Skocz do zawartości
walus

Klopot z dyskiem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z Hdd.Od kilku dni zaczol glosno pracowac.Nie ma zadnych bledow i nic nie stracil na predkosci zapisu i odczytu danych.Napiszcie co to moze byc?Halas jest irytujacy tymbardziej ze chlodze sprzet woda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi tu podpada masz sprzet chlodzony woda a nie stac cie na Baracude 4 albo 5 ze masz 20gig baracude przeciez na tak mały dysk nic nie wejdzie no chyba ze tylko system i 2-3 girki no i pare programow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi tu podpada masz sprzet chlodzony woda a nie stac cie na Baracude 4 albo 5 ze masz 20gig baracude przeciez na tak mały dysk nic nie wejdzie no chyba ze tylko system i 2-3 girki no i pare programow

kurna człowieku ja narzie jade na 10 gb barak II :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, kolega pytal sie o powod halasu, a nie o to zeby mu jakis los wyjezdzal ze zmiana dysku!!! ja mam baracude 2 20,4 gb 7200 i tesh mi strasznie zympoli ten dysk, mam go 2,5 roku i mam jeszcze na niego gware wiec ide go oddac, a Ty masz jeszcze gware na swoj??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem że bios mi pokazuje inne cyferki w opisie dysku przy strarcie. Niż te króre były kiedyś moiże to przez to mi isę ciągle coświesza choć komp 100% stable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem że bios mi pokazuje inne cyferki w opisie dysku przy strarcie. Niż te króre były kiedyś moiże to przez to mi isę ciągle coświesza choć komp 100% stable

Możesz mieć poprzerywaną taśmę IDE, spróbuj na innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem że bios mi pokazuje inne cyferki w opisie dysku przy strarcie. Niż te króre były kiedyś moiże to przez to mi isę ciągle coświesza choć komp 100% stable

Możesz mieć poprzerywaną taśmę IDE, spróbuj na innej.

Dokładnie, zwykle przy uszkodzonej tasmie sie zmienia opis dysku. Ja jak zle tasme podłącze to wogóle zamiast cyferek mam jakies krzaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi tu podpada masz sprzet chlodzony woda a nie stac cie na Baracude 4 albo 5 ze masz 20gig baracude przeciez na tak mały dysk nic nie wejdzie no chyba ze tylko system i 2-3 girki no i pare programow

kurna człowieku ja narzie jade na 10 gb barak II

hehehehe :lol: :lol: ja jade na 4GB Samsunga :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...