Skocz do zawartości
djcrash

szybka decyzja ti200 czy radek 9100?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Nie bierz radka 9100!

Bierz Radeona 8500LE od Herkulesa cena cos kolo 333zl

A jest lepszy od Saphira, pozatym nie bedziesz mial problemu z nieORT: ORT: ORT: kturymi grami(jak to ma miejsce z R 9100).

 

Pozdrawiam Egeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radeon szybszy, więc o so chosi?

Szybszy to on nie jest. Szczególnie ze wiele gier na nim nie działa.

a ja daje sobie glowe uciac ze radek 9100 sapphire jest szybszy od gainwarda (standard) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh 333zl w jakiej hurtowni moge go znalesc za taka cene jakbys mogl to podaj bo nie wiem czy da rady go zalatwic jutro sprzedaje swojego radka co w podpisie i conajmniej na wtorek musi byc nowa grafa bo duzo korzystam z kompa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh 333zl w jakiej hurtowni moge go znalesc za taka cene jakbys mogl to podaj bo nie wiem czy da rady go zalatwic jutro sprzedaje swojego radka co w podpisie i conajmniej na wtorek musi byc nowa grafa bo duzo korzystam z kompa ;]

sorki cena nie aktualna(blyla z dnia 19 lipiec 2003)

najnizsza jaka znalazlem na teraz tohttp://sklep.barwkomp.pl/index.php?js=1&ko...od=GRHE85L64DTD

sorki za wprowadzenie w blad(ale i za taka cene sie oplaca imho)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom jest za 366zl tylko szkoda ze brak na stanie :(

pewnie szykuja sie jakies dostawy bo ja  w Świdnicy nie moge nigdzie dostac zadnego radeon 9100 128bitowego sa same 64bitowe blee ;]

Poszukaj gdzie indziej(sirius tez jes ma ale za 369zl) ale nie bierz 9100,

bo bedziesz mial problemy z grami(no chyba ze to dla ciebie nie problem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok thx skoro sa problem to sie skoncentruje juz tylko na hercu 8500le albo tym gainwardzie g3ti200 zobaczymy co pierwsze bede mogl zalatwic ;] ostatnio bardzo sobie chwalilem ati i jakos trudno mi sie przekonac do geforsa :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProLink GeForce FX5200 128MB DDR TV-out DVI-out Ultimate 335zl pamieci samsung 4ns kreci sie 290/610 i tak chodzi bez problemu stabilnie. Jest to lepsza pozycja od 9100 napewno i tansze od gf3 ti200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Radka!!!!!,mówie ci będziesz mial z nim same problemy,poczytaj o tym na forum było wiele razy,ludzie maja z nimmi same problemy

 

A poza tym po podkręceniu GEF3 będzie wydajnejszy od kreconego Radka9100.

 

Z GEF3 niema żądnych problemów,chodzi pięknie,każda gierka hula i nie trzeba nic kombinowac ze sterownikami, wrzucasz praktycznie byle jakie stery(no oczywiscie nie za stare bo bedziesz mial troche niższą wydajnosc niz na najnowszych) i gra dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja diagnoza Gainward, broń cię panie boże od fx5200. Możesz też wziąć 9100 bo na zajefajną jakość obrazu wigiałem u qmlaa i jako stary nvidiowiec szsoku doznałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziol Gainwarda TI200 bo po lekkim podkreceniu bedzie szybszy od Radeona 9100.A tak na marginesie to za 480zł masz juz ti4200 Prolinka 64mb to tylko 100 zł wiecej ale 30-40%wieksza wydajnosc w grach i bdb wyjscie TV napewno lepsze od 9100 i ti200,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom tez rozwazalem taka mozliwosc ale akurat 100zl w aktualnym momencie nie mam tyle kesz :) a nie lubie porzyczac od kumpli wole miec czyste konto :o chyba ze ktos jakas uzywana sprzedawal by za okolo 400zl to kto wie moze bym sie pokusil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy m aktos bartona 2500 a jesli toja sie sprawuje w praktyce tempy i te sprawy ?

Wczoraj testowałem Bartona 2500+ na abicie nf7s (nie moim) temperatura w stresie po 10h@seti 57*C na box-cooler, temp powietrza około 28*C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO kupa z interesu ,jak nie masz tej 100zl to poczekaj i dozbieraj .Miałem 8500 HIS(9100) i Win fastaGF TI 128mb,i mowie ci ze warto troszke poczekac i doskrobac tą 100 bo TI4 jest nieporuwnywlnie bardziej wydajna.Ale jak juz jutro masz kupic to tego TI GAinwrarda bo da sie bdb krecic i bez zadnego problemu bedu ci chodzily wszystki gry a z tymi radeonami to ruznie bywa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...