Skocz do zawartości
Nafurany

Modernizacja do 1100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym wymienić CPU,Mobo,RAM. Proszę o poradę co kupić, zależy mi aby płyta główna miała wejście do podłączenia ledów ,wsparcie pcie 4.0 i dobrą sekcję zasilania aby w przyszłości wrzucić jakieś i5 czy i7 lub odpowiednik AMD zależnie od socketu  Komputer używam tylko do gier w full HD.

Konfiguracja mojego PC:

-obudowa CoolerMaster MasterBox MB311L TG

-zasilacz Corsair rm650x 650W

-ram DDR3 2x8gb 1600Mhz 

-płyta główna msi h81I mini ITX

-procesor Intel i5 4570

-chłodzenie silentiumpc spartan 3pro

-grafika aktualnie RX550 4GB w tym roku zakup nowej za max 1000zł pewnie RX6500xt

-dysk SSD Crucial MX500 512GB

-dysk HDD jakiś WD 1TB

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może da rady kupić i3 10 gen + płytę + 16 GB RAM, ale to taka trochę średnia przesiadka (z 16GB RAM, na 16 GB RAM, procesor ciężko określić o ile będzie szybszy ... 1,5x?). To może lepiej zacznij od wymiany GPU, bo ten RX550 to straszny kasztan (ale akurat nie RX6500XT, bo na obecnym sprzęcie zwolni obrzydliwie, z powodu PCI-E x4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

"lubię" takich osoby , które robią sobie jakieś założenie powiedzmy z du...py wzięte, i nie śmieszy mnie cena, tylko jakie są oczekiwania, albo inaczej, ile za dana sumę można kupić i to jeszcze pod przyszła modernizacje , takie osoby z siła wodospadu trzeba ściągać brutalnie na ziemie bo bujają w obłokach ... 

wystarczy wejść na olx czy alldrogo i zobaczyć zestawy płyta cpu ram, co można kupić za 1100pln. nowe/używane.     

Edytowane przez Mr.T...
nowe przemyślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...