Skocz do zawartości
reed

Polecane horrory

Rekomendowane odpowiedzi

sory kucyk ze uczepilem sie akurat twojego postu ale  w koncu ktos podzielił mije zdanie co do ghost shipa  :wink:

Ależ nie ma za co 8) Co do Ghost Shipa to ja nawet za tą pierwszą scenę go dojade bo jest żywcem zerżnięta z Cube. A co do 28 days later też moge się w pewnym sensie zgodzić, bo napewo można go zaliczyć do filmów "rozrywkowych" a'la Resident Evil itp. ale ja bynajmniej się na nim nie nudziłem, a dodam, że Resident mi się nie podobał 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z forum tweak'a kożystam już od dawna i pomogło mi w wielu problemach związanych ze sprzętem i nietylko zresztą.

Jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować, może właśnie ze względu na topic założony przez reed'a.

Czyżby jakiś bodziec ? ;)

 

W każdym razie chciałbym zaproponować Ci jeden wspaniały horror o którym nikt tu nie wspomniał; mianowicie The Shining ("Lśnienie") Stanley'a Kubrick'a.

Film ten pomimo że ma już ponad 20 lat ciągle trzyma poziom. Jak już napisałem film bazuje na powieści S. Kinga a "zmontowany" został przez samego mistrza wielkiego ekranu, Kubricka (min. Lolita, Mechaniczna pomarańcza, Full Metal Jacket, Oczy szeroko zamknięte)

Pisałeś także (reed), że zależy ci na dobrym dzwieku, oglądając ten majsterstyk nie zawiedziesz się.

Za muzyke i ścieżkę dzwiękową odpowiada sam kompozytor Penderecki (tak, ten nasz Penderecki). Jest poprostu rewelacyjna.

Nie chcę nic pisać na temat fabuły bo mogę przez to wiele popsuć. Podam tylko że główną role gra Jack Nicholson (facet kiedyś grał po mistrzowsku, via "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana, ale $$$ robią swoje i nastały czasy MEGA KOMERCJI...)

ehhh, dobra kończę bo zapędziłem się z krytyką i zbaczam z tematu.

W każdym razie polecam ten film każdemu (oczywiście jeżeli ktoś nie oglądał go jeszcze)

 

pozdrawiam

McQueen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z forum tweak'a kożystam już od dawna i pomogło mi w wielu problemach związanych ze sprzętem i nietylko zresztą.

Jednak dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować, może właśnie ze względu na topic założony przez reed'a. 

Czyżby jakiś bodziec ? ;)

 

W każdym razie chciałbym zaproponować Ci jeden wspaniały horror o którym nikt tu nie wspomniał; mianowicie The Shining ("Lśnienie") Stanley'a Kubrick'a.

Film ten pomimo że ma już ponad 20 lat ciągle trzyma poziom. Jak już napisałem film bazuje na powieści S. Kinga a "zmontowany" został przez samego mistrza wielkiego ekranu, Kubricka (min. Lolita, Mechaniczna pomarańcza, Full Metal Jacket, Oczy szeroko zamknięte)

Pisałeś także (reed), że zależy ci na dobrym dzwieku, oglądając ten majsterstyk nie zawiedziesz się. 

Za muzyke i ścieżkę dzwiękową odpowiada sam kompozytor Penderecki (tak, ten nasz Penderecki). Jest poprostu rewelacyjna.

Nie chcę nic pisać na temat fabuły bo mogę przez to wiele popsuć. Podam tylko że główną role gra Jack Nicholson (facet kiedyś grał po mistrzowsku, via "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana, ale $$$ robią swoje i nastały czasy MEGA KOMERCJI...)

ehhh, dobra kończę bo zapędziłem się z krytyką i zbaczam z tematu.

W każdym razie polecam ten film każdemu (oczywiście jeżeli ktoś nie oglądał go jeszcze)

 

pozdrawiam

McQueen

 

wiem że większośc chwali ten film, mi się nie podobał

jednakże Jack w tym filmie był niesamowity- schizolstwo oscarowe

 

z fajnych to jeszcze

 

Sztorm stulecia

Rose Red

return of the living dead 1,2,3

Death knight

Nightmare on elm street

Blob

 

Ja mam pytanie do wszystkich... jaki film przeraził was najbardziej

Mnie Blair witch project i Ring

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania ze kiedys to byly prawdziwe horrory! :lol: Duzo miesa a dzis sens poszukiwany :-)

 

Generalnie bardzo podobal mi sie Hellraiser i cos w tym stylu, nie lubie horrorow z sensem, zreszta to zalezy od podejscia, np tak jak They - Oni, bardzo ciekawy bo wlasciwie sie nie skonczyl, a moze raczej nie skonczyl sie za dobrze :-) Oczywisciez Thing - Rzecz (Cos) tez swietny a taki stary, kiedys to byly filmy! :(

 

Jeepers Creepers 2

Jest juz???????? 8O :lol:

 

A w ogole to najwiekszy horror to ogladac film, w ktorym po pierwszych 15 minutach nic sie nie dzieje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do wszystkich... jaki film przeraził was najbardziej

Mnie Blair witch project i Ring

Mnie najbardziej przerazaja filmy, w ktorych mysle ze juz dluzej nie wytrzymam :roll: :lol:

 

A tak ogolnie to ciezko ocenic, bo np jak ogladalo sie w 1980 to co innego niz teraz, zaleznie od wieku itd itd (kiedys wlasnie rzecz, dyniasty - Pumpkinhead no i moze hellraiser). Teraz to najbardziej przeraza mnie polska rzeczywistosc :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga jakby tak nakrecic film o polskiej rzeczywistosci, jestem ciekaw co by wyszlo, komedia, parodia czy horror??? :roll: :lol: a moze wszystkiego po trochu :-) ale generalnie to tak tylko sobie gadam - nie jest zle do luni wchodzimy i bydziemy jesc zagraniczne pyry :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania ze kiedys to byly prawdziwe horrory!  :lol:  Duzo miesa a dzis sens poszukiwany :-)

 

Generalnie bardzo podobal mi sie Hellraiser i cos w tym stylu, nie lubie horrorow z sensem, zreszta to zalezy od podejscia, np tak jak They - Oni, bardzo ciekawy bo wlasciwie sie nie skonczyl, a moze raczej nie skonczyl sie za dobrze :-)  Oczywisciez Thing - Rzecz (Cos) tez swietny a taki stary, kiedys to byly filmy!  :( 

 

Jeepers Creepers 2

Jest juz???????? 8O :lol:

 

A w ogole to najwiekszy horror to ogladac film, w ktorym po pierwszych 15 minutach nic sie nie dzieje :-)

JC2 August 29th a Freddy vs Jason August 15th w U.S.A. of korzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartek powiedziales Martwica Mozgu rOtfl :D :D :D :D:D:D:D tozto film dla psychicznych ludzi mialem na hdd zobaczylem kawalek i to jak komedia tylko jak czlowik ja oglada to sie jeszcze wqurza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że o gustach sie nie dyskutuje, ale ghost ship to bardziej przypomina mi bajkę z duszkiem Kacprem niż horror. Moim zdaniem bardziej godny uwagi jest 28days later (thiller) - nie będe go nazywał horrorem bo zaraz się ktoś oburzy :-)

No i oczywiście KRĄG. Lepszego filmu nie widziałem.  8)

Ja wiem, że o gustach sie nie dyskutuje

ale IMO to na obejrzenie w Ghost ship zasluguje tylko pierwsza scena (blood is on the dance floor) reszta to zenada (najgorszy film z Byrnem jaki widziałem) 28 dni słaby i nudny(angielskie flaczki z olejem) jedynie ring ciekawy sory kucyk ze uczepilem sie akurat twojego postu ale w koncu ktos podzielił mije zdanie co do ghost shipa :wink:

No to jestem trzeci z podobnym gustem...

KRĄG to najlepszy, GShip to najgorszy horror jaki widziałem od lat. Lubię też Blair Witch, głównie za oryginalność.

 

Reed - ktoś tu polecał Lśnienie i choć widziałem go z 10 lat temu to pamiętam, że był niezły i warto go zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podam tylko że główną role gra Jack Nicholson (facet kiedyś grał po mistrzowsku, via "Lot nad kukułczym gniazdem" Milosa Formana, ale $$$ robią swoje i nastały czasy MEGA KOMERCJI...)

Moglbys rozwinac temat? Kazdy aktor sie zmienia, zarobi troche $ to moze mu zaszumiec itp. Oceniajmy jednak sama jego gre aktorska. Widziales ostatni film "About Schmitd"? Co Ci sie w tej roli nie podoba? Dla mnie zawsze jego gra stoi na wysokim poziomie.

 

Ktos tu polecal "Dog Soldiers". Dla mnie pomylka. Przypuszczalem powazniejsze podejscie do tematu. Do horroru to tu daleko, a scenariusz troche na sile montowany.

Dzis ogladne "Ghost Ship". Zobaczymy jak ta produkcja wypadnie. Kolega mowil, ze do polowy fajny. Pozniej juz zwatpil. Mam nadzieje, ze sie myli :).

 

Ludzie podali duzo tytulow. Kazdy ma inny gust i to chyba dobrze. Na "Fear dot com" zasnalem :). Nieczesto mi sie to zdarza, moze na 5 filmach zasnalem. Ten byl jednym z nich. A moze po prostu bylem spiacy :D.

Niektorzy twierdza, ze "Stygmaty" to kaszana. Mi sie podobal, moze ze wzgledu na tematyke. W moim odczuciu "End of days" wyglada na nedzna imitacje Stygmat, ale nie pamietam, ktory film byl pierwszy :).

Cradle of fear to film kategorii B lub nawet C ;). "The Others" rzeczywiscie rzadzi. Wspanialy klimat, scenariusz, gra aktorska. Dla mnie majstersztyk. Event Horizon takze polecam.

Z serii "Ring", to wpierw ogladnalem wersje USA. Bardzo dobry film. W efekcie tego wersja JAP juz nie zrobila na mnie takiego wrazenia. Apropo Ring japonski to seria filmow: 1, 2, 0, 3 (sa dwie wersje 2). Pozycje "Sleepy Hollow" i "Long time dead" takze naleza do gornej polki. "Lost Souls" i "9th Gate" dla mnie sredniacha. Z Deep'em jest jeszcze "From Hell". Warto ogladnac.

Chyba nikt jeszcze nie wspomnial o "Miescie zagubionych dzieci" i chyba moim ulubionym "Delicatessen". Wyroby miesne rzada :P

Widzial ktos "Eksperyment"? To jest dopiero studium ludzkiej psychyki. Niewinny eksperyment, troche wladzy dac czlowiekowi, a efekty kazdy widzi. Goroco polecam!

Seria "Krzyk" nalezy do calkiem ciekawego. Szczegolnie pierwsza czesc. Te ciagle zwroty akcji. Nastepne czesci leca na tym samym, oklepanym pomysle. Nie noc, a koszmar czyli "Koszmar minionego lata" i "Koszmar nastepnego lata". Latwe i przyjemne.

"Final destination" to znowu bardzo ciekawy i oryginalny scenariusz. W drugiej czesci wiemy juz, ze bohaterowie beda ginac, tylko zastanawiamy sie jaki perfidny plan wymyslili scenarzysci :).

Nie widzialem jeszcze Jeepers Creepers, a z opini tu panujacych widze, ze musze szybko nadrobic zaleglosc.

Wszystkie przemyslenia sa moim zdaniem i mam nadzieje, ze sie z nimi nie zgadzacie, bo nie bylo by dyskusji :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie akurat ghost ship b. podobal od poczatku do konca.

jedni wolą oglondać flaki i napierdalanke drudzy bardziej spokojne i psychiczne.

lubie ten klimat jaki gs zaprezentowal a to nie jest horror tylko taki raczej triller jak juz wspomnialem. kazdy ma swoje gusta jednym sie podoba innym mnie. mi bardzo sie podobał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie akurat ghost ship b. podobal od poczatku do konca.

jedni wolą oglondać flaki i napierdalanke drudzy  bardziej spokojne i psychiczne.

lubie ten klimat jaki gs zaprezentowal a to nie jest horror tylko taki raczej triller jak juz wspomnialem. kazdy ma swoje gusta jednym sie podoba innym mnie. mi bardzo sie podobał ;]

najlepszy jest koniec ;) jak one juz lezy w karetce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwica mózgu dla psycholi??? hmm

Oglądając ten film trzeba patrzeć na niego z pewnego dystansu.....

Co do RE- jestem wielkim fanem gier RE, są rewelacyjne, mają klimat, gra się w nie z prawdziwą przyjemnością, a film... mnie zawiódł

tzn powiem tak on po prostu nie mógł być lepszy od gry...

 

 

p.s

szkoda że mało gore ostatnio :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedah -> Nie chodzilo mi o to ze "Jacek" teraz gra teraz źle czy nawet bardzo źle...

Poprostu uważam iż dawniej w np; Chinatown, czy Zawód: Reporter , aktor ten dawał z siebie wszystko. Poprostu czuło się że to jest właśnie to. Wielki talent, wielka gra, wielkie kino.

Co do filmu About Schmidt jeszcze go nie oglądałem ale niedługo nadrobie zaległości i zobaczymy. Może się pomyliłem ? :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, tu masz liste horrorów wartych do obejzenia:

 

28 DAYS LATER (28 DNI PÓŹNIEJ)

AMERICAN PSYCHO (AMERYKAŃSKI PSYCHOPATA)

AMERICAN PSYCHO 2 (AMERYKAŃSKI PSYCHOPATA 2)

AMITYVILLE HORROR (HORROR W AMITYVILLE)

ANACONDA (ANAKONDA)

ANATOMY (WNĘTRZE LUDZKIEGO CIAŁA)

APRIL FOOL`S DAY (PRIMA APRILIS) (DUBBING)

APT PUPIL (UCZEŃ SZATANA)

BATS, THE (NIETOPERZE)

BAY OF BLOOD (ORGIA KRWI)

BEYOND, THE (OTCHŁAŃ)

BIO ZOMBIE (BIO ZOMBIE)

BLAIR WITCH PROJECT 2 (BLAIR WITCH PROJECT 2)

BLOB, THE (PLAZMA)

BLOOD: THE LAST VAMPIRE (KREW: OSTATNI WAMPIR)

BONES (KOŚCI)

BORDELLO OF BLOOD (ORGIA KRWI)

BRAINDEAD (MARTWICA MÓZGU)

BURNING, THE (PŁOMIENIE) (DUBBING)

CANDYMAN (CANDYMAN)

CANDYMAN 2 (CANDYMAN 2: ZAPUSTY)

CANDYMAN 3: DAY OF THE DEAD (CANDYMAN 3: DZIEŃ UMARŁYCH)

CANNIBAL HOLOCAUST (NADZY I ROZSZARPANI) (DELUX EDITION)

CANNIBAL HOLOCAUST (NADZY I ROZSZARPANI 2)

CARRIE (CARRIE)

CRAFT, THE (SZKOŁA CZAROWNIC)

CHILDREN OF THE CORN 2 (DZIECI KUKURYDZY 2)

CHILDREN OF THE CORN 6 (DZIECI KUKURYDZY 666)

CHILDREN OF THE CORN 7 (DZIECI KUKURYDZY 7)

CHILDS PLAY (LALECZKA CHUCKY)

CHILDS PLAY 2 (LALECZKA CHUCKY 2)

CHILDS PLAY 3 (LALECZKA CHUCKY 3)

CHILDS PLAY 4: BRIDE OF CHUCKY (LALECZKA CHUCKY: NARZECZONA LALECZKI)

CHRISTINE (CHRISTINE)

CITY OF THE LIVING DEAD (MIASTO ŻYWYCH TRUPÓW)

CRADLE OF FEAR (KOLEBKA STRACHU)

CROW (KRUK)

CROW 3 (KRUK 3: ZBAWIENIE)

CUBE, THE (KOSTKA)

DARK CITY (MIASTO CIEMNOŚCI)

DARKNESS FALLS (DARKNESS FALLS)

DEAD HATE THE LIVING (MARTWI NIENAWIDZĄ ŻYWYCH)

DAWN OF THE LIVING DEAD (PORANEK ŻYWYCH TRUPÓW)

DAY OF THE LIVING DEAD (DZIEŃ ŻYWYCH TRUPÓW)

DEAD RINGERS (ŚMIERTELNE DZWONY)

DELLA MORTE DELL AMORE (DELLA MORTE DELL AMORE)

DOG SOLIDERS (DOG SOLIDERS)

DRACULA (DRACULA) (1931)

DRACULA 2000 (DRAKULA 2000)

DRILLER KILLER (DRILLER KILLER)

EATEN ALIVE ! (ZJEDZENI ŻYWCEM !)

EIGHT LAGGED FREAKS (ATAK PAJĄKÓW)

EMBRANCE OF THE VAMPIRE (EMBRANCE OF THE VAMPIRE)

END OF DAYS (I STANIE SIĘ KONIEC)

EYE, THE (WZROK)

EVIL DEAD: WITHIN THE WOODS (MARTWE ZŁO: W ŚRODKU LASU) (WYDAŻENIA SPRZED 1)

EVIL DEAD (MARTWE ZŁO)

EVIL DEAD 2 (MARTWE ZŁO 2)

EVIL DEAD 3: ARMY OF DARKNESS (MARTWE ZŁO 3: ARMIA CIEMNOŚCI)

EXORCIST (EGZORCYSTA)

EXORCIST 2000 (EGZORCYSTA 2000)

FAUST (FAUST)

FEAR.COM (WWW.STRACH)

FRANKENSTEIN (FRANKENSTEIN) (MARY SHELLEYS)

FRIDAY THE 13TH (PIĄTEK 13-GO)

FRIDAY THE 13TH 2 (PIĄTEK 13-GO PART 2)

FRIDAY THE 13TH 3 (PIĄTEK 13-GO PART 3)

FRIDAY THE 13TH 4: FINAL CHAPTER (PIĄTEK 13-GO: FINAŁOWA ROZGRYWKA)

FRIDAY THE 13TH 5: NEW BEGINNING (PIĄTEK 13-GO: NOWY POCZĄTEK)

FRIDAY THE 13TH 6: JASON LIVES ! (PIATEK 12-GO: JASON ŻYJE !)

FRIDAY THE 13TH 7: NEW BLOOD (PIĄTEK 13-GO: NOWA KREW)

FRIDAY THE 13TH 8: JASON TAKES MANHATTAN (PIĄTEK 13-GO: JASON ATAKUJE MANHATTAN)

FRIDAY THE 13TH 9: JASON GOES TO HELL (PIATEK 13-GO: JASON IDZIE DO PIEKŁA)

FRIDAY THE 13TH 10: JASON X (PIĄTEK 13-GO: JASON X)

FRIGHTNERS (PRZERAŻACZE)

FROM HELL (Z PIEKŁA RODEM)

GIFT, THE (DAR)

GORE, GORE GIRLS (KRWAWE DZIEWCZYNKI)

GUINEA PIG: HE NEVER DIES (GUINEA PIG: ON NIGDY NIE UMRZE)

GHOST SHIP (STATEK WIDMO)

HALLOWEEN (HALLOWEEN)

HALLOWEEN: DIRECTOR`S CUT (HALLOWEEN: WERSJA REŻYSERSKA)

HALLOWEEN 2 (HALLOWEEN 2)

HALLOWEEN 3: SEASON OF THE WITCH (HALLOWEEN 3: SEZON NA WIEDZMY)

HALLOWEEN 4: RETURN OF MICHAEL MYERS (HALLOWEEN 4: POWRÓT MICHAELA MYERSA)

HALLOWEEN 5: REVENGE OF MICHAEL MYERS (HALLOWEEN 5: ZEMSTA MICHAELA MYERSA)

HALLOWEEN 6: CURSE OF MICHAEL MYERS (HALLOWEEN 6: PRZEKLEŃSTWO MICHAELA MYERSA)

HALLOWEEN 7: 20 YEARS LATER (HALLOWEEN 7: 20 LAT PÓŹNIEJ) (2CD)

HALLOWEEN 8: RESURECTION (HALLOWENN 8: RESURECTION)

HALLOWEEN 8: HOME COMING (HALLOWEEN 8: POWRÓT DO DOMU)

HANIBAL (HANIBAL)

HELLRAISER (HELLRAISER)

HELLRAISER 2: HELLBOUND (HELLRAISER 2: HELLBOUND)

HELLRAISER 3: HELL ON EARTH (HELLRAISER 3: PIEKŁO MA ZIEMI)

HELLRAISER 4: BLOODLINE (HELLRAISER 4: BLOODLINE)

HELLRAISER 5: INFERNO (HELLRAISER 5: INFERNO)

HELLRAISER 6: HELLSEEKER (HELLRAISER 6: HELLSEEKER)

HOLE, THE (BUNKIER)

HOUSE (DOM)

HOUSE 2: THE SECOND STORY (DOM 2: DRUGA OPOWIEŚC)

HOUSE 3: HORROR SHOW (DOM 3: HORROR SHOW)

HOUSE BY THE CEMETARY (DOM PRZY CMENTARZU)

HOUSE ON THE HAUNTED HILL (DOM NA NAWIEDZONYM WZGÓRZU)

HAUNTING, THE (NAWIEDZONY)

I KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER (KOSZMAR MINIONEGO LATA)

I STILL KNOW WHAT YOU DID LAST SUMMER (KOSZMAR NASTĘPNEGO LATA)

IDLE HANDS (ZRĘCZNE RĄCZKI)

JEEPERS CREEPERS (SMAKOSZ)

LAST HAUSE ON THE LEFT (OSTATNI DOM NA LEWO)

LEVIATHAN (LEVIATHAN)

LEPRECHAUN (KARZEŁ)

LEPRECHAUN 3 (KARZEŁ 3)

LEPRECHAUN 4: IN SPACE (KARZEŁ 4: W KOSMOSIE)

LONG TIME DEAD (LONG TIME DEAD)

LORD OF ILLUSION (WŁADCA ILUZJI)

NIGHT OF THE LIVING DEAD (NOC ŻYWYCH TRUPÓW)

NIGHT OF THE LIVING DEAD ver. 1968 (NOC ŻYWYCH TRUPÓW ver1968)

NIGHTBREED (STOWARZYSZENIE UMARŁYCH DUSZ)

NIGHTMARE ON ELM STREET (KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW)

NIGHTMARE ON ELM STREET 2: FREEDY`S REVENGE (KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW 2: ZEMSTA FREDDIEGO)

NIGHTMARE ON ELM STREET 3: DREAM WARRIORS (KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW 3: WOJOWNICY SNÓW)

NIGHTMARE ON ELM STREET 4: DREAM MASTER (KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW 4: WŁADCA SNÓW)

NIGHTMARE ON ELM STREET 5: DREAM CHILD (KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW 5: DZIECKO SNÓW)

NIGHTMARE ON ELM STREET 6: FINAL NIGHTMARE (KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW: KONIEC KOSZMARU)

NIGHTMARE ON ELM STREET 7: NEW NIGHTMARE (KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW: NOWY KOSZMAR)

NOSFERATU: EINE SYMPHONIE DES GRAGNS (NOSFERATU: SYMFONIA GROZY) (1922) (DUBBING)

OTHERS, THE (INNI)

UNTOLD, THE (THE UNTOLD)

URBAN LEGEND (ULICE STRACHU)

URBAN LEGEND 2: FINAL CUT (ULICE STRACHU 2: OSTATNIE CIĘCIE)

PET SEMETARY (SMENTARZ DLA ZWIERZĄT)

PHANTASM (ZJAWA)

PHANTASM 2 (ZJAWA 2)

PIRANHA (PIRANIE)

POLTERGHEIST (DUCH)

POLTERGHEIST 2 (DUCH 2)

PROPHECY (ARMIA BOGA)

PUPET MASTER (WŁADCA LALEK)

RATS, THE (SZCZURY)

RE-ANIMATOR (RE-ANIMATOR)

RE-ANIMATOR 2: BRIDE OF RE-ANIMATOR (RE-ANIMATOR 2: NARZECZONA RE-ANIMATOR)

RED DRAGON (CZERWONY SMOK) (2CD)

RELIC (RELIKT)

RED ROSE (CZERWONA RÓŻA)

RED ROSE 2 (CZERWONA RÓŻA 2)

RED ROSE 3 (CZERWONA RÓŻA 3)

RETURN OF THE LIVING DEAD (POWRÓT ŻYWYCH TRUPÓW)

RETURN OF THE LIVING DEAD 3 (POWRÓT ŻYWYCH TRUPÓW 3)

RING, THE (KRĄG) (USA) (2CD)

RING, THE (KRĄG) (JAPAN)

RING 2, THE (KRĄG 2) (JAPAN 1998)

SCREAM (KRZYK)

SCREAM 2 (KRZYK 2)

SCREAM 3 (KRZYK 3) (2CD)

SHINING, THE (LŚNIENIE)

SHIVERS (SHIVERS)

STIGMATA (STYGMATY)

SILENCE OF THE LAMBS (MILCZENIE OWIEC)

SINGS, THE (ZNAKI)

SLEEPWALKERS (LUNATYCY)

SUSPIRIA (SUSPIRIA)

TERROR AT THE OPERA (UPIÓR W OPERZE)

TEXAS CHAINSAW MASSACRE (TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ)

TEXAS CHAINSAW MASSACRE 2 (TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ 2)

TEXAS CHAINSAW MASSACRE: NEXT GENERATION (TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ 4: NASTĘPNE POKOLOENIE)

THING, THE (COŚ) (2CD)

VALENTINE (WALENTYNKI)

VIDOCQ (VIDOCQ)

WARLOCK 2: THE ARMAGEDON (CZARNOKSIĘŻNIK 2: ZAGŁADA)

WISHMASTER (WŁADCA ŻYCZEŃ)

WISHMASTER 2: EVIL NEVER DIES (WŁADCA ŻYCZEŃ 2: ZŁO NIE UMIERA NIEGDY)

ZOMBIE FLESH EATERS (ZOMBIE FLESH EATERS)

ZOMBIE HOLOCAUST (ZOMBIE HOLOCAUST)

ZOMBIE LAKE (ZOMBIE LAKE)

 

PS: Tak wogóle to mam te wszytkie filmy jak cos, zapraszam równiez na strone www.friday13.prv.pl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory kucyk ze uczepilem sie akurat twojego postu ale  w koncu ktos podzielił mije zdanie co do ghost shipa  :wink:

Ależ nie ma za co 8) Co do Ghost Shipa to ja nawet za tą pierwszą scenę go dojade bo jest żywcem zerżnięta z Cube

w Residencie tez byla tak scena :D i to raczej w resident byl pierwszy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko co mi się przypomniało ale ze starszych:)

 

Moje ulubione

 

Constantine z Keanu Reeves

http://constantine.filmweb.pl/

 

Martwe zło 1,2

http://www.filmweb.pl/f30709/Martwe+zło,1981

http://www.filmweb.pl/f30710/Martwe+zło+2,1987

 

Trzecia część martwego zła czyli

Armia ciemności

http://www.filmweb.pl/f3933/Armia+ciemności,1992

 

Wstrząsy 1,2

http://www.filmweb.pl/f11792/Wstrząsy,1990

http://www.filmweb.pl/f35028/Wstrząsy+2+W...+wróciły,1996

 

Może nie są straszne ale mają swój klimat :) Gorąco polecam

Edytowane przez Lowermann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra zrobiłem sobie listę filmów jakie postaram się pozyskać na ferię

 

obejmują

 

Milczenie Owiec - 1991

Coś - 1982

Egzorcysta - 1973

Lśnienie - 1980

Zemsta po latach - 1980

28 dni później - 2002

Efekt Motyla - 2004

Stygmaty - 2000

Obcy 3 - 1992 (nad tym się jeszcze zastanowię)

Jeździec bez głowy - 1999

Koszmar z ulicy Wiązów - 1984

Szósty zmysł - 1999

13tego piątek - 1980

Martwe Zło 2 - 1987 - horror, komedia? co to ciach!a jest? coś a'la Straszny film?

Ukryty wymiar - 1997

Edytowane przez Trofix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wszystkie wyżej wymienione i zaprawdę powiadam iż Efekt motyla z horrorem nie ma wiele wspólnego :P . Martwe Zło 2 nie jest niczym w stylu Scary Movie, to horror z elementami gore, zrobiony na wesoło. Obcy 3 nie należy oglądać, jak nie widziało się wcześniej Osmego posażera Nostromo i Decydującego starcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wszystkie wyżej wymienione i zaprawdę powiadam iż Efekt motyla z horrorem nie ma wiele wspólnego :P . Martwe Zło 2 nie jest niczym w stylu Scary Movie, to horror z elementami gore, zrobiony na wesoło. Obcy 3 nie należy oglądać, jak nie widziało się wcześniej Osmego posażera Nostromo i Decydującego starcia.

Zgadzam się w 100% - Efekt Motyla w żadnym razie to nie horror, ale wart polecenia. Podobnie polecam Ukryty Wymiar - dla mojego kumpla ten film jest przeżyciem traumatycznym :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...