Skocz do zawartości
Slayer

Geforce FX- czyli "marketingowy bełkot" :-P

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie okazuje, karty FX mają problem z obaługą Dircet 9.0, a dokładnie Pixel Shader w wersjii 2.0- to wiadomo nie od teraz ( kiepska wydajność), ale teraz potwierdza- programiści ( m.in. Valve) podnieśli gier głos, że nie ma paru głównych funcjii z pakietu DX 9.0 właśnie obsługujących Vertex/Pixel Shadery. NVIDIA skomentowała to tak- to przez sterowniki.....i tyle :P Czyli tak jak się pisało milion razy- FX-y mają obsługę 9.0 raczej bliżej teoretyczną niż praktyczną ( ach ci biedni posiadacze FX 5200 :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeony też mają z tym problemy i też przez sterowniki .

ale pojechal :lol: :lol:
HEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Taka prawda, co drugi topic to -

-halo tu wieża

-halo tu radeon, wieża mamy problem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Taka prawda, co drugi topic to - 

-halo tu wieża 

-halo tu radeon, wieża mamy problem  :twisted:

Ale nie mają problemów z Pixel Shaderami i te problemy to z reguły dotyczą 9100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde widze ze te wojny ATI nv i INTEL - AMD - przeradzaja sie w cos takiego ze wszyscy wyzywaja sie wzajemnie tak jakby to byla wina userow ze jakas firma zjebala dany produkt

ludzie opamietajcie sie!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde widze ze te wojny ATI nv i INTEL - AMD - przeradzaja sie w cos takiego ze wszyscy wyzywaja sie wzajemnie tak jakby to byla wina userow ze jakas firma zjebala dany produkt

ludzie opamietajcie sie!!!!!!

Ja wcale nie prowadze wojny tylko denerwują mnie ludzie któryz pierdzielą zdania typu "buhahahaha i po co to kupowałeś mogłeś kupi c to a nie tamto". Bez sensu. NIe ma rzeczy idalnych na swiecie i trwałych jak głaz, wssytko się lubi popsuć utrudniać człowiekowi życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

HEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Taka prawda, co drugi topic to - 

-halo tu wieża 

-halo tu radeon, wieża mamy problem  :twisted:

Ale nie mają problemów z Pixel Shaderami i te problemy to z reguły dotyczą 9100.

Tyle że ten problem akurat dotyczy zarówno GF FX jak i RADEON 9500, 9600, 9700 oraz 9800 i nie należy on do producentów kart ale jest spowodowany błedem w samym Direct X 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde widze ze te wojny ATI nv i INTEL - AMD - przeradzaja sie w cos takiego ze wszyscy wyzywaja sie wzajemnie tak jakby to byla wina userow ze jakas firma zjebala dany produkt

ludzie opamietajcie sie!!!!!!

eee no widze że genghiskhan wkoncu wydoroślał :lol: to tera na podboj azji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

HEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Taka prawda, co drugi topic to - 

-halo tu wieża 

-halo tu radeon, wieża mamy problem  :twisted:

Ale nie mają problemów z Pixel Shaderami i te problemy to z reguły dotyczą 9100.

Tyle że ten problem akurat dotyczy zarówno GF FX jak i RADEON 9500, 9600, 9700 oraz 9800 i nie należy on do producentów kart ale jest spowodowany błedem w samym Direct X 9

jasne zgonmy wszystko na Microszit to wszystko wina wojka Bila specjalnie zjebał dx zeby dochodzilo do takich klotni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

HEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Taka prawda, co drugi topic to - 

-halo tu wieża 

-halo tu radeon, wieża mamy problem  :twisted:

Ale nie mają problemów z Pixel Shaderami i te problemy to z reguły dotyczą 9100.

Tyle że ten problem akurat dotyczy zarówno GF FX jak i RADEON 9500, 9600, 9700 oraz 9800 i nie należy on do producentów kart ale jest spowodowany błedem w samym Direct X 9

gowno prawda PS 2.0 na radkach jest wporzo. Problemy to tam byly tylko niby z HL2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

HEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Taka prawda, co drugi topic to - 

-halo tu wieża 

-halo tu radeon, wieża mamy problem  :twisted:

Ale nie mają problemów z Pixel Shaderami i te problemy to z reguły dotyczą 9100.

Tyle że ten problem akurat dotyczy zarówno GF FX jak i RADEON 9500, 9600, 9700 oraz 9800 i nie należy on do producentów kart ale jest spowodowany błedem w samym Direct X 9

Gdzie jest tak napsiane, że problem ten dotyczy również Radeonów ? Problemy są z HL2 z FSAA (na obu kartach), a nie z PS2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogóle panowie z Valve coś dużo ostatnio zamieszania wokól siebie robią... Ciekawe kto im za to zapłacił :twisted:

A jeśli chodzi o karty to ja dawno jestem za tym, aby nie wszczynać wojen na ten temat. Ludzie, każdy ma taką kartę na jaką go stać i może nadszedł czas, aby przestać się wyśmiewać z produktów ATI i NV. Nie bądźmy dziećmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd jest w DX 9.0 i to jest fakt. I dotyczy on wszystkich kart DX9.0 nie wazne czy to jest nvidia czy ati. Juz dawno o tym pisano na zachodnich serwisach. Nie wiem jak jest z nowym dx9.0b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy dziećmi...

HEHEHEHEHEHEHHEHEHE 

Taka prawda, co drugi topic to - 

-halo tu wieża 

-halo tu radeon, wieża mamy problem

Nie chce mówić kto zaczął zabawę w dziecko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mają problemów z Pixel Shaderami i te problemy to z reguły dotyczą 9100.

Czyli karcie z półki FXa 5200 8)

Wypraszam sobie..... :evil:

 

 

 

;)

Nie oszukuj sie ... są problemy z tą kartą, nma tym forum. Jednakże wcale nie mówie , że karta ta jest zła wprost przeciwnie. Ale nie o to chodzi w tym wątku. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mają problemów z Pixel Shaderami i te problemy to z reguły dotyczą 9100.

Czyli karcie z półki FXa 5200 8)

Wypraszam sobie..... :evil:

 

 

 

;)

Nie oszukuj sie ... są problemy z tą kartą, nma tym forum. Jednakże wcale nie mówie , że karta ta jest zła wprost przeciwnie. Ale nie o to chodzi w tym wątku. ;)

Ja nie miałem jeszcze najmniejszych problemów. A poza tym karta kręci się bardzo fajnie - 11010pkt. w 3DM2001, więc jestem happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zdanie, ze za te bledy z halflifem 2 tak naprawde odpowiedzialni sa programisci. znaja specyfikacje kart, ale pisza dalej swoje pod microsoft. trzeba vylo myslec najpierw.

cp z tego, ze da sie obejsc problem na radkach? to nie chodzi o obchodzenie, tylko zeby go nie bylo od poczatku.

 

Valve dalo [gluteus maximus], a nie nvidia i nie ati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve dalo <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, a nie nvidia i nie ati.

Jak dla mnie to nie..

Oni pisza zgodnie ze standardem Dx9, badz OpenGL 1.2, a producenci kart powinni swoje karty do tego dostosowac, jak programisci mieli pisac gry pod kazda karte inaczej to chyba by ocipieli. Po to sa standardy, a jesli producent deklaruje, ze jego karta ów standard obsluguje, a w rzeczywistosci nie do konca, no to juz ich (producentow kart) problem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mxm mx440 i to SE i nie mam DX 9.0 więc mam problem z głowy :D :D :D

tak poważnie to ktoś dał ciała ale póki nie ma HL2 to nie ma o co się kłócić. może akurat microsoft wypuści lepszego DX, ati i nV lepsze stery i wszystko będzie wporzo. poza tym i tak jedyne w co ostatnioo gram to counter strike po sieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nVidia ma problemy z dx 9.0 ale ja zachęcam do kupna tego fx-a ale innej firmy nie nv :)

 

Kartę można nabyć tu

NO NIE!!! JA ODPADAM!!!

A jak myslicie ... pojdzie to na moim sprzęcie??? Bo ja mam mobo z LEGO TECHNICS i sam nie wiem czy to ruszy w ogóle ;))))) :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam na forum jak kiedyś były wojny między posiadaczami r8500 i ti4200...

teraz często widzę posty, w których z niesamowitą satysfakcja sieja podnietę posiadacze ati....

ludzie wyluzujcie ile Wy macie lat?

nvidia syf i nie ma gadania spox argument większości.

niesamowite :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem jeszcze najmniejszych problemów. A poza tym karta kręci się bardzo fajnie - 11010pkt. w 3DM2001, więc jestem happy.

A czy ja mówię, że wszyscy mają :?: :-)

 

pamiętam na forum jak kiedyś były wojny między posiadaczami r8500 i ti4200...  

teraz często widzę posty, w których z niesamowitą satysfakcja sieja podnietę posiadacze ati....  

ludzie wyluzujcie ile Wy macie lat?  

nvidia syf i nie ma gadania spox argument większości.  

niesamowite  :roll:  

Nie chciał bym Cię dołować, ale to nie tylko ludzie z ATi zachowują się jak gófniarze 5 letni. Poczytaj sobie dobrze forum ... jak nie to mogę znaleźć Ci kilka takich postów :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeony też mają z tym problemy i też przez sterowniki .

ale pojechal :lol: :lol:
HEHEHEHEHEHEHHEHEHE

Taka prawda, co drugi topic to -

-halo tu wieża

-halo tu radeon, wieża mamy problem :twisted:

Huston We Have A Problem

ale ja i tak mam karte z dx 8.1 :P wiec mnie to narazie nie dotyczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...