Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

mam wielki problem kurcza :/

 

 

wylaczylem koma, wlozylem na chwile hdd siostry, wylaczylem koma potem, wyjalem dysk wlaczam kompa i widze :

 

uptime - 57d 12h i cos tam jeszcze :/

cpu usage - 0% caly czas

to samo na wykresie cpu

 

 

pomozcie, cos sie zdubcylo strasznie, reszta rzeczy w samurize dziala ok :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki temat xp, bardzo fajny,, niestety komp padł a ja nie pamiętam jak się ów temat nazywał.. (IMG:style_emoticons/default/icon_cry.gif)

Może wy wiecie.. Pomóżcie..

 

http://img169.imageshack.us/img169/3801/yesitis6oh.jpg

 

http://img228.imageshack.us/img228/1024/rekord22tm.jpg

Edytowane przez feedel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do znawców :) .Czy istnieje jakaś nakładka, programik do uzyskania zakładek (takich jak w Firefoxsie) w explorerze windows :?: . Gdzieś tu widziałem jakąś ciekawą przeróbke WE, ale żadnej z panelami/zakładkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos link do tego jak sie posluzyc programem samurize badz innym robiacym podobne "cuda" z pulpitu?

http://samurize.hslab.pl/

 

Ponawiam pytanie.

Ile zajętości CPU macie przy włączonym pulpicie z Samurize? Bo chcę wiedzieć czy mam zwalony jakiś skrypt czy tak ma być

~6% w trayu siedzą: Samurize, ATT, NOD,MSantispyware, MBM, BWmeter i Opera (sam client.exe 0-1%)

Zużycie zasobów zależy też od wielkości konfiga, a niektóre skrypty faktycznie dość mocno potrafią obciążyc proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest możliwosc dodania w samurize temperatury karty graficznej bez udziału rivatunera?

Jest, MBMa trzeba użyć. :lol: Sam Samurize to raczej sobie nie poradzi, a jeżeli MBM będzie w stanie odczytać temp z czujnika to i samurize ten odczyt pokaże na pulpicie.

 

@kazik2000

Czy config ze skryptem jest Twojego autorstwa czy zassałeś z sieci? Pytam bo czasami ściągnięte configi mają pozmieniane opcje projektu: Czas odświeżania i/lub Priorytet CPU, aby config lepiej działał, co skutkuje większym obciążeniem proca. Sprawdź te ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, MBMa trzeba użyć. :lol: Sam Samurize to raczej sobie nie poradzi, a jeżeli MBM będzie w stanie odczytać temp z czujnika to i samurize ten odczyt pokaże na pulpicie.

Jakby to mialo byc takie proste to bym nie pytał, mbm nie widzi tego czujnika, mam plugin ktory to pokazuje ale musi byc odpalony rivatuner, da sie to jakos obejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... wie ktos moze gdzie moge znalesc czarne kursory do windy?? najlepiej takie jak standardowe tylko ze czarne. ale inne tez moga byc. Szukalem na googlach ale nic prawie nie znalazlem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazik2000

Twój config ma dosyć duży rozmiar, co teoretycznie wpływa na zużycie zasobów, właśnie poto w samurize jest ramka ograniczająca (opcja: pokaż obramowanie), ale w praktyce nie zauważyłem różnic w obciążeniu kompa dla configów małych czy dużych. Może spróbuj zmiejszyć config tak aby mieścił się w "zielonej ramce" i sprawdź zużycie proca, bo innych pomyśłów nie mam.

 

Mam pytanko... wie ktos moze gdzie moge znalesc czarne kursory do windy?? najlepiej takie jak standardowe tylko ze czarne. ale inne tez moga byc. Szukalem na googlach ale nic prawie nie znalazlem :(

Właściwości myszy -> Wskażniki -> Schemat: Czarny windows

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...