Skocz do zawartości
dr34m3r

Wybor zasiliki..

Ktora zasilke wybrac?  

  1. 1. Ktora zasilke wybrac?

    • Enermax
      17
    • Enlight
      6
    • Fortron
      12
    • inna, jaka?
      25


Rekomendowane odpowiedzi

"The world is changing" :D

Z biegiem czasu zamiezam kupic nowa zasilke za okolo $50 bo moja dotychczasowa juz ledwie kompa trzyma :/, pozatym ciagle w niej cos piszczy (ee zasilka firmy power up, ktos slyszal?:D). Narazie zastanawiam sie pomiedzy tymi trzema:

 

ENERMAX EG365P-VE(FMA) 350W

Enlight ATX 420W EN-84209

Fortron FSP350-60PN Aurora Series 350W

 

hm ewentualnie moze byc tez chieftec.. ale po przeczytaniu wypowiedzi bruce'a o zasilkach, te trzy sa wedlug niego najlepsze.

Tylko nie piszcie szukaj, to juz bylo itd bo wiekszosc odnosi sie do zasilik chiefteca..

Przede wszystkim zalezy mi na wydajnosc i ciszy. (w kompie mam cdrw, dvdroma, 1hdd + 1 planuje kupic wkrotce, 3 wiatraczki, pompke 12v, podkrecony procek itd)

aha wiem ze to juz 10 temat o zasilkach w tym dniu ale nie bijcie.. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Made Com 350w 0k 150-170zl jest bardzo cichy i bardzo wydajny

ROTFL po pierwsze nie made com tylko modecom po drugie porownujesz modecoma do enlighta czy fortrona no niezle... :lol: :lol:

wracajac do tematu jak juz szalec to szalec Antec True Power 550W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr34m3r: co tam u was takie tanie te zasilki? (chieftec 420w) w przeliczeniu na plny ~39.99*4.2=170pln, a na www.chieftec.pl 300pln. chyba zaczne sie zaopatrywac w usa :). tylko ile zaplace za przesylke..??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi zasilkami malo kto ma doczynienie u nas :(. Ja postawił bym na Enlighta, chociaz skoro ten Chieftec taki tani to mozna jeszcze troche zaoszczedzić :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.... ludzie cztajcie - dr34m3r mieszka w USA i chce qpic wypasiony zasilacz za kupe kasy :D, a wy mu tu Fortrony z allegro proponujecie??

Sorry.... goraco dzisiaj nie doczytalem - swoja droga kolega dr34m3r moglby walnac nazwe miasta albo przynajmniej krainy w ktorej przebywa a nie wspolrzedne - po to jest ta opcja zeby ulatwiac sobie zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.... ludzie cztajcie - dr34m3r mieszka w USA i chce qpic wypasiony zasilacz za kupe kasy :D, a wy mu tu Fortrony z allegro proponujecie??

Sorry.... goraco dzisiaj nie doczytalem - swoja droga kolega dr34m3r moglby walnac nazwe miasta albo przynajmniej krainy w ktorej przebywa a nie wspolrzedne - po to jest ta opcja zeby ulatwiac sobie zycie.
No tu sie z Toba zgodze :wink: ja tez na poczatku nie zalapalem tych wspolrzednych (z geografii leze :P).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CODEGEN 400W - 120pln

wole dwie takie niz jednego Chifteca 360W ,bo sumarycznie beda mialy wieksza moc

8O po 120pln na allegro można kupić dwa porządne Fortrony, a nie jakieś badziewne imitacje zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CODEGEN 400W - 120pln

wole dwie takie niz jednego Chifteca 360W ,bo sumarycznie beda mialy wieksza moc

 

8O po 120pln na allegro można kupić dwa porządne Fortrony, a nie jakieś badziewne imitacje zasilacza.

to chyba bez gwarancji i faktury vat :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CODEGEN 400W - 120pln

wole dwie takie niz jednego Chifteca 360W ,bo sumarycznie beda mialy wieksza moc

 

8O po 120pln na allegro można kupić dwa porządne Fortrony, a nie jakieś badziewne imitacje zasilacza.

to chyba bez gwarancji i faktury vat :?

Fortron, Enlight, Chieftec, Enermax, Antec - to klasa sama w sobie. Jeśli ten zasilacz chodzi dobrze, to tak samo będzie chodził przez lata.

 

A Codegen 400W to ... Chciałbym zobaczyć czy wyciąga przeynajmniej 300W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CODEGEN 400W - 120pln

wole dwie takie niz jednego Chifteca 360W ,bo sumarycznie beda mialy wieksza moc

 

8O po 120pln na allegro można kupić dwa porządne Fortrony, a nie jakieś badziewne imitacje zasilacza.

to chyba bez gwarancji i faktury vat :?

Fortron, Enlight, Chieftec, Enermax, Antec - to klasa sama w sobie. Jeśli ten zasilacz chodzi dobrze, to tak samo będzie chodził przez lata.

 

A Codegen 400W to ... Chciałbym zobaczyć czy wyciąga przeynajmniej 300W

a co ma do chodzenia zasilacza jego NAZWA

te drogie zasilacze tez maja przesadzone prady dla napiec,wiec codegen nie jest w tym odosobniony

moj 250W ciagnie sprzet z podpisu

sam zauwazylem ze nowszy 300W nie jest wcale mocniejszy od 250W,ale kosztuje tyle samo ,czyli 80pln

dla mnie 400W za 120pln wcale nie musi byc mocniejszy od 360W za 240pln ,ale kupujac dwa i laczac chcac niechcac bedzie mocniejsze zasilanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha musze dodac ze rok temu kupilem bude chieftec (dragon czy jakos tak) z dolaczonym zasilaczem chiefteca 360W, niestety zasilka spalila mi sie po 6 miesiacach.. :( takze mam uraz psychiczny co do tych zasilek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...