Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

S.O. Project - Direct Dizko [pierwsza wersja z 2002 roku]

 

albo jeden z ostatnich remake'ów TBA - Direct Dizko (Sander Van Doorn remix)

KTHX :]

Pewnie Van Doorn, bo zajeżdzało nowością. Pierwszą wersję słyszałem w którymś secie tiesto (qrna nie znalazłem tracklisty, bo bym d..y nie zawracał ;) ). Tak czy inaczej, dzięki jeszcze raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: jvt

Ten pierwszy utwor to nie czasem Paul Johnson - Get Get Down? Sam kiedys tu o niego pytalem :)

Niestety ale to nie to. Ta piosenka ktorej ja szukam to jest taka techniawka. Prosze o dalesze propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, jaki tytul nosi i kto wykonuje utwor wykorzystany w tym filmie? http://video.google.com/videoplay?docid=64...7&q=polonez

Dzieki z gory za pomoc!

...

Muzyka pochodzi z serialu Knight Rider i nazywa się Knight Rider Theme :D Kilka zespołów pobierało sample do swoich utworów jak Busta Rhymes czy System of a Down :lol: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna reklama piwa Dog In The Fog, ta gdzie stoja ludzie w windzie, winda sie urywa i gosciu zaczyna mowic ze 'widzial bardzo interesujacy film na kablowce wczoraj' (NIE chodzi o ta reklame w windzie ktora nie byla jeszcze publikowana i jest dostepna na stronie doginthefog`a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje motywu z reklamy ery gdzie taka ładna pani w niebieskiej sukience wchodzi do baru, dwóch kolesi kupuje jej drinka, a potem ona wita się ze swoim chłopakiem i te drinki piją =] I jeszcze pisze że za dwie minuty spoza sieci do ciebie jest jedna minuta darmowa albo 4 smsy ;p Na reklamy.tv nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam kawalka z filmu It's All Gone Pete Tong, ktorego Frankie podsluciach!e przy deckach w 12tej minucie filmu kiedy to zaczyna mu sie sluch psuc. Taka gitarka i zaraz wchodzi bardzo charakterystyczni bit.

 

Z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie pomoze :cry: ?

Witam!

Poszukuje utworu, ale nie wiem czy to jest tylko wejscie/czesc, czy cala wersja. A mianowicie chodzi mi o piosenke, ktora jest odgrywana w momene rozpoczynania sie meczu na TVP1/2 czy tez Polsacie (kolorowe postacie odbijajace pilke, i muzyka w tle, o ktora wlasnie chodzi). Wiem, ze troche ciezko to wytlumaczyc, i zakrecilem, ale licze na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam kawalka z filmu It's All Gone Pete Tong, ktorego Frankie podsluciach!e przy deckach w 12tej minucie filmu kiedy to zaczyna mu sie sluch psuc. Taka gitarka i zaraz wchodzi bardzo charakterystyczni bit.

 

Z gory dzieki :)

VirtualDub i moze jakiś kawałek tego utworu ? niestety nie mam filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: chemiczny_ali

Dzieki stary raz jeszcze! :D

 

:arrow: harry

Get Get Down Paula Johnsona to tez utwor typu umcyk-umcyk, jednak szkoda, ze nie udalo mi sie trafic. Niemniej jednak on tez jest IMO wart uwagi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El_gringo_dado, dzieki wielkie :wink: :). O to wlasnie mi chodzilo, juz odrazu wrzucam to na mojego kom'a do listy mp3. Dzieki jeszcze raz :wink:.

 

A teraz byc moze do innego usera z forum :wink:.

Poszukuje tytulu piosenki z reklamy najnowszego Forda Focus'a, bardzo nastrojowa, i tak jakos wpada w ucho :).

 

:arrow: Reklama (Koles trzyma klamke, i przechodzi tak jak by w wymiarach, przyklada ja do tla i przechodzi przez drzwi, na koncu wsiada i jedzie Fordzikiem :wink:)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może znowu ja:

 

Chemical Brothers - "Shake Break (Bounce)" (ale nie jestem pewien)

I to moze znowu ja podziekuje :wink:. Dzieki wielkie, wlasnie o to mi chodzilo :).

 

"(ale nie jestem pewien)" - wiecej wiary w siebie, za kazdym razem masz racje :D.

 

Dzieki wielkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuje filmiku reklamowego lodówek BEKO - albo chocby muzyczki z tej reklamy...

Teraz czesto w przerwach reklamowych podczas meczow M.Ś. jest puszczana w TV - a szukam lepszej jakosci niz na stronie firmowej producenta (www.beko.com.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje muzyki, która odgrywana jest na stronie głównej http://srs.namco.com/ - jakoś tak wpadła mi w ucho :) Z góry dzięki.

 

Przy okazji - mechl!k, jak jeszcze nie znalazłeś dźwięku tej maszyny do pisania, to pamiętam że w programie do nauki szybkiego pisania "Mistrz Klawiatury" jest dokładni taki dźwięk jak się enter naciśnie, żeby do następnej linijki przejść :) Jak nie ma tego w plikach programu w jakimś ludzkim formacie to możesz zawsze ściągnąć Audiograbbera i nagrać sobie ten dźwięk do wav (przechwytuje on wszystkie dźwięki, jakie w danym momencie są do usłyszenia na komputerze - ja za jego pomocą nagrywam sobie fajne kawałki z radia internetowego, straty jakości w ogóle nie zauważyłem :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, poszukuje adresu e-mail do działu marketingu polskiej siedziby firmy master card w celu uzyskania odpowiedzi jaką piosenkę wykorzystano w reklamie tejże firmy.

 

w orginale śpiewa Peggy Lee - Fever, ale w reklami jest genialny remix.

 

a może ktoś z was wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, poszukuje adresu e-mail do działu marketingu polskiej siedziby firmy master card w celu uzyskania odpowiedzi jaką piosenkę wykorzystano w reklamie tejże firmy.

 

w orginale śpiewa Peggy Lee - Fever, ale w reklami jest genialny remix.

 

a może ktoś z was wie?

Chyba chodzi o piosenkę "Fever" w wykonaniu Eddie Cooley & John R. Davenport. Nie jestem do końca tego pewien, czy jest to akurat ta piosenka, gdyż jest dużo przeróbek oryginału...

Tutaj można tą piosenkę ściagnać (nie jest to super jakość) --> http://rapidshare.de/files/25432751/fever_...enport.mp3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny. [; Szukam tytulu i wykonawcy piosenki z reklamy mebli BLACK RED WHITE. Taka starodawna amerykanska piosenka, spiewana przez faceta... Sprawa dosyc pilna, bo Najwyzsza Wladza Domowa sobie zazyczyla i nie daje mi spokoju. :)

Dzieki z dolu... znaczy z gory. ;>

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...