Skocz do zawartości
unckle

2problemy z 2 CDRW

Rekomendowane odpowiedzi

widzę chłopie ze dalej nic -to juz koszmar

 

cdr np x 48 zgrywasz jak chcesz-jak masz nagryware x 48 to zgrywasz cdr 48 i dowolnie mniej

 

 

jesli chodzi o cdrw- 

 

masz NAPĘD obsługujący CDRW x12 - nośnik masz x24 to płytę nagrasz x 2

 

ten sam naped - PŁYTA CDRW X12 nagrywasz ją x12 lub mniej

 

itd

 

jesli mówisz o testach w gazetkach typu pcformat, komputerswiat itp to jasne -tam mogą byc najlepsze - no comments - po prostu juz nie chce mi sie pisac 

 

poza tym zrozum ze esperanza to nie firma!!!

to jakis <font color="#FF0000">[ciach!]</font> zapyziały garaż w którym robią przedruki odpadów i sobie to nazwali esperanza -równi dobrze mogli sobie nazwac -wielki shit

 

ps.dysan jest ok-najlepszy jest od Riteka

Niewiem o co ci chodzi ja mam płytke CD-RW 24x i moge nagrywac 16x bo tyle daje mi nagrywarka.Dziwny jesteś jakiś.

A na testach z gazet opieram sie tylko czesciowo jak powiedzialem sam robilem testy wileu cd-r i cd-rw i na tym opieram swoją wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury opowiadasz

 

Yeti 666 napisał dobrze-to nie wynika z widzimisie producentów -czy ma byc ultra czy mega czy cos innego

 

tylko ze specyfikacji płyty CDRW- bo logicznie mysląc dlaczego płyty CDRW X24 posiadając NAPĘD CDRW X12 nie mogę jej nagrac x12?? -bo przeciez mając NAPĘD CDR X 16- mogę bezproblemu zgrac każdą CDR (czy to x52, x48 itd) z prędkoscią x 16 i mniej

 

bo ją nagrasz x2!!!! a wynika to ze specyfikacji PŁYTY CDRW

 

ps.sorki pozostałych za capsa -ale mysle ze tak moze łatwiej to trafi do kogo trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi postami to wypadek nie jest to moja zamierzone działanie.

A co do tych oznaczeń częściowo masz racje ale nie do końca. Żadnej CDRW 12 nie nagrasz z 16 prędkością i nie jest to wina optyki tylko samego nośnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi postami to wypadek nie jest to moja zamierzone działanie.

A co do tych oznaczeń częściowo masz racje ale nie do końca. Żadnej CDRW 12 nie nagrasz z 16 prędkością i nie jest to wina optyki tylko samego nośnika.

DOKŁADNIE TAK!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.mam wrazenie chłopie ze dalej nic nie kumasz-piszesz jakbys pisał o cdr a nie o cdrw -jak nie widzisz pomiedzy nimi róznicy to masz big problem z czerepem

 

2.polecasz cdr esperanza tak??

 

to najwiekszy syf jaki mozna dostac-całe partie odrzutów niespełniających wymogów jakosci są ładowane gdzieś tam-niewiadomo gdzie (pewnie jakis nedzny magazyn na tajwanie albo blizej) i robione nadruki esperanzy i sprzedawane by tacy jak ty sie nimi excytowali

bartezjusz dzisiejsze esperanzy to nie te z przed dwoch lat ktore to sypaly sie w kazdym napedzie teraz to naprawde bdb nosniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kocioł rozpętałem...

czyli jak mam nagryware 12x to kupować tylko rw12x max to już jasne, ale ja tego memorexa 16x-24x nie moge nagrać wogole mimo ze do wyboru mam 2x.

A co z drugą spawarą tą co w niej plytka bum zrobiła, mogę liczyć ze ją jakoś wyczyszczą i ze bedzie z nia wszystko OK???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do płytki to spróbuj czy da sie na niej nagrac na jakiejs innej nagrywarce. A co do tego napędu to róznie może być. Mi jak cd-rom samsung rozwalił płyte to niedość ze sie zepsuł to jeszcze serwis nie uznał gwarancji. Na szczescie sklep dał mi nowego cedeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...