Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Zna może ktoś www skąd mogę jako film ściągnąć reklamę kinder bueno gdzie jakaś kobieta się oblizuje i jakiś facet śpiewa "give a bit hmmmmm to me....". Moja koleżanka mnie o to męczy od miesiąca, abym jej to znalazł w sieci i jej dał. Jakbyście coś mieli to napiszcie do mnie, bo już nie wytrzymuję jej marudzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

jakiś facet śpiewa "give a bit hmmmmm to me....".

To nie facet tylko kobieta ;) Ma taki głos, ale nie pamiętam jak sie nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś www skąd mogę jako film ściągnąć reklamę kinder bueno gdzie jakaś kobieta się oblizuje i jakiś facet śpiewa "give a bit hmmmmm to me....". Moja koleżanka mnie o to męczy od miesiąca, abym jej to znalazł w sieci i jej dał. Jakbyście coś mieli to napiszcie do mnie, bo już nie wytrzymuję jej marudzenia.

O ile pamiec ine myli to Amanda Lear - Enigma :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w radiu Eska często słysze piosenke która w tytule ma coś takiego:

laj*ileśtam damskim średnim głosem, potem facet śpiewa once in the morning czy coś takiego.

Na początku brzmi jak ENIGMA, ale potem to już sam nie wiem. A nigdy nie mówią tytułu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna może ktoś www skąd mogę jako film ściągnąć reklamę kinder bueno gdzie jakaś kobieta się oblizuje i jakiś facet śpiewa "give a bit hmmmmm to me....". Moja koleżanka mnie o to męczy od miesiąca, abym jej to znalazł w sieci i jej dał. Jakbyście coś mieli to napiszcie do mnie, bo już nie wytrzymuję jej marudzenia.

Jak najdzie ją ochota na obejrzenie reklamy, to niech sobie kliknie --> http://video.google.com/videoplay?docid=12...;q=kinder+bueno ;)

 

edit:

 

Specjalnie dla Twojej koleżanki B)

Tutaj reklama do ściagnięcia (nawet w b. dobrej jakości) --> http://rapidshare.de/files/24772769/Reklam...ity_Hq.mpg.html, źródło: emule ;) (tam jest chyba wszystko...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje utworu, ale nie wiem czy to jest tylko wejscie/czesc, czy cala wersja. A mianowicie chodzi mi o piosenke, ktora jest odgrywana w momene rozpoczynania sie meczu na TVP1/2 czy tez Polsacie (kolorowe postacie odbijajace pilke, i muzyka w tle, o ktora wlasnie chodzi). Wiem, ze troche ciezko to wytlumaczyc, i zakrecilem, ale licze na forum :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie moze tytuł piosenki, która leci w reklamie Dodge'a Calibra? :>

Dalej poszukuje :!:

 

Leci to jakos (fonetycznie):

 

No mess(on), czek, czek it ałt, no mess(on)

 

Spiewa jakis mlody gosciu, glos jest metaliczny po jakiejs obrobce...

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry- co do trzeciego tytulu to jest HI TACK- say say say

Pozdro.

Niestety to nie jest ta piosenka o ktora mi chodzi. Tak ktora ja poszukuje jest zupelnie inna i spiewa ja facet przynajmniej te slowa: "I say he he he he, say you lovin..."

A wiec dalej poszukuje:

1) Slowa jakie zapamietalem z pierwszej piosenki to: "...You get down, get down, get down..."

2) Slowa jakie zpamietalem z drugiej piosenki to: "...I say he he he he he, say you lovin..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, jaki tytul nosi i kto wykonuje utwor wykorzystany w tym filmie? http://video.google.com/videoplay?docid=64...7&q=polonez

Dzieki z gory za pomoc!

 

:arrow: harry

Ten pierwszy utwor to nie czasem Paul Johnson - Get Get Down? Sam kiedys tu o niego pytalem :razz:

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobnostka- szukam autora i tytułu tego kawałka:

trance.

Sorry za wav, ale tak jakoś nic nie mam do kompresji. I tak ledwie 1.3 mega ;)

S.O. Project - Direct Dizko [pierwsza wersja z 2002 roku]

 

albo jeden z ostatnich remake'ów TBA - Direct Dizko (Sander Van Doorn remix)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...