Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

ja pobrałem Weather 2004 i tam jest Location Finder.vbs, uruchamiam wpisuje nazwe miasta i pokazuje mi kod jaki musze wpisac aby pogoda dzialała

tutaj masz wiecej.....gotowe konfigi

http://pwp.netcabo.pt/users/79/0677977502/skins.html

albo sam plugin pogody Weather.2004

http://pwp.netcabo.pt/users/79/0677977502/stuff.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

... szukałem po necie ale niestety nie znalazłem :(

dlatego zadam pytanie tutaj może ktoś pomoże

Używam ObjectDock i wiem, że można używać animowanych png

tylko czy da się tak usatwić, aby ruszały się dopiero po najechaniu myszą.

Czyli coś takiego jak docklet StartMenu2.1

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak animowane png...

 

nie ma czegos takiego jak animowane png... :/

 

a jesli juz uzywasz objectdocka... wywal go i zacznij uzywac Y'z docka.. jest lepszy, zuzywa mniej zasobow i wogole ;) polecam. sam korzystalem chyba z 2 miesiace, ale teraz wywalilem... ;) nawet nie wiem dlaczego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki -> robi się to przy pomocy nie jedego a kilku plików używając funkcji w html`u onmouse... (over etc) i wtedy wpisujesz nazwy plików. ale po szczegóły zajrzyj do jakiegoś kursu hatemela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki -> robi się to przy pomocy nie jedego a kilku plików używając funkcji w html`u onmouse... (over etc) i wtedy wpisujesz nazwy plików. ale po szczegóły zajrzyj do jakiegoś kursu hatemela

Jestem chyba troche tępy, ale męcze się z tym i nadal nic :(

 

Poza tym nie wiem gdzie mam ten kod html (właściwie to javascript) wpisac bo:

- gdy wpisuje bezpośrednio w konfigu, tam gdzie powinien być link do grafiki, to wyświetla mi domyślny obrazek

- gdy wpisuje, zamiast linku do grafiki, link do pliku *.htm to po załadowaniu tego zmienionego konfiga wychodzi: "program wykonał nieprawidłową operacje..."

 

To miała być wskazówka do ObjectDock czy do Y'z dock ??

 

Aha ... jeśli wiesz jak to zrobić to może pomożesz poza forum (np. przez GG) - myślę, że tak byłoby szybciej no i nie pisałbym zbędnych postów z moimi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jak w karambie ustawic, zeby dany plugin odswiezalo, np. co 10 sek ?

 

edit: przy okazji pochwale sie nowa wersja pulpitu - a co mi tam ;]

http://student.uci.agh.edu.pl/~ajgon/linux/pulpit6.jpg

na dole, nowy, piekny, _naprawiony_ :mrgreen: MPlayer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - z pluginem do WMP. Wiec uruchamiam plugin w WMP a w samurize dodaje miernik albo otwieram istniejacy przykladowy config z rzeczami do WMP i nie dziala - wyswietla mi pierwszy totalne nic a drugi 1666 czyli czestotliwosc mojego procka. Ma ktos jakies pomysly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PoGo: pisz po polsku, to raz. dwa - wszelkie programy tego typu byly juz omawiane ;]

Myslalem, ze to w windzie sie ta zrobic taki pasek ze skrotami

ok poszperam za jakims programikiem

ciekzo bedzie 70 stron postow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, znalazlem programik, sobie ikonki poustawialem, troche sie gubie jeszcze w tym wszytskim. Jak moge wyciagnac ikonki z plikow IconPackager zeby je miec w tym ObjectDock'u ? widze ze programik obsluguje png i ico. te themes tez nie wiem dokaldnie co sa :P jakies ustawienia zdefaultowane? whatever

W sumie to mialem sie pytac gdzie moge znalezc zip code Poznania, bo przez nazwe miasta znajduje na www, ale programik chce zip code. Jak wpisuje jakis poznaniwy 61-251 to nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dune: no pracy to widać włożonej jest sporo. ładnie to wszystko razem wygląda. jak phranzee napisał: nie daje po oczach

- ale mi się nie podoba, bo po prawie całym pulpicie wszystko jest rozrzucone (chodzi mi głównie o górną część na całą szerokość ekranu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...