Skocz do zawartości
Diesel

ROWERY I SILNIK Hondy

Rekomendowane odpowiedzi

To jest P R O F A N A C J A   roweru :!:  :!:   :evil:  

 

Poza tym 50km/h to bez problemu jeździ się bez silników  :twisted:

mi udalo sie pojechac 65km/h, niestety przelozenie na wiecej nie pozwolilo :( a bylo by duzo wiecej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest P R O F A N A C J A   roweru :!:  :!:   :evil:  

 

Poza tym 50km/h to bez problemu jeździ się bez silników  :twisted:

mi udalo sie pojechac 65km/h, niestety przelozenie na wiecej nie pozwolilo :( a bylo by duzo wiecej...

No pewnie, moze 85km/h HA HA :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Gosciu to ty pobiles rekord swiata!!

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bodajze rekord po osniezonym stoku w Peugeocie prawie 160 km/h bylo

 

dobrze mowie???  :lol:

tak, ale to było AFAIR w 1995r. :D teraz jest rekord chyba coś ponad 200km/h :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No pewnie, moze 85km/h HA HA :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

Gosciu to ty pobiles rekord swiata!!

LOL

nie mam pojęcia z czego się śmiejesz :?

 

Jeździsz wogóle na rowerze :?:

Nie nie wiem co to jest rower i nigdy nie jezdzilem :roll:

Mam gorski rower z licznikem i nigdy nie wyciognelem wiecej niz 45km/h

dlatego 65km/h to BZDURA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wiem co to jest rower i nigdy nie jezdzilem :roll:  

Mam gurski rower z licznikem i nigdy nie wyciognelem wiecej niz 45km/h

dlatego 65km/h to BZDURA!

gÓrski :D

 

wiesz... żeby osiągnąć podane 65km/h to trzeba trochę jeździć (ja dla przykładu nakręciłem w tym sezonie już ponad 2700km - jutro zrobię zdjęcie licznika, bo został w garażu przy rowerze).

a gdybyś nie wierzył, to może chociaż to zdjęcie trochę cie przekona: http://members.lycos.co.uk/satelita/stuff/foto_02.jpg To ja (jaki ja piękny jestem :wink: ) we wrocku na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wiem co to jest rower i nigdy nie jezdzilem :roll:  

Mam gurski rower z licznikem i nigdy nie wyciognelem wiecej niz 45km/h

dlatego 65km/h to BZDURA!

gÓrski :D

 

wiesz... żeby osiągnąć podane 65km/h to trzeba trochę jeździć (ja dla przykładu nakręciłem w tym sezonie już ponad 2700km - jutro zrobię zdjęcie licznika, bo został w garażu przy rowerze).

a gdybyś nie wierzył, to może chociaż to zdjęcie trochę cie przekona: http://members.lycos.co.uk/satelita/stuff/foto_02.jpg To ja (jaki ja piękny jestem :wink: ) we wrocku na rynku.

Ok czekam na te zdjecia z predkoscia 65km/h :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na te zdjecia z predkoscia 65km/h  :D

Na liczniku mam po dzisiajszej jeździe maxa 51km/h (przy kasowaniu dystansu dziennego kasuje sie też max.), ale widać jesteś bardzo uparty... zrobię to dla Ciebie i przejadę się jutro kawałek i nabije te Ci te 65km/h. Zdjęcia wrzucę tutaj, albo wyślę Ci na maila.

 

BTW. Czemu piszesz cały czas jakbyś drwił z moich i innych wypowiedzi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na te zdjecia z predkoscia 65km/h  :D

Na liczniku mam po dzisiajszej jeździe maxa 51km/h (przy kasowaniu dystansu dziennego kasuje sie też max.), ale widać jesteś bardzo uparty... zrobię to dla Ciebie i przejadę się jutro kawałek i nabije te Ci te 65km/h. Zdjęcia wrzucę tutaj, albo wyślę Ci na maila.

 

BTW. Czemu piszesz cały czas jakbyś drwił z moich i innych wypowiedzi :?:

bo wydaje mi sie to co muwisz ze to jest troche wygorowane, a zwlaszcza z gorskim rowerem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na te zdjecia z predkoscia 65km/h  :D

Na liczniku mam po dzisiajszej jeździe maxa 51km/h (przy kasowaniu dystansu dziennego kasuje sie też max.), ale widać jesteś bardzo uparty... zrobię to dla Ciebie i przejadę się jutro kawałek i nabije te Ci te 65km/h. Zdjęcia wrzucę tutaj, albo wyślę Ci na maila.

 

BTW. Czemu piszesz cały czas jakbyś drwił z moich i innych wypowiedzi :?:

bo wydaje mi sie to co muwisz ze to jest troche wygorowane, a zwlaszcza z gorskim rowerem :roll:

A co może te 65 to niemożliwe ? Bzdura tak ? Jak Ty nie jechałeś tyle, to inni też nie mogli ? :lol: :lol: :lol:

 

Chłopie może u "Siebie" nie masz górek. Ale na rowerze za 300 zł jechałem ponad 70 km/h. Pies, że niebezpiecznie i ze sporej górki, acz bardzo krótkiej i z dużym zakrętem. Jakbym miał inne przełożenia i większy zjazd to 80 km/h nie byłoby większym problemem.

 

Tak więc sam się zastanów co wypisujesz...

 

P.s

 

W Gdyni jest jakiś fajny zjazd. Muszę się kiedys wybrać na dobrym rowerze. Mój padł po przebiegu ponad 4 tysięcy km... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bodajze rekord po osniezonym stoku w Peugeocie prawie 160 km/h bylo

 

dobrze mowie???  :lol:

tak, ale to było AFAIR w 1995r. :D teraz jest rekord chyba coś ponad 200km/h :twisted: :twisted:

ponad 240 km/h :D na prostej i bez oporu powietrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wiem co to jest rower i nigdy nie jezdzilem :roll:  

Mam gurski rower z licznikem i nigdy nie wyciognelem wiecej niz 45km/h

dlatego 65km/h to BZDURA!

gÓrski :D

 

wiesz... żeby osiągnąć podane 65km/h to trzeba trochę jeździć (ja dla przykładu nakręciłem w tym sezonie już ponad 2700km - jutro zrobię zdjęcie licznika, bo został w garażu przy rowerze).

a gdybyś nie wierzył, to może chociaż to zdjęcie trochę cie przekona: http://members.lycos.co.uk/satelita/stuff/foto_02.jpg To ja (jaki ja piękny jestem :wink: ) we wrocku na rynku.

 

Takie predkosci sa mozliwe wiec nie wiem po co ta rozmowa.

 

Cytuje dlatego ze masz zaje***isty kostium MUAHAHAHHAHAHAH

 

wiem ze to kolarski, ale nie noooo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIEHIEHIE ja na moim goralu wyciagnalem 65km/h z goorki po prostej to spokojne da sie 50 kilka wyciagnac (na dosyc szerokich kapciach) niestety przelozenie mam za slabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie sobie szybko pojezdzic, tzn okolo 80 lekko to zapraszam do szczyrku na trase z wisly do szczyrku, dokladnie na Salmopol :) tam sa zajebiste predkosci tylko troche zakretow :) rajd wisly(samochodowy) tamtedy idzie miedzy innymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakas [gluteus maximus] a nie rowery....Rower to Rower.. :D ja jechalem 76km/h z Agrykoli...ale nie z tej betonowej..z tej ostro w dol, ubitej..a na koncu skok przez chodnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja w sumie nie wiem ile na max bym wyciagnal na goralu po plaskim ale wiem ze jak kiedys z bracholem na kolarkach sie wybralismy to bez problemu sie jedzie non stop 40Km/h a jak sie depnie do poand 50 spox - piekne uczucie:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na te zdjecia z predkoscia 65km/h  :D

Tutaj są zdjęcia licznika z wczorańszego wypadu:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

a tu mój jowej :D

Dołączona grafika

 

poza tym na takich klockach:

Dołączona grafika

ciężko się rozpędza 8)

 

Dzisiaj może dorzucę coś jeszcze bo jadę z kumplem na fajną trasę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z gurki i ostrym wiatrem!! :lol:

:lol:

 

zanim mi ukradli moja zabaweczke zdazylem pojechac 80km/h na goralu ostro przerobionym - Trek Alu fele V z waskimi slikiami caly na deore xt oczywiscie szybka korba zaksa - polecam raz czy dwa razy w zyciu - smierc w oczach ;-) ale wrazenie niesamowite 8)

 

i nie wiem czy bym si zdecydowal po raz kolejny ... no moze... ;-)

 

a oczywiscie ze z gory chyb nie pod gore :lol: gorka byla dluga ale nie jkas wyjtkowo stroma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...