony(stałe ip,dns)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też masz marzenia odgrzewać roczny topik po to żeby pozdrowić funfli z miasta

 

ps. ale + kieruje dla ciebie poniewaz wykazałeś sie umiejętnością korzystania z szukajki :D oby tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MakaR

Twoja wypowiedz nie wymaga komentarza o stanie emocjonalnym w jakim sie znajdujesz,no chyba ze juz od dawna jestes niedowartosciowany.

Dla Twojej wiadomosci (dziwie sie ze o tym nie pomyslales) Trafilem na ten temat przypadkowo szukajac zupelnie czegos innego.Jezeli masz tak dobrze opanowana opcje szukaj to moze mnie nauczysz miszczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slg:

Widze ze masz w podpisie radek9500@9700pro

 

Mam pytanko:

czy wgrywales biosa od 9700 ?

czy pamięci chodzą ci na 256 bit ?

Ile masz ramu na grafie ?

 

Ja mam tak jak w podpisie, wiec raczej nie mam szans na 9700pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie masz sznas na pro , masz polowe szyny pamieci 64mb/128bit.

A co do mojej karty to jest w niej najnowszy bios od 9700 PRO,pamieci mam oczywiscie 128mb , bo tylko te wersje z ukladem L pamieci maja 256bit szyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...