Skocz do zawartości
KaczorDaffy

Karta z dobrym chłodzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tym układzie w zasadzie każda 3 wentylatorowa konstrukcja da radę, nawet 2 wentylatorowe (np. Hellhound) nie powinny mieć specjalnego problemu. Rozważ asrocka Phantom gaming.

Edytowane przez vlad_8011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 7600 XT ma TDP 190W. Co do znaczy, że to co polecasz @vlad_8011  "da radę"? W sensie, że temperatury nie przekroczą 100 stopni C na HotSpot, czy może, że karta nie będzie miała 3000RPM przy pełnym obciążeniu, a jedynie 2000RPM? (czyli najpewniej będzie pracować głośno)

Kolejna sprawa: dobra konstrukcja 2 wentylatorowa, może mieć lepszy stosunek hałasu do temperatur, od tandetnej 3-wentylatorowej (mam na myśli te 3 wentylatorowe, ale dwu-heatpipowe odpady) - więc krzyżyk na drogę tym, co patrzą tylko na ilość wentylatorów.

Na koniec, jak ktoś twierdzi, że każde chłodzenie chłodzenie 3 wentylatorowe, a nawet 2 wentylatorowe jest dobre do karty 190W, to znaczy, że albo jest głuchy, albo jest kompletnym ignorantem.

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kyle napisał(a):

RX 7600 XT ma TDP 190W. Co do znaczy, że to co polecasz @vlad_8011  "da radę"? W sensie, że temperatury nie przekroczą 100 stopni C na HotSpot, czy może, że karta nie będzie miała 3000RPM przy pełnym obciążeniu, a jedynie 2000RPM? (czyli najpewniej będzie pracować głośno)

Kolejna sprawa: dobra konstrukcja 2 wentylatorowa, może mieć lepszy stosunek hałasu do temperatur, od tandetnej 3-wentylatorowej (mam na myśli te 3 wentylatorowe, ale dwu-heatpipowe odpady) - więc krzyżyk na drogę tym, co patrzą tylko na ilość wentylatorów.

Na koniec, jak ktoś twierdzi, że każde chłodzenie chłodzenie 3 wentylatorowe, a nawet 2 wentylatorowe jest dobre do karty 190W, to znaczy, że albo jest głuchy, albo jest kompletnym ignorantem.

Pisze o tym konkretnym modelu. 85 stopni w hotspocie to nie jest throtling, a do 1300rpm to nie jest głośno.
 Jeśli chodzi o patrzenie na ilość wentylatorów.... cały czas mówię WYŁĄCZNIE  7600XT 16GB. Są challengery od asrocka które bankowo będą głośne, ale z tych 3 wentylatorowych konstrukcja każda da spokojnie radę. Nie widze tutaj badziewnych konstrukcji.

Nigdzie nie napisałem że każda 2 wentylatorowa wersja jest dobra, tylko że da radę. Poleciłem Asrocka Phantom Gaming 3 wentylatorowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...