Skocz do zawartości
jackkpl

KTO DA WIECEJ??? ti200 3dmark2k1

Rekomendowane odpowiedzi

NA 2600+ 12.3 k z ti200??? to musial bys jakis cheat, bo w calej bazie futuremark do 2200 mhz (czyli do 3000 +) jest jeden wynik 12295 a reszta to 11500 i ponizej.............. przy czym widac ze grafda jest wykrecona fest........ (80 fps w nature.........), szkdoa ze nie masz linka..........

to chyba nioeporozumienie.........

xp 185x10=1850MHz

ti4200@315/690

3Dmark2001=13,1K

po zmianie na nax wydajność 13,3K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze temat sam w sobie ewoluuje, zaczelo sie od ti200 + marny p4 , a konczy na athlonach 2.4 ghz + r9700/9800 pro :-). Niestety, z moim obecnym sprzetem nie bardzo podejme wyzwanie... moze przy lepszych pamieciach 15k wyciagne,ale to przy dobrych driverach i zabawie z LOD BIAS :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko do buzzyego troche z innej beczki jak udalo ci sie na swojej plycie wycisnąc 200*11. SZACUNEK

No FSB na 200 moze isc na KT400a b oma dzielnik 1/6 [chyba nie wiem dokladnie w razie czeg oprosze poprawic] a KT400 ma 1/5 i FSB max to w granicach okoo 166. Ja ten wynik uzyskalem na kompie od kumpla a nie moim zostawił mi swojego kompa na kika dni i sie bawie :D i FSB na nim 200to nie problem ale pozniej zaczynaja sie schody bo pamieci sa tylko 333MHz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja oswiadczam wszem i wobec ze walnalen 15k. Mam nowe memorki, ida 255 mhz przy 2,5-3-4-8. Niesteyt zasilacz wymieka..... 12 voltow fruwa juz niemilosiernie (11.85 - 12.1) linka do smarka zapodam w podpisie, ale troche pozniej :-). Ktos mnie przebije na ti4200???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja oswiadczam wszem i wobec ze walnalen 15k. Mam nowe memorki, ida 255 mhz przy 2,5-3-4-8. Niesteyt zasilacz wymieka..... 12 voltow fruwa juz niemilosiernie (11.85 - 12.1) linka do smarka zapodam w podpisie, ale troche pozniej :-). Ktos mnie przebije na ti4200???

pare punktow mi zabraklo... ale jak sie zrobi zimniej, to nadrobie... teraz nie moge bartona rozkrecic tak jakbym chcial, ale licze na 15.5k w zimie

15k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore?!?

Moj nie ma nawet 1/6, chociaz w biosie mam do wyboru:

11*100

11*133

11*166

11*200!!!!!!!!!

 

Abit KD7 na KT400 ma 1/6 (tak przynajmniej w instrukcji pisza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh nie ma to jak zasmiecic kolejny topic , gowno wartymi informacjami !?

Temat dotyczy ti200 wiec czemu podajecie wyniki innych kart ?

szkoda mi tego forum ze tak schodzi na psy.... , polowe topicow nie da sie czytac , wiec nie dziwie sie ze ktos zaklada kolejny nowy o tym samym temacie a wiekszosc go opierdziela ,skoro chciec cos tu znalezc to trzeba miec naprawde mocne nerwy zeby czytac takie zasmiecone topici...pomyslcie troche co czynicie.

 

nawiazujac do tematu 11400 pkt http://service.futuremark.com/compare?2k1=6659813

 

na gf3 z 4ns pamieciami , core max 238 mem 565.

 

p.s L A M E R I A D A !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~9000@9500 smarkow w 3dmarku2001se :|

 

Athlon 1,33Ghz@1,46Ghz (0,18u :( ); MSI k7t266pro ver 1.0 (6380) - lipa :?; MSI gf4ti4200 250@290 513@580 - fajooo :twisted: ; 512 MB PC2100 (siakies Micro Techn i Nanya) :cry:

 

"Waskim gardlem" wydaje sie tutaj byc mobo, u qmpla na niekreconym xp1700+, tez 512 MB pamieci no name ale za to siakis asus na nfosie2 ma lecitko 10600 :/ (bez krecenia grafy)

 

Zreszta u mnie krecenie grafy nie ma sensu wlasnie przez ta mobo m.in. Przy otwartej budzie i w niezlym przeciagu poszlo na 300@600 (wiecej nie probowalem) i uzyskalem wlasnie to ~9500, na standartowych ustawieniach i procku 1,46Ghz bylo ~9200. Caly komp bez krecenia 9000.

Marne 500 pkt zysku ogolnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update

daje cl=2 to zyskam 100 gora 150 pkt :> (tyle co blad pomiarowy :D )

 

Faktem jest ze mam jush zasyfialy sys (98se oraz XP bez sp1)

Win98se liczy sobie cos okolo 7 miechow i w tym czasie byly zmiany dentek, zmiany graf (gf2pro , gf2ti (kilka dni) i teraz gf4ti4200), przewinely sie 2 karty dziwekowe (ac 97, potem Sb Live), rowniez 2 rozne karty sieciowe........ Xp siedzi na dalszych partycjach

 

Na dniach (tygodniach) robie format i posadze win2000sp3 :>

Jak myslicie czy bez zadnego @ bedzie cos kolo 10k w 3dmarku2001 (bez o/c jak jush napisalem wyzej mam 9000 ;) ) ?

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie

 

co tak malo a tym sprzecie 8O ...przy tym fsb i tej karcie graficznej powinno byc wiecej :D ....mam przy 205 fsb prawie tyle co ty :D

 

pozdrawiam

 

Tak ale masz Dualchannel to sporo daje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoją 3 juz 11600 wystrugal ale to wszysko cieniutoko jeszcze bo llicze na 12500 nie wim czemu pamięci nagle zaczeły mi artefaktami sypac przy 540 jescze nie dawno chodziły na 580 czyściutko ale spokojnie jescze ram kupie i zrobie grafike do końca i może sie uda 12500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja oswiadczam wszem i wobec ze walnalen 15k. Mam nowe memorki, ida 255 mhz przy 2,5-3-4-8. Niesteyt zasilacz wymieka..... 12 voltow fruwa juz niemilosiernie (11.85 - 12.1) linka do smarka zapodam w podpisie, ale troche pozniej :-). Ktos mnie przebije na ti4200???

ja sie podejme jak narazie mam 13,8k ale procek puszczony byl na 2100MHz poczekaj az sie oziebi to do 15.5k powinienem dojsc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja was teraz wszystkich zgasze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj wynik to :

 

 

~8700

 

Na karcie

 

Gainward GF4Ti 4800SE 275/513 @ 315/567 AGP8x 64DDR 3.5ns

 

Tak jest !!!!!!! To nie pomylka !!!! Mam osiem tysiecy siedemset punktow !!!

Zajebibi !!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jesli jest ktos kto moze znac przyczyne tego wypasionego wyniku to chetnie poslucham !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lasquens: tak na oko to ten wynik jest jak najbardziej wporzo :D

Wystarczy spojrzec na moj wynik (pare postow wyzej).

Podobne proce, masz o polowe mniej pamieci, tej plyty nie czaje reszta masz podobnie... wiec sie nie przejmuj.

Pozostali tutaj kreca x2 proce, x2 grafe(no moze troche mniej), maja nowe mobo glownie lub nforce2 lub nie tak spaczone jak my, kreca timingami (cl i cos jeszcze?) i w przeciwienstwie do nas w zakladkach nvidii zamiast ustawionych najlepsza jakosc itd, to wszedzie dali softwarowe low :D :D :D

 

Wiec sie nie przejmuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja was teraz wszystkich zgasze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj wynik to :

 

 

~8700

 

Na karcie 

 

Gainward GF4Ti 4800SE 275/513 @ 315/567 AGP8x 64DDR 3.5ns

 

Tak jest !!!!!!! To nie pomylka !!!! Mam osiem tysiecy siedemset punktow !!!

Zajebibi !!!!!!!!!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Jesli jest ktos kto moze znac przyczyne tego wypasionego wyniku to chetnie poslucham !!!

Mysle ze tak dyży wynik na tej karcie jest spowodowany głównie procesorem 1.7 na dodatek wiliamette to nie jest najmocniejszy sprzęt 100mhz fsb to jest gwuźdz do trumny tego porcesoara, 2 przyczyna to pamięć cl2.5 to też jest pare punktów mniej zpujż na mnie ja mam duża słabszą karte ale za nia liczy procek i a u ciebie wąskim gardłem jest fsb i procek + wolne pamięci = taki wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja was teraz wszystkich zgasze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj wynik to :

 

 

~8700

 

Na karcie 

 

Gainward GF4Ti 4800SE 275/513 @ 315/567 AGP8x 64DDR 3.5ns

 

Tak jest !!!!!!! To nie pomylka !!!! Mam osiem tysiecy siedemset punktow !!!

Zajebibi !!!!!!!!!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

 

Jesli jest ktos kto moze znac przyczyne tego wypasionego wyniku to chetnie poslucham !!!

Zawalisty ten P4 1.70 WILAMETTE :lol: :lol: to coś jak Duron 1200 , na gef3 ti 200 @ 260/520 i Antku 2100+ jest ponad 9000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie co nie ?

 

Rcube !!! Pamietaj ze ty masz Athlon Thunderbird (dobrze mowie ??). A ja P4. Generalnie rzecz boirac to roznica jest duza. Co ze fsb 100 skoro jest quad pumped (400MHz)? I na dodatek instrukcje sse2, a thunderbird chyba tylko 3dnow bez + o lie sie nie myle. No i moja czesttliwosc nominalna to 1.7. Nie wiem czemu ale intuicja mi podpowiada ze bardziej za ta lipe odpowiedzialny jest zasrany ECS (do piachu z nimi). Przeciez nie moze byc ze to tylko wina willyego. Mozliwe ze to problem xp ? Bo on strasznie zamula a i tak go wykastrowalem ze bardziej sie nie dalo. Cala konfiguracja jest wogole groteskowa (poza karta bo ja zmienilem z gf4mx440se), ale zanim poznalem zrodlo wiedzy jakim jest tweak i jego userzy (bogu dzieki za takich ludzi), sprzet zostal zlozony. I dopiero powoli odkrywalem ze dostalem bubla. Takze w najblizszym czasie mam zamiar zmienic proca na northwooda 1.8. Pozniej zapodam sobie abita is7-e (moze gwiazdor sie do mnie usmiechnie ? :roll: ) i doloze druga kosc DDR taka sama (infineon rulez ale tylko czasami :P) i puszcze w dual channel. Potem bedzie volcano 7+ Albo spark i jazzzzzzzzda.

 

Aha Rcube dzieki za podtrzymywanie mnie na duchu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...