Skocz do zawartości
crux

Ile w 3dMark 2001SE (bez overclocking'u)

Rekomendowane odpowiedzi

 

a co ty z tego chcesz concorda zrobic ja na procku celeron 790 i grafie gf4 440mx mialem 3700, np ale grafa jest o niebo lepsza niz ta twoja:)

Trudno żeby GF4mx440 był gorszy od GF2mx400 przcież to inna dekada kart!!! :wink:

To porównaj to swoje niebo z radkiem9000 :lol: :lol: hmmm ciekaw jestem jak wpadnie niebianski mx440! Jak widziałem po testach to ostro dostaje od radka !!

..pozdrawiam..:P

Mega LOL

 

A wiesz chociaż dlaczego ??

 

Bo nie włącza się Game 4 - Nature -> tylko dlatego

 

R 9000 to mega szajs i dostaje od mx440 w dupe :)

 

Swego czasu graliśmy z kumplem po LANie w CounterStrike`a

 

Dwa kompy AthlonXP 2000+ 512ddr

W moim R9000Pro, w jego MX 440

 

I to na moim kompie spadalo do 30 klatek w akcji

 

A na jego non stop max czyli 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

a co ty z tego chcesz concorda zrobic ja na procku celeron 790 i grafie gf4 440mx mialem 3700, np ale grafa jest o niebo lepsza niz ta twoja:)

Trudno żeby GF4mx440 był gorszy od GF2mx400 przcież to inna dekada kart!!! :wink:

To porównaj to swoje niebo z radkiem9000 :lol: :lol: hmmm ciekaw jestem jak wpadnie niebianski mx440! Jak widziałem po testach to ostro dostaje od radka !!

..pozdrawiam..:P

Mega LOL

 

A wiesz chociaż dlaczego ??

 

Bo nie włącza się Game 4 - Nature -> tylko dlatego

 

R 9000 to mega szajs i dostaje od mx440 w <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :)

 

Swego czasu graliśmy z kumplem po LANie w CounterStrike`a

 

Dwa kompy AthlonXP 2000+ 512ddr

W moim R9000Pro, w jego MX 440

 

I to na moim kompie spadalo do 30 klatek w akcji

 

A na jego non stop max czyli 100

ludzie!! Pedzcie do sklepow i kupujcie MX'y :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo

CPU: Athlon XP 133x11 :arrow: 1466MHz

GPU: Ti4200 64MB 250/513

MEM: synchro (7-3-2-2CL)

Stery: Nforce 2.45, Detonators 51.75

~9,3k

 

Podkrecony

CPU: Athlon XP 220x10 :arrow: 2200MHz

GPU: Ti4200 64MB 320/580

MEM: synchro (7-3-2-2CL)

Stery: Nforce 2.03, Detonators 43.51

~14,1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie bo skromnie ale zawsze coś 8)

 

Ja na niekręconym GF2 MX 400, procku 1200mhz i 256 ramu maiałem 25XXpnkt.

 

Obecny max to 2892!!! :twisted: Ale jak zmienie chłodzenie na karcie i założe radiatorki na pamiątki to dobije chyba do 3000pnkt!!! :twisted:

To i tak dobry wynik myśle biorąc pod uwage że 4 testy mi nie chodzą!!

 

..pozdro...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie bo skromnie ale zawsze coś 8) 

 

Ja na niekręconym GF2 MX 400, procku 1200mhz i 256 ramu maiałem 25XXpnkt.

 

Obecny max to 2892!!! :twisted:  Ale jak zmienie chłodzenie na karcie i założe radiatorki na pamiątki to dobije chyba do 3000pnkt!!!  :twisted: 

To i tak dobry wynik myśle biorąc pod uwage że 4 testy mi nie chodzą!!

 

..pozdro...:)

tia tyle ze ja już założyłem radiatory na pamieci WB jest na GPu i kapa jak podniose taktowanie o 5 mhz na gpu to artefakty a jak na pamieciach to kolorowe kropeczki :( jakieś pomysły ??? ogólnie z grafą problemów brak :D ale musze pobić 3000 :D sorki za offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kręcenia procka i grafy (pamięci na spd) miałem ok. 2100-2200

 

Po kręceniu max ok. 3360 czyli zyska na poziomie 50 %.

 

Przy procku na ~1200 miałem spokojnie stale ok. 3250. Teraz jadę na mniej bo oszczędzam prąd :P

 

 

A Wizjonerek ten twój gf2 400 to jest naprawdę kiepskawy na max. U mojego brata winfast 2mx bez kręcenia procka (thunderbird 1200) i grafy (183,166) ciągnie o. 2400. Po lekkim kręceniu ciągnąłem z niego 2700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet ten co w w podpisie  grafa nie krecona :) no może troszkę bo fsb jest deczko wyzsze ale groszowo  wyższe :)

 

na Mx400 64MB sdr 128B

Widze ze w seti nie moge sie z taba scigac, ale w 3DsMarku tak ;)

Sprzet z podpisu, grafa nie krecona oczywiscie :)

Dołączona grafika

I ktos sie kiedys pytal czy mx jest lepszy od GF256 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kręcenia procka i grafy (pamięci na spd) miałem ok. 2100-2200

 

Po kręceniu max ok. 3360 czyli zyska na poziomie 50 %.

 

Przy procku na ~1200 miałem spokojnie stale ok. 3250. Teraz jadę na mniej bo oszczędzam prąd  :P

 

 

A Wizjonerek ten twój gf2 400 to jest naprawdę kiepskawy na max. U mojego brata winfast 2mx bez kręcenia procka (thunderbird 1200) i grafy (183,166) ciągnie o. 2400. Po lekkim kręceniu ciągnąłem z niego 2700.

mało powiedziany ze jest kieprawy :( nic nie mozna go podkreci bo sie wysypuje obraz :( myslałem ze to temperatura go dobija ale po zainstalowaniu WB i radiatorów zero róznicy ZERO NONE FINITO. wiec mysle ze ona jest poprostu jakaś lewa ale ze wzgledu ze mój komp nie widział rzadnej gierki od ok1,5 roku to wiecej mi nie trzeba . tylko denerwujący jest poprostu sam ten fakt. a grafa kupiona na allegro kajs za 100zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie bo skromnie ale zawsze coś 8) 

 

Ja na niekręconym GF2 MX 400, procku 1200mhz i 256 ramu maiałem 25XXpnkt.

 

Obecny max to 2892!!! :twisted:  Ale jak zmienie chłodzenie na karcie i założe radiatorki na pamiątki to dobije chyba do 3000pnkt!!!  :twisted: 

To i tak dobry wynik myśle biorąc pod uwage że 4 testy mi nie chodzą!!

 

..pozdro...:)

tia tyle ze ja już założyłem radiatory na pamieci WB jest na GPu i kapa jak podniose taktowanie o 5 mhz na gpu to artefakty a jak na pamieciach to kolorowe kropeczki :( jakieś pomysły ??? ogólnie z grafą problemów brak :D ale musze pobić 3000 :D sorki za offtop
Moja siek sypie przy memory 362 i cpu 215 ale to powód temperatury bo tnie obraz ino!! Artefaktów zero jak narazie!! I oby tak dalej!!! Karte kupowałem jak byłem zwykłym laikiem!! Firma bądz co bądz rzadka DIGICOLOR!! Hmmmmmm a niewidziałem żeby to był producent z najwyższej półki!!!

 

..pozdro...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...