Skocz do zawartości
Slayer

SIŁOWNIA

Pakujecie?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pakujecie?

    • tak
      71
    • nie
      82


Rekomendowane odpowiedzi

o czym ty mówisz koles.nie masz zielonego pojecia o sterydach ich działaniu i skutkach ubocznych.to co napisałes swiadczy tylko o tym ze jestes lamusem.metka  mało daje??????w połaczeniu z testosteronem bije wszystko na głowe!gdzie ty deke oryginalna dostaniesz co??w polsce same podrobione.trenuje z medalistami MP i nikt nie ma dostepu do deki oryg.co do mniejszych jaj to zasada jest prosta bierzesz koks twój poziom wolnego testosteronu wzrasta wiec jadra przestaja produkowac własny testosteron.po kazdym koksie tak jest!sa sposoby by odpowiednio je brac i ten efekt zostaje zminimalizowany.pozadne koksy to juz wogóle zart...koksy to 99% czarny rynek...myslisz ze firmy farmaceutyczne nie wiedza ze 90% androgenów wychodzacych z ich firmy trafia do koksiarzy... omijaja testy na czystosc.czy ruskie czeskie polskie czy francuskie różnica jest niewielka.

486640[/snapback]

Mietek najlepszy :D --a o anapolonie have you heard? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze w zimie nie biegam, to ostro wzialem sie w tym roku za silownie - 3-4 razy w tygodniu... ale bez zadnych odzywek, diet itp - po prostu dla ruchu i zdrowia :idea: ale nie zamierzam wygladac jak niektore "giganty" i ABSy na tej silowni ;-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Fajny temacik się odkopał. W samą porę :)

 

Fajnie by było jakby ktoś znający się na rzeczy poradził jak przybrać na masie.

1224249[/snapback]

a chcesz żeby Ci mięśnie przybrały czy tak ogólnie ??

 

jak na mięśnie, to musisz iść na siłownie: na duże grupy mięśniowe(np. klatka, grzbiet, uda) ok.12-16 serii, na mniejsze(np. łydki, bicepsy, tricepsy) ok. 9-12 serii(ponadto 1-3 serii rozgrzewkowych w obu przypadkach),ilość powtórzeń 6-12,przerwy pomiędzy seriami ok.2-3 minut. Każda grupa mięśniowa trenowana raz w tygodniu. aha, musisz trzymać się jednej reguły, podnoszenie ciężaru 2 sekundy, opuszczanie 4 sekundy. To by było na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX - tomahawk. Napisz jeszcze proszę ile to jest seria? 10 podniesień ? Ja narazie dysponuję jedynie sztangą i belką do podciągania i kombinuję jak to najefektywniej wykorzystać.

Chciałbym też wiedzieć co jeść aby jak najszybciej rosnąć (przybierać na masie), chodzi mi o to które produkty najefektywniej zwiększają masę, oczywiście chodzi mi o rośnięcie ogólne nie tylko mięśnie czy co gorsza obrastanie w tkankę tłuszczową i zapuszczanie brzucha.

Ja pracuję przy kompie i baardzo potrzebny mi jest trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troche cwicze ( czyt. nie chodze na silownie tylko w domu cwicze ) i z doswiadczenia oraz informacji od znajomych wiem jedno : wiekoszosc odzywek raczej duzo nie daje : one sa przydatne wtedy gdy duzo i intensywnie sie cwiczy ale na niezadlugi okres - a wtedy poswtaja rozstepy i wogole lipa sie robi z tego wsyztskiego - takie krotkotrwale bardzi intensywne cwiczenie to anjgorsze co moze byc . Natomiast jezeli ktos ciwczy dlooogi czas systematycznie to dla w zupelnosci wystarcza mu diety wysokobialkowe ( nie mylic z bialkami typu odzywki ) chodzi mi to o duze ilosci salatek warzywnych i ogolnie wartosciowe jedzenie - to jest moim zdaniem najlepsze na rozwijanie miesni :)

takie jest przynajmniej moje zdanie - mozecie sie z nim nie zgadzac ale uwazam ze to prawda :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah

przeczytalem swoje stare posty i muahahah

boze jaki ja noob bylem w tych sprawach:)

no ale czlowiek cale zycie sie uczy

 

co do zrobienia rzezby to niestety jesli chcesz ja miec porzadna to najpierw trzeba zrobic mase:)

jedno i drugie sie nie wyklucza:)

jesien-zima masa

okres wiosenny- rzezba + aeroby

 

narazie jestem na takim etapie ze masa masa masa:) hehehe ale to im dluzej cwiczyc tym bardziej masz malo:)

 

a czy odzwyki nic nie daja?? hmmm teraz jestme w cyklu kreatyna, l-glutamina, gainer

przed cyklem 85kg na klate 4x8

po poltora tygodnia 95kg na klate 4x8

 

sam sie dziwie takiemu wzrostowi, jak dla mnie jest niesamowity no ale dla chcacego nic trudnego:)

narazie masa wzrosla tylko o 2kg ale najwieksze wzrosty sa pod koniec i po zakonczeniu cyklu:)

 

panuje tutaj opinie ze czlek ktory jest zalany masa ma mniejsza sile jak czlowiek wyrzezbiony??

 

totalny bullshit w 99%

masa=sila

 

btw definicja w dziesiejszych czasach kulturystyki?? hmmm zakonczyla sie w erze arniego(zlote lata) teraz wymiata pulpet coleman z nienaturalnym brzuchem i nogami jak pien:)

 

z rzuceniem brzucha??? nic prostrzego

bieganie bieganie i bieganie z odpowiednia dieta

do tego mozesz dodac therme i efekty masz po miesiacu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ćwiczyłem rreguralnie przez rok, ale popełniłem podstawowy błąd! :mur:

Ćwiczyłem codziennie :mur:

 

Dopiero niedawno dowiedziałem sie że powinno sie ćwiczyc stopniowo, najpierw raz w tygodniu po kilku miesiącach dwa razy itp.

 

Ja narzuciłem sobie za duże tempo, codziennie po około godzinie i to bez wyjątków nawet w wigilie :) :) :)

 

Hmmm efekty oczywiście były zauważalne choć nigdy nie brałem nawet żadnych suplemetnów, ani odzywek.....

 

Teraz z powodu braku czasu już przez rok przestałem ładowac : :sad:

 

Ale teraz zamierzam wykupic sobie karnet na siłownię i wznowic ćwiczenie , tylko że juz nie co dzien a 3 razy w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

napoczatku to 3 razy w tygodniu cwiczyc:)

 

ja teraz chodze 4 razy

 

5razy sie chodzi wtedy gdy sie rzezbe robi albo gdy masz b.dobry plan na mase + wspomagacze;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwicze u kolegi od 11 dni :). Ćwicze codziennie: sztanga ( 10x7 - 30kg :), hantelki (2x30-5kg), brzuszki na ławeczce (5x20), Rowerek 15 minut. Oczywiscie po miesiacu podniose ilość serii itd. I takie pytanie. Czy powinienem ćwiczyc codziennie (7 dni w tygogodniu), czy jak mowicie 3 dni w tygodniu,ewentualnie 4 ??? Od soboty zaczynam diete redukcyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwicze u kolegi od 11 dni :). Ćwicze codziennie: sztanga ( 10x7 - 30kg :), hantelki (2x30-5kg), brzuszki na ławeczce (5x20), Rowerek 15 minut. Oczywiscie po miesiacu podniose ilość serii itd. I takie pytanie. Czy powinienem ćwiczyc codziennie (7 dni w tygogodniu), czy jak mowicie 3 dni w tygodniu,ewentualnie 4 ??? Od soboty zaczynam diete redukcyjna :)

1226952[/snapback]

po pierwsze:

ćwicząc codziennie szybko się zniechęcisz....

po drugie możesz sobie zaszkodzić(zależy ile masz lay)

po trzecie niekażdemu się codziennie chce :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 17 lat, wzrost 183cm. Zawsze bedzie mi sie chcialo bo po 1 Mam motywacje, a po drugie moge pogadac sobie z kumplami na silce (wyrwac sie z chaty)-Wszyscy cwicza to i ja cwicze :).Ten kolega do ktorego chodze "pakować" ćwiczy juz 2,5 roku (tez 17 lat) i cwiczy codziennie :)Będe sie starał ćwiczyć jak najdłużej.To jak z ta intensywnoscią? Codziennie czy 3-4 dni ?? Narazie głownie chodzi mi o spalenie tkanki tłuszczowej.(najlepiej zamienic ja w mięśnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DnA - codziennie odpada, przetrenujesz się.3,4 lub spokojnie wystarczy.Jak chcesz spalic tłuszczyk to przyda się do tego trening aerobowy(rowerek,bieganie...) no i oczywiscie jakies sensownie odżywianie...,bo zamiana tłuszczu w mięsnie nie istnieje - tłuszcz spalisz, a mase miesniową budujesz...

Powodzenia w treningach...

btw... polecam To forum... - kopalnie wiedzy o odżywianiu i treningach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam codzienne ćwiczenie to bezsens.max 5 razy w tygodniu,z tym że codziennie inna grupa mieśni,i nie ta która była ćwiczona poprzedniego dnia.jak ktoś chce schudnąć to polecam ostre treningi na rowerze,z treningiem interwałowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare przydatnych rad => link

przy budowaniu masy zaleca się unikanie ćwiczeń areobowych tj. roweru, biegania i podobnych

przy budowania masy nie zaleca się picia alkoholu

w każdej dyscyplinie siłowej stosuje się trening dzielony i trening okresowy: trening dzielony tj. ćwiczymy np. 3 dni w tygodniu, a każdy dzień przeznaczamy na inną partię mięśni, trenując wszystkie partie dziennie nie możemy ich wszystkich dobrze "wymęczyć", okresowość treningu polega na tym że nawet najlepszy trening po pewnym czasie przestaje być skuteczny, trzeba je stosować okresowo: 2 miechy trening na mase, 2miechy trening na siłe, 2 miechy trening na rzeźbe i tak w kółko

nie opłaca się stosować odżywek bez przynajmniej 3 dniowego treningu w tygodniu

nie prawda żę odżywki nic nie dają, odpowiednia ilość treningu i odżywek i w 4 miechy można się kompletnie odmienić link1, link2, link3

aha, do robienia rzeźby trzeba mieć troche większe zaplecze niż sztanga i drążęk

 

 

masa = siła, niekoniecznie znam osobe która nie zachwyca masą a wyciska 120kg, to bardzo dużo jak nastolatka

 

RAZOR: seria od 12 do 6 powtórzeń, tj. 1 serię robisz ciężarem którym możesz wycisnąć 14razy( ale robisz nim 12 pow.) (przyjęty zapas 2 powtórzeń) a ostatnią 8 razy (przyjęty zapas 2 powtórzeń).

3 serie po 12 pow.

3 serie po 10 pow.

3 serie po 8 pow.

3 serie po 6 pow.

 

 

aha, najważniejsze: nie zapomnijcie o treningu nóg oraz brzucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! Fajny temacik się odkopał. W samą porę :)

 

Fajnie by było jakby ktoś znający się na rzeczy poradził jak przybrać na masie.

1224249[/snapback]

ja polecam www.sfd.pl

naprawde dobre forum i imho warto tu zajzec jezeli chcesz przybrac na masie :-)

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto zdjecia mojego kolegi po 2,5 miesiaca ćwiczeń :) myśle ze mnie nie bedzie terroryzowal za to ze je pokazalem Wam :) http://www.sfd.pl/temat117758/ dzieki temu zaczalem cwiczyc bo uwierzylem ze mozna naprawde dobre wyniki osignac w niedlugim czasie :) tylko trzeba to wypracowac naprawde ostrym treningiem :) teraz cwicze wedlug tego planu cwiczen co On :) ale juz musi byc zmiana na inny :) bardziej wymagajacy :) nie mam zamiaru nic brac :) moze kiedys fosforan kreatyny i białko serwatkowe :)

 

EDIT: na fotach ma w bicepsie 35 po 6 miechach mial juz 37 bez odzywek :) nie wiem moz ma taka dobra genetyke :)

Edytowane przez D@ve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymek nice:)

ile masz wzrostu??

 

ja mam bol bo mierze 193 i zeby cos ladnie wygladalo to musze ze 120kg wazyc:D

 

w zalaczniku daje moja lapke;[

rzezbic sie zaczne jak 120kg bede wazyl :mur: :D

post-346-1106348480_thumb.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...