Skocz do zawartości
wysio

Procesor do gier w granicach max 1100 zł.

Rekomendowane odpowiedzi


Cześć.
Potrzebuję złożyć komputer do gier i generalnie wszystko wiem, poza niepewnością, jaki procesor zastosować. Czy obecnie Ryzem 7 5700X3D dalej będzie najlepszym wyborem, czy Intel ma coś ciekawszego w podobnej cenie? Zależy mi też na nieco ekonomiczniejszej wersji komputera, więc AM4 już tu jest według mnie lepszym wyborem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

ja zaproponuje zestaw na Intelu 

Procesor Intel Core i5-14500, 2.6 GHz, 24 MB, BOX (BX8071514500) w owocowym sklepie z kodem " KOMUNIA24" w cenie 1069pln.

do tego płyta główna 

do wyboru co potrzeba 

Płyta główna Asus TUF GAMING B760M-PLUS WIFI D4 

płyta występuje w kilku wersjach z DDR4 i DDR5 z Wi-Fi +BT lub bez 

lub

Płyta główna Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4

wersja z DDR4 lub DDR5 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dikson napisał:
Przy obecnych cenach olałbym 5700X 3D, za 750zl masz 7500F, płytka B650 za 500zl, 32GB RAM 6000MHz za 450 zł. Cooler 100zl i tyle w temacie.

Ten zestaw bardziej mi pasuje finansowo. Z GF 4060 i tak już przekroczyłem budżet. Dzięki panowie.

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawię całą konfigurację, bo może komuś się przyda, gdyż wyszedł naprawdę niezły komputer - wizualnie też. 

Procesor AMD 7500F, płyta MSI B650 GAMING PLUS WIFI, RAM Lexar Ares RGB, DDR5, 32 GB, 6400MHz, CL32, dysk Dysk Adata SSD XPG SX8200 PRO 2TB M.2 PCIe NVMe Gen3, chłodzenie procesora Arctic Freezer 36 A-RGB Black, grafika Gigabyte GeForce RTX 4060 Eagle OC 8GB GDDR6, buda Kolink Observatory Lite ARGB czarna, zasilacz ENDORFY Supremo FM5 850W 80 Plus Gold. Wyszło 4650zł z kosztami transportu.

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wysio napisał(a):

ENDORFY Supremo FM5 850W 80 Plus Gold.

Ile za niego dałeś? pewnie z 500zl, za tyle to jest cała masa lepszych jednostek i to ATX 3.0 ze złączem 12V HPWR pod nowe GPU.

2 godziny temu, wysio napisał(a):

Kolink Observatory Lite ARGB

Szkło na froncie, kolejny strzał w stopę jak przyjdzie tam wstawić dużo bardziej prądożerne GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz trafiłem w promocji za 360 zł, więc się nawet nie zastanawiałem. Komp jest na prezent dla dzieciaka z okazji pierwszej komunii, więc nic tam nie będzie modernizowane. Szkło na froncie już przerabiałem kilka razy i ładnie to się prezentuje. W tej konkretnej obudowie ładnie poprowadzili kanały chłodzące po bokach przedniego panelu. Będzie ok.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...