Skocz do zawartości
jester

XIII

Rekomendowane odpowiedzi

TMN fajne jest? jaki to typ gry? 2 player na pewno by mnie zainteresowalo :] :] :] bo brakuje takich swietnych gierek jak UGH! lub Yo!Joe!

nawalanka... wiecej info np. w tym temacie http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=526...highlight=ninja

 

tu link od dema (kucyk podal w swoim temacie o grze)

http://www.gamershell.com/download_filehel...26491.07&b=init

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie coś na temat patcha di tej gry? Czy już wyszedł, jakie są szanse najego pojawienie? (głównie chodzi mi o możliwość robienia save'ów). Wiem, że zaraz większość powie, że grę można przejść i bez tego, ale mnie coś takiego nie bawi. Granie ma sprawiać przyjemność, a nie dobijać koniecznością powtarzania połowy poziomu x razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Mam problem z przejsciem misji Spads 2 Camp 2 a mianowicie jak chce zalozyc ten podsluch to mi sie alarm wlacza i przybiega do mnie jacys goscie lub mision filed. Dlaczego :?: 

 

pozdr, 

LIGA

a pochowales wszystkie ciala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a.ja..dopiero.zaczynam.sie.zagrywac.bo.wczoraj.wyszla.PL.wersja.. 

:o

polskie tylko napisy czy moze dubbing?? bo byloby fajnie gdyby to byly napisy i daloby sie spatchowac z eng do pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  

 

   Mam problem z przejsciem misji Spads 2 Camp 2 a mianowicie jak chce zalozyc ten podsluch to mi sie alarm wlacza i przybiega do mnie jacys goscie lub mision filed. Dlaczego :?:  

 

  pozdr,  

     LIGA

Jak załorzysz podsłuch to nie wychodź z namiotu :!: Przejdź tylko do tego"przedsionka" przez tą małą dziurę. i tam poczekaj aż skończą gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,  

 

   Mam problem z przejsciem misji Spads 2 Camp 2 a mianowicie jak chce zalozyc ten podsluch to mi sie alarm wlacza i przybiega do mnie jacys goscie lub mision filed. Dlaczego :?:  

 

  pozdr,  

     LIGA

Jak załorzysz podsłuch to nie wychodź z namiotu :!: Przejdź tylko do tego"przedsionka" przez tą małą dziurę. i tam poczekaj aż skończą gadać.
WIELKIE DZIEKI. Bardzo mi pomogles :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYŁO :!: :!:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=56544

oto odpowiedni wycinek z tematu

:arrow:

Zainstaluj 53.30 powinno pomoc

sprobuje pozniej... problem rozwiazalem jednak... przez wylaczenie pada z windowsa 8O teraz, gdy pad jest wylaczony wszystko dziala ok... :?

 

wie ktos ja wystrzelic rakietnice z hakiem ?  

jest taki motyw kiedy jestem z babka na dachu jakiegos budynku  

najpierw ona wystrzela hak z lina do gory i wychodzi  

a potem ja musze  

niestety nie moge dosc jak to sie robi  

moze ktos mi pomoze !

najpierw wybierasz z inwentarza ta "rakietnice z hakiem" "najezdzasz" nia na ten hak wyzej, gdy masz go w bialym kolorze... wciskasz lewy przycisk myszy (LPM w gore, PPM w dol)... by zeskoczyc wciskasz enter, mam nadzieje, ze pomoglem

Ja jeszcze dodam tylko żeby wybrak tą "rakietnice z hakiem" domyślnie należy wcisnąć klawisz "G"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53.30?? Najnowszy jaki jest to 53.03.

Chyba źle sformułowałem opis problemu. Chodzi o to, że jak dostaję ten przedmiot, to ta kobieta mówi że pójdzie jako pierwsza, zaczyna się filmik, no i właśnie tylko się zaczyna.......... W tym miejscu gra się zatrzymuje :-((

(do tego miejsca wszystko było ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Wiem że istnieje prosesjonalna polska wersja językowa gry XIII a czy istnieje patch polonizujący grę. Jeśli tak to podajcie adres. Proszę na kolanach. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek mógłbi mi powiedziec jak przejść misje w której zaczynamy przylatując chelikopterem, później idzie sie po krach lodowych, potem z zaskoczenia wypadaja na Ciebie "zbiry", ja ich "utukłem" ale nie wiem co dalej, czy ktokolwiek mógłby mi pomóc, prooosze. Zaczołem grac w tą gre przedwczoraj i utknąłem na tej misji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji `Sanctuary hall` po wejściu do takiej jakby galerii mam problem. Znajdu sie sie tam taki kamień, obelisk, na którym są wyryte jakieś znaczki i jak do niego podejde to wyświetla sie rączka, ale jak nacisne to nic sie nie dzieje :/ Tam to wygląda jakby brakowało w tym obelisku jednego elementu ale nie znalazłem nic takiego wcześniej. Powiedzcie, co mam zrobić ?? Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"stan przodem do obelisku. po lewej z przodu masz korytarzyk do jakiesj pracowni (malarskiej ?? ). tam opukaj wszystkie sciany, za ceglami jest skrytka w ktorej znajudje sie brakujaca czesc obelisku."

napisał

pshem 13 Gru, 2003 3:32 w temacie "XIII Full © Ubi Soft"

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=51433&start=30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...