Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

NEoMAMMUT - Jak zrobiles ze tak wyglada moj komputer? i reszta masz moze chociaz nazyw programow z maly opisem ktory co robi? dzieki i pozdrawiam

Jesli chodzi o brak ikon to przygotowalem sobie przezroczysta ikonke w png, nastepnie zaladowalem taka ikonke jakims porgramem np: tweakicons, toolbar, ktory jest zrobilem sam, a program ktoy go obsluguje to styler toolbar :)

 

Gora: taskbar zrobiony w samurize plus wtyczka tasks.dll

Configi rownierz samurize, pozatym tray`a mam w object dock plus.

Visual Style zrobilem sam :)

 

Jak chcecie sie czegos wiecej dowiedziec to zapraszam na pimpmydesk.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jak chcecie sie czegos wiecej dowiedziec to zapraszam na pimpmydesk.org

Czekałem aż to napiszesz =]

 

Brakuje mi na tym forum tutoriali jak odwalić taki właśnie pulpit jak Ty masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś fajnych stylów do Win xp tylko takich bez ad-aware i jakiś syfów. Znacie jakąś dobrą stronke ze stylami (podobną do kde-look.org dla kde), jakąś wolną od spyware itp ? Chodzi mi o jakiś ciemny styl i zeby wyglądem (kszatałtami) nie odbiegał od podstawowych.

A i jeszcze jedno: jak dodać do pulpitu coś takiego co by wyświetlało użycie procesora i pamieci i inne takie informacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś fajnych stylów do Win xp tylko takich bez ad-aware i jakiś syfów. Znacie jakąś dobrą stronke ze stylami (podobną do kde-look.org dla kde), jakąś wolną od spyware itp ? Chodzi mi o jakiś ciemny styl i zeby wyglądem (kszatałtami) nie odbiegał od podstawowych.

2022222[/snapback]

A i jeszcze jedno: jak dodać do pulpitu coś takiego co by wyświetlało użycie procesora i pamieci i inne takie informacje ?

www.samurize.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam obecnie Astona chcialbym dodac do swojego pulpitu " kalendarz" mam wtyczke - "elf_calendar" niestety kiedy ja wlanczam robi sie cos takiego --> http://img76.imageshack.us/my.php?image=kalendarz6st.jpg . Jak mam to zmienic?..zeby wygladalo to na kalendarz :) .

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Z@buza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc

probuje juz od kilku godzin i mam juz dosc (szukalem na forum)

 

chce miec jakis inny styl w winie bez uzycia xpstyle i windowblinds

instalowalem patche i jeden i drugi(sp2) i jak sciagam jakis gotowy styl przewaznie z rozszezeniem msstyle albo exeki, uruchamiam to i wszystko sie zmienia oprocz paskow narzedzi, startu i okien..jak daje na to to wyskakuje tam gdzie sie zmienia okna do wyboru tylko klasyczny i nowy styl xp..

czym to mam zrobic zeby zmienic ten start i reszte..:/

widzialem takie pytanie tu ale nie bylo odpowiedzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faith desktop v1.a

 

ocencie :}

 

cfg do samurize mojego autorstwa, wiem ze moze jest troche ubogie :} ale samurize uzywam od tygodnia :} wiec chyba conf calkiem dobry jak poczatek :}

post-124422-1142760939_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc

probuje juz od kilku godzin i mam juz dosc (szukalem na forum)

 

chce miec jakis inny styl w winie bez uzycia xpstyle i windowblinds

instalowalem patche i jeden i drugi(sp2) i jak sciagam jakis gotowy styl przewaznie z rozszezeniem msstyle albo exeki, uruchamiam to i wszystko sie zmienia oprocz paskow narzedzi, startu i okien..jak daje na to to wyskakuje tam gdzie sie zmienia okna do wyboru tylko klasyczny i nowy styl xp..

czym to mam zrobic zeby zmienic ten start i reszte..:/

widzialem takie pytanie tu ale nie bylo odpowiedzi..

Musisz spaczować plik uxtheme.dll znajdujący się w katalogu WIDOWS/system32 na googlach poszukaj: albo gotowego spaczowanego pliku uxtheme.dll (są różne wersje do sp1 i sp2) albo poszukaj uxtheme patchera (tak jakoś to się nazywa), potem restart windy i już możesz stosować własne style.

 

A sprawdzona jest ta stronka ? Napewno jakiś syfów nie złapie ?

Gdyby strona nie była sprawdzona/bezpieczna to bym jej nie zlinkował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

mam ten program, ale nie widze tam opcji zrobienia zakladek Gry, Programy itp..

chodzi mi o cos podobnego, tylko zeby wlasnie mozna bylo rozwijac sobie takie menu.. z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clean Deskop v1.1

 

Clean

Dołączona grafika

 

Dirty

Dołączona grafika

 

 

Style - Smootch Alternative

Winamp - ichange x240

Toolbar - Smooth Alternative skin

Object Dock - Smooth Alternative

Ikony - Minimum Doc XP

Wskaźniki - Rainmeter z różnymi skinami ;]

Kalendarz - Rainlendar

 

Oceniajcie :)

Pozdro

 

PS. Ping na 1 screenie jest niepoprawnie wyświetlany, a wszystko przez Hamachi Oo Dobrze będzie wyświetlany pewnie po reboocie PC ;] Zapodam potem upd screen z normalnym pingiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...