Skocz do zawartości
Erkekjetter

Żyć mi sie nie chce

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy ze sobą 8 miechów, nie kłuciliśmy się, było poprostu pięknie, a ona mi mówi ze jej sie znudziło i ze juz mnie nie kocha tak jak kiedyś

a dala ci?

Pewnie tak :lol: :lol: :lol:

 

Ale pytania zadajesz :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ze sobą 8 miechów, nie kłuciliśmy się, było poprostu pięknie, a ona mi mówi ze jej sie znudziło i ze juz mnie nie kocha tak jak kiedyś

a dala ci?

A co cie to <span style="color:red;">[ciach!]</span>a obchodzi ? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ze sobą 8 miechów, nie kłuciliśmy się, było poprostu pięknie, a ona mi mówi ze jej sie znudziło i ze juz mnie nie kocha tak jak kiedyś

a dala ci?

Weź się kurde głombie nie odzywaj :evil: :evil: :evil: :x , dzieciak z ciebie i tyle :evil: .

 

PS: Mam nadzieje, że mnie nie zlinczujecie, ale mi się udało znaleźć piękną dziewczyne, którą Kocham i Ona mnie Też Kocha.

 

Ale tak prawde mówiąc mieć dziewczyne to też nie tak różowo, kiedy jest dobrze to luzz chce się żyć, ale jak zacznie się psuć(tego też doświadczyłem) to dół na maxa i już nie jest różowo.

 

Ja mam takiego pecha, że moja dziewczyna jest bardzo ładna i dużo chłopaków do niej startuje za moimi plecami, a to jest bardzo w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iające! :evil: :evil: :evil:

W końcu jej ufam, ale tym kolesiom nie... :evil: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY to na siłownie i ti szybko bo mieśnie mogą się w tej sytuacji przydać

Hmmm, nie potrzebuje mięśni akurat w takiej sytuacji jak sam dostane to biore kumpli. Oczywiście nie myślcie sobie, że tak zawsze jest, tylko w SŁUSZNEJ sprawie, jak sam do kogoś zaczne to żaden kumpel nie będzie się bić za mnie, ale jak ktoś mi dziewczyne podrywa to już jest źle i nic go nie usprawiedliwia.

Jedyny minus to nie znam żadnego kolesia (nie wiem jak wyglądają poprostu NIC), którzy się płaszczą przed nią, a ona mi nie chce zdradzić nazwisk itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiAłY to na siłownie i ti szybko bo mieśnie mogą się w tej sytuacji przydać

A tam taka gadka.

 

Mięśnie w czym pomoga, że tych co mniejszych nastukasz ?

 

Tu chodzi, żeby babka Nie patrzyła na nich !!! żeby chciała tylko Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do miesni to niemiałem na mysli bicia się, ale jezeli esteś dobrze zdubowany, muskularny to ludzie czują przed tobą respekt.

Wiem, że tak jest. Ale to jest odpowiedź (Znaczy chęć przypakowania) na Twoje domniemania, czy aby przypadkiem Twoja babka nie kombinuje z innym... (Biały)

 

A chodzi o to, żeby mieć taką, która kocha tylko Ciebie. Moze słowo kocham jest tu na wyrost, ale rozumiesz pewnie o co mi biega ;)

 

Czy wszyscy, którzy mają fajne kobiety to muskularni elokwentni maczo ? Nie. Więc głowa do góry !

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie zamólać. Weźcie się w garść. Ja idę jutro na jakieś disco, wezmę paru kumpli i wyrwiemy jakieś d.upy :) Przy okazjii może odwiedzę stare koleżanki, zobaczę co u nich słychać. Ech....jak to dobrze, że starych nie ma i zostawili mi samochód :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać sobie kogoś na stałe jest bardzo trudno, ja myślałem ze juz znalazłem kogoś takiego, bardzo ją kocham i byłem pewien ze ona mnie tez, te jej czułe słówka, smsy itp. A tu taki zonk, nie ma to jak komuś zaufać, zaangażować się w związek i po pewnym czasie dowiedzieć się ze wszystko stracone... Życie często daje w kość a kobietą nie można tak do końca ufać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te kobiety są złe ojej, jak was czytam to aż mi zwieracze miękną.

Jakie to straszne kobiety was rzucają, o boże...

Tak sie staracie biedaczki, a one i tak was rzucają :lol:

Ale tragedia dziewczyna mnie rzuciła pójde sie powiesić, tak to najlepsze wyjście :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:roll: czasami zaluje ze nie moge wyciagnac tej zasr4nej ftyczki z tylu glowy i isc gdzies prosto przed siebie, gdzie mnie oczy poniosa... :roll: A z laskami to jest niby tak she one dojrzewaja szybciej nish my samce i oczekuja od nas wiecej itd itp. - wedlug mnie GOOFNO PRAWDA.

Ostatnio tesh czesto lapie doly i wtedy sobie zapuszczam Grammatika - Kazdy ma Chwile... :roll: i siedze sibie ze spuszczona glowa czekajac... jednak zawsze przechodzi. Zawsze znajdzie sie ktos kto przywruci usmiech na waszych twarzach... tylko nie mozna siedziec i czekac ash do nas przyjdzie... trzeba isc go poszukac 8)

Jak mnie nie przyjma na polibude to ide na spychologie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ze sobą 8 miechów, nie kłuciliśmy się, było poprostu pięknie, a ona mi mówi ze jej sie znudziło i ze juz mnie nie kocha tak jak kiedyś

a dala ci?

Weź się kurde głombie nie odzywaj :evil: :evil: :evil: :x , dzieciak z ciebie i tyle :evil: .

 

PS: Mam nadzieje, że mnie nie zlinczujecie, ale mi się udało znaleźć piękną dziewczyne, którą Kocham i Ona mnie Też Kocha.

 

Ale tak prawde mówiąc mieć dziewczyne to też nie tak różowo, kiedy jest dobrze to luzz chce się żyć, ale jak zacznie się psuć(tego też doświadczyłem) to dół na maxa i już nie jest różowo.

 

Ja mam takiego pecha, że moja dziewczyna jest bardzo ładna i dużo chłopaków do niej startuje za moimi plecami, a to jest bardzo w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iające! :evil: :evil: :evil:

W końcu jej ufam, ale tym kolesiom nie... :evil: :roll:

To samo jest z moją dziewczyną jest ładna i dużo chłopaków sie koło niej kreci, no ale cóż nic na to nie poradzimy :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na doła to najlepiej jest wziąc rower pojechać gdzieś gdzie niema nikgo, jest idealna cisza np. do lasu, nad jezioro (na obydwie możliwości) i tak sobie posiedzieć az minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te kobiety są złe ojej, jak was czytam to aż mi zwieracze miękną.

Jakie to straszne kobiety was rzucają, o boże...

Tak sie staracie biedaczki, a one i tak was rzucają  :lol: 

Ale tragedia dziewczyna mnie rzuciła pójde sie powiesić, tak to najlepsze wyjście :lol:

A idz mi k**** w pizd*. Jak coś nie nie podoba to nie komentuj :!: Jak ty sie rozstaniesz z dziewczyną to masz to w d, bo jej nie kochałeś :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać sobie kogoś na stałe jest bardzo trudno, ja myślałem ze juz znalazłem  kogoś takiego, bardzo ją kocham i byłem pewien ze ona mnie tez, te jej czułe słówka, smsy itp. A tu taki zonk, nie ma to jak komuś zaufać, zaangażować się w związek i po pewnym czasie dowiedzieć się ze wszystko stracone... Życie często daje w kość a kobietą nie można tak do końca ufać  :(

Widze, że przeżyliśmy to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te kobiety są złe ojej, jak was czytam to aż mi zwieracze miękną.

Jakie to straszne kobiety was rzucają, o boże...

Tak sie staracie biedaczki, a one i tak was rzucają  :lol: 

Ale tragedia dziewczyna mnie rzuciła pójde sie powiesić, tak to najlepsze wyjście :lol:

A idz mi k**** w pizd*. Jak coś nie nie podoba to nie komentuj :!: Jak ty sie rozstaniesz z dziewczyną to masz to w d, bo jej nie kochałeś :evil:

Popieram Jacek, bez sensu sa takie komentarze. Jeśli ktoś cierpi to znaczy że dla nas to straszne, jeżeli tego nie potrafisz zrozumieć to lepiej wogóle sie nie odzywaj :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać sobie kogoś na stałe jest bardzo trudno, ja myślałem ze juz znalazłem  kogoś takiego, bardzo ją kocham i byłem pewien ze ona mnie tez, te jej czułe słówka, smsy itp. A tu taki zonk, nie ma to jak komuś zaufać, zaangażować się w związek i po pewnym czasie dowiedzieć się ze wszystko stracone... Życie często daje w kość a kobietą nie można tak do końca ufać  :(

Widze, że przeżyliśmy to samo :(

To jest nas trzech :D :( :( :( :( :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać sobie kogoś na stałe jest bardzo trudno, ja myślałem ze juz znalazłem  kogoś takiego, bardzo ją kocham i byłem pewien ze ona mnie tez, te jej czułe słówka, smsy itp. A tu taki zonk, nie ma to jak komuś zaufać, zaangażować się w związek i po pewnym czasie dowiedzieć się ze wszystko stracone... Życie często daje w kość a kobietą nie można tak do końca ufać  :(

Widze, że przeżyliśmy to samo :(

To jest nas trzech :D :( :( :( :( :?

Ech, nie wiem jak Wy, ale ja po tym jakoś sobie nie wyobrażam związku z następną osobą. W drastyczny sposób nauczyłem sie, ze nie można nikomu ufać, a obiecywania "na przyszłość" to puste słowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać sobie kogoś na stałe jest bardzo trudno, ja myślałem ze juz znalazłem  kogoś takiego, bardzo ją kocham i byłem pewien ze ona mnie tez, te jej czułe słówka, smsy itp. A tu taki zonk, nie ma to jak komuś zaufać, zaangażować się w związek i po pewnym czasie dowiedzieć się ze wszystko stracone... Życie często daje w kość a kobietą nie można tak do końca ufać  :(

Widze, że przeżyliśmy to samo :(

To jest nas trzech :D :( :( :( :( :?

Jeszcze jedno Panowie, Wam też to sie stało w wakacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać sobie kogoś na stałe jest bardzo trudno, ja myślałem ze juz znalazłem  kogoś takiego, bardzo ją kocham i byłem pewien ze ona mnie tez, te jej czułe słówka, smsy itp. A tu taki zonk, nie ma to jak komuś zaufać, zaangażować się w związek i po pewnym czasie dowiedzieć się ze wszystko stracone... Życie często daje w kość a kobietą nie można tak do końca ufać  :(

Widze, że przeżyliśmy to samo :(

To jest nas trzech :D :( :( :( :( :?

Ech, nie wiem jak Wy, ale ja po tym jakoś sobie nie wyobrażam związku z następną osobą. W drastyczny sposób nauczyłem sie, ze nie można nikomu ufać, a obiecywania "na przyszłość" to puste słowa :(

Jednak ja wierze nadal ze na swiecie sa osoby ktorym mozna ufac, bo napewno są. I nie poddawaj sie! Znajdziesz kogos. Poprostu zle trafiles :? tak jak ja...

 

ps. tak niedawno, tydzien temu, jeszcze w tym samym czasie jebła mi płyta głowna ale to juz pikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukać sobie kogoś na stałe jest bardzo trudno, ja myślałem ze juz znalazłem  kogoś takiego, bardzo ją kocham i byłem pewien ze ona mnie tez, te jej czułe słówka, smsy itp. A tu taki zonk, nie ma to jak komuś zaufać, zaangażować się w związek i po pewnym czasie dowiedzieć się ze wszystko stracone... Życie często daje w kość a kobietą nie można tak do końca ufać  :(

Widze, że przeżyliśmy to samo :(

To jest nas trzech :D :( :( :( :( :?

Ech, nie wiem jak Wy, ale ja po tym jakoś sobie nie wyobrażam związku z następną osobą. W drastyczny sposób nauczyłem sie, ze nie można nikomu ufać, a obiecywania "na przyszłość" to puste słowa :(

Jednak ja wierze nadal ze na swiecie sa osoby ktorym mozna ufac, bo napewno są. I nie poddawaj sie! Znajdziesz kogos. Poprostu zle trafiles :? tak jak ja...

To trwało prawie dwa lata i w pewnym momencie... Po takim czasie szcześcia i tego wszystkiego, gdy wydarzyło sie to nie jestem w stanie zaufać nikomu. Co do tej Dziewczyny maiłęm naprawde poważne plany na przyszłośc i wszytsko sie układało bardzo pomyślnie... Do czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wogole te wakacje to sa jakies popieprzone, bo u moich niektorych znajomych tez sie nie uklada :? ale nie ma innego wyjscia jak tylko zebrac sie w garsc, zapomniec i zyc dalej... tylko czemu to takie trudne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...